قیمت بلیط کشتی کروز در عربستان سعودی


محتوای موضوع

در این مقاله در مورد قیمت بلیط کشتی کروز در عربستان سعودی صحبت می کنیم، زیرا کشتی تفریحی یک استراحتگاه دریایی است که خدمات حمل و نقل و سرگرمی بسیار خوبی را به مسافران ارائه می دهد و یک کشتی تفریحی در جده مسافران را از جده به مقاصد منطقه ای واقع در آن جابجا می کند. در دریای سرخ سواحل پادشاهی عربستان سعودی، بسیاری از کسانی که می خواهند از یک سفر کوتاه جالب لذت ببرند، ما به دنبال رزرو کشتی کروز در عربستان هستیم، بنابراین در زیر هر آنچه را که باید در مورد کشتی کروز در عربستان بدانید به شما نشان خواهیم داد.

کشتی کروز عربستانی

داخل کشتی کروز شامل رستوران ها، استخرها، سینماها، مراکز خرید و برنامه های سرگرمی است.همچنین مراکز درمانی و هر آنچه که کودکان و بزرگسالان می خواهند وجود دارد.Sable برای تعداد بسیار زیادی از مسافران در گروه های سنی مختلف مناسب است. این کشتی دارای سوئیت های هتل نیز می باشد، اقامتگاه های فوق العاده برای مسافران و این سوئیت ها مشرف به فضایی متفاوت هستند، از جمله سوئیت های داخلی، سوئیت های با دید اقیانوس، سوئیت های بالکن اقیانوس، و سوئیت های دیگری برای خانواده ها وجود دارد.
همچنین ممکن است علاقه مند باشید: کلبه های جزیره فراسان و قیمت بلیط

قیمت سفر دریایی در عربستان سعودی

با تمام ویژگی هایی که در مورد کشتی ذکر کردیم، معتقدیم بسیاری از مردم مایلند تعطیلات خود را در یک کشتی تفریحی در عربستان بگذرانند، بنابراین قیمت های زیر را برای سفر دریایی در عربستان سعودی به شما ارائه می دهیم که بستگی به قیمت دارد. اتاقی که می خواهید سفر خود را در آن بگذرانید.همچنین شامل هزینه سه وعده غذایی در روز و خدمات ارائه شده توسط هتل می شود.در کشتی قیمت ها را به شرح زیر می یابیم:

  • قیمت سوئیت خانوادگی 13922 ریال سعودی یا 3709 دلار آمریکا است.
  • یک سوئیت با منظره اقیانوس 6747 ریال سعودی یا 1799 دلار آمریکا قیمت دارد.
  • یک سوئیت با بالکن با منظره اقیانوس 7658 SAR یا 2049 دلار هزینه دارد.
  • قیمت داخلی لوکس در یک کشتی کروز 5809 ریال سعودی یا 1549 دلار آمریکا است.
حتما بخوانید:
مروری کلی: استراتژی دارویی برای اروپا اعلام شد ، گسترش جراحی کودکان در مالاوی و مقالات کوتاه دیگر

سفرهای دریایی را رزرو کنید

از طریق لینک زیر می توانید سفر دریایی خود را از طریق وب سایت رسمی خط کشتی کروز عربستان رزرو کنید

https://book.cruisesaudi.com/swift/cruise?advancedsearch=true&siid=881696

همچنین یک شماره تلفن شرکت برای مشتریان برای ارسال سوالات خود وجود دارد زیرا این شرکت یک شماره بین المللی 966920000890 و یک شماره محلی دیگر 930920000890 علاوه بر داشتن یک ایمیل برای کروز که می توانید از طریق آن ارتباط برقرار کنید Marketing@balaqy.com نیز ارائه کرده است.

جده کروز

سفر دریایی جده یکی از لذت بخش ترین سفرهایی است که می توانید امتحان کنید. پر از سرگرمی و ماجراجویی است. همچنین می توانید برنامه سفر خود را از جمله سرگرمی های مورد نظر خود از طریق آژانس مسافرتی خود برنامه ریزی کنید که در آن گزینه های زیادی در کشتی پیدا خواهید کرد (تورهای دریایی، رستوران ها و کافه ها، غواصی و شنا، بازدید از شهرهای شناور و موارد دیگر).

رزرو کروز جده

علاوه بر دو روش رزرو فوق، می توانید یک سفر دریایی جده را از چندین شرکت رزرواسیون نیز رزرو کنید که بهترین این شرکت ها عبارتند از:

  • MSC Cruise با مراجعه به وب سایت خود در لینک زیر https://msccruisesksa.com/
  • سفر با کشتی به عربستان سعودی با مراجعه به وب سایت وی در لینک زیر

https://cruisesaudi.com/contact.html

برنامه پروازهای کروز عربستان

این کشتی تفریحی سفرهای لذت بخشی را در آب های دریای سرخ انجام می دهد و تاریخ این سفرها سال به سال متفاوت است، اما پادشاهی عربستان سعودی تاریخ سفرهای دریایی عربستان را برای سال 2022 اعلام کرده است. سه مقصد کشتی کروز در جده به شرح زیر است:

حتما بخوانید:
باربری کاشانی اولین اتوبار با تخفیف های ویژه - باربری و اتوبار بارسنتر

سه شب در دریای سرخ: جایی که کشتی ساعت یازده شب از شهر جده حرکت می کند، جایی که در دریای سرخ گردش می کند و سپس ساعت هفت صبح دوباره در جده پهلو می گیرد.

چهار شب علاوه بر بازدید از شهر عقبه در اردن: کشتی ساعت یازده شب از جده حرکت می کند و سپس در روز سوم به شهر عقبه می رسد تا مسافران کمی با آن قدم بزنند.

چهار شب به اضافه بازدید از اقصر مصر: کشتی ساعت یازده شب جده را ترک می کند و سپس در روز سوم ساعت شش صبح به الاقصی می رسد، به ویژه در شهر صفاگا، تا بازدیدکنندگان بتوانند از دیدن آثار باستانی مصر لذت ببرند.

سفر تفریحی لوکس عربستان سعودی: ویدیوی عالی

https://www.youtube.com/watch?v=cyNhMnzMXkk

دیدگاهتان را بنویسید