قیمت شتاب دهنده موبایل در مصر


هزینه تقویت‌کننده تلفن همراه در مصر 2021 دستگاه‌های تقویت‌کننده شبکه سیگنال خارجی را به برج‌های تلفن همراه نزدیک و از آن‌ها برای جبران فاصله افزایش می‌دهند.

شتاب دهنده شبکه تلفن همراه

تقویت کننده شبکه تلفن همراه به بهبود دریافت شبکه بی سیم در مناطقی با دریافت سیگنال ضعیف کمک می کند، زیرا این دستگاه ها سیگنال های تلفن را دریافت می کنند و سپس آنها را تقویت می کنند تا بتوانند شبکه های نصب شده توسط شرکت های مخابراتی مختلف را دریافت کنند.

قدرت شبکه های تلفن همراه تحت تأثیر عوامل زیادی مانند فاصله و موانع اطراف آنها قرار دارد. تقویت‌کننده‌های شبکه تلفن همراه سیگنال را از تلفن همراه دریافت می‌کنند و سپس آن را تقویت می‌کنند و به شبکه مقصد برمی‌گردانند، که همچنین به ما کمک می‌کند تا نحوه مرور سریع وب‌سایت‌ها را واضح‌تر کنیم. عالی در مناطقی که پوشش ضعیفی دارند.

تقویت کننده شبکه موبایل خانگی

به اصطلاح “تقویت کننده سیگنال” یا تقویت کننده سیگنال را قرار دهید، دستگاهی که به عنوان تقویت کننده سیگنال وای فای عمل می کند، زیرا سیگنال را از یک نقطه دریافتی که خوب است دریافت می کند و به نقطه دیگری که در دسترسی به سرویس شبکه تلفن همراه مشکل دارد، منتقل می کند. و این دستگاه معمولاً از دو قسمت تشکیل شده است، قسمت اول آنتنی است که سیگنالی را از پشت بام ساختمان یا از محل یا گوشه خاصی از خانه دریافت می کند و به آنتن دیگری که در محل مورد نظر قرار دارد ارسال می کند.

قیمت شتاب دهنده موبایل در مصر

قیمت تقویت‌کننده‌های شبکه بسته به منطقه مورد استفاده برای پوشش متفاوت است، زیرا دستگاه‌هایی که یک منطقه بزرگ را پوشش می‌دهند با دستگاه‌هایی که مناطق کوچک‌تر را پوشش می‌دهند، قیمت‌های متفاوتی دارند، دستگاه‌های 2g با دستگاه‌های 4g متفاوت هستند، و موارد دیگری که قیمت را به طور کلی کنترل می‌کنند و دستگاه‌هایی وجود دارند. موجود در آنها صفحه نمایش برای نمایش تمام داده ها.

حتما بخوانید:
همه چیز در رابطه با قهوه

قیمت این دستگاه ها معمولا از 2500 پوند شروع می شود که 11000 پوند است و بسته به مشخصات و ویژگی های مورد نظر شما در دستگاه و همچنین لوازم جانبی این دستگاه ها می تواند افزایش یابد.

بررسی قدرتمندترین شتاب دهنده موبایل در مصر

The post قیمت تقویت کننده موبایل در مصر اولین بار در قیمت زنده ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید