[ad_1]

لایحه ای که توسط نماینده ایالات متحده تد یوهو ، R-Fla ، ارائه شد ، بودجه کشورهایی را که ظرف سه سال به توافق نامه مجوز پزشکی بین ایالتی نمی پیوندند ، به خطر می اندازد.

این سی دی ، که در حال حاضر شامل 29 کشور و همچنین واشنگتن ، دی سی و گوام است ، به رسمیت شناختن این واقعیت که پزشکان به طور فزاینده ای در ایالات مختلف از طریق بهداشت از طریق سلامتی تمرین می کنند ، در پاییز 2014 رسماً رونمایی شد.

قانون یوهو بودجه ای را که از طرف اداره نیروی کار بهداشت به تصویب قرارداد پیوند داده شده است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

قرارداد صدور مجوز پزشکی بین ایالتی از سال 2017 به اجرا درآمد.

پزشکان می توانند با دریافت مجوزهای جداگانه برای هر یک از طریق یک برنامه واحد در داخل کشور ، در چندین کشور واجد شرایط پزشکی باشند. صدور مجوز هنوز مبتنی بر دولت است ، اما روند درخواست ساده شده است.

“کشورهای عضو این معاهده می توانند با استفاده از یک فرآیند تسریع شده ، مجوز صدور مجوز را برای تبادل اطلاعات با یکدیگر که پزشکان قبلاً در پروانه اولیه خود ارائه داده اند ، کشوری که پزشک دارای مجوز پزشکی کامل و بدون محدودیت است ، ساده کنند.” وب سایت CD را می خواند.

برای واجد شرایط بودن ، پزشکان باید دارای مجوز پزشکی کامل و نامحدود در کشور محل اقامت اولیه خود باشند ، جایی که آنها همچنین حداقل 25٪ از تجارت خود را انجام می دهند. آنها همچنین باید از یک دانشکده پزشکی معتبر فارغ التحصیل شده باشند و از جمله موارد دیگر سابقه اقدام انضباطی علیه مجوز خود را ندارند.

این سی دی توسط کمیسیون صدور مجوز پزشکی بین ایالتی اداره می شود که دارای دو نماینده از هر شورای پزشکی ایالتی شرکت کننده است. علاوه بر 29 کشور در حال حاضر شرکت کننده ، اوهایو ، نیویورک ، نیوجرسی ، جورجیا و اوکلاهما اقدامات لازم را برای پیوستن به این پیمان انجام داده اند.

گرایش بزرگتر

IMLC می تواند نوعی پاسخ به س ofال صدور مجوزهای طولانی مدت بین ایالتی باشد که عمدتا در پاسخ به رونق اخیر مراقبت های مجازی پدید آمده است. به عنوان مثال ، برخی از پزشکان در فیلادلفیا استدلال کرده اند که بدون آزادی ، آنها نمی توانند بیماران پزشکی از راه دور را که در فاصله پیاده روی رودخانه نیوجرسی زندگی می کنند ، درمان کنند.

با این حال ، کارشناسان پیش بینی می کنند که پس از همه گیری ، احتمال از بین رفتن این شکست وجود دارد. از طرف خود ، انجمن پزشكی آمریكا از ایده تمدید اعتبار معافیت های طولانی مدت پروانه وحشت ابراز كرد. انجمن پزشکی از راه دور آمریکا در صدور مجوز ملی اصرار نکرد ، بلکه بیشتر در قراردادهای منطقه ای اصرار داشت.

در حال ضبط

سخنگوی تام تیفانی ، R-Wis ، كه از حامیان مالی این لایحه بود ، گفت: موضوع صدور مجوز “به ویژه در ادامه مبارزه با COVID-19” بسیار مهم است.

وی گفت: “بسیاری از پزشكانی كه به دنبال مشاركت در خدمات خود در كشورهای دیگر هستند یا به عنوان تله بهداشت با محدودیت های مربوط به وضعیت مجوز خود روبرو هستند.” “همانطور که ما در حال توسعه خدمات تله بهداشت هستیم که در سراسر این بیماری همه گیر ایجاد کرده ایم ، اطمینان از اینکه پزشکان قادر به تمرین پزشکی بدون بروکراسی اداری غیر ضروری هستند بسیار مهم است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر