[ad_1]

یک گروه دو طرفه از قانون گذاران ایندیانا لایحه ای را در قانونگذار معرفی کرده است که دسترسی به سلامت از طریق بیماری همه گیر COVID-19 را گسترش می دهد.

در خلاصه ای از لایحه 3 مجلس سنا ، نویسنده مشترک سنسور ایالات متحده اد شاربونو ، R-Valparaiso ، آمده است: “Telehealth مهم است.” بلیک دوریو ، آر-میدلبری مایکل کرایدر ، R-Greenfield ؛ و شلی یودر ، دی بلومینگتون.

“من فکر می کنم همه ما کاملاً آگاه هستیم که بیماری همه گیر برای استفاده از سلامت از راه دور و روشهای مختلف برای درمان از راه دور بیماران بسیار تحول آور بوده است. چاربونو هفته گذشته در جلسه استماع کمیته خدمات بهداشتی و خدمات درمانی سنا گفت: “اولین هدف من از تهیه لایحه سنا 3 این بود که اطمینان حاصل کنیم پس از پایان دستورات اضطراری عقب نشینی نکردیم.” NWI Times.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

این لایحه تعدادی از تغییراتی را در قانون ایالتی موجود در زمینه سلامت از راه دور وارد می کند ، از جمله:

  • برای بازیابی مبلغ ، برنامه Medicaid را از تعیین سایتهای مبدا و از راه دور منع کنید.
  • تعریف فعالیت های خاص – مانند ارزیابی بیمار ، تشخیص و نظارت ، انتقال داده های پزشکی ، آموزش بهداشت بیمار و خدمات بهداشت عمومی – به عنوان “خدمات بهداشتی”.
  • به جای اینکه فقط در مورد پزشکان تجویز شده اعمال شود ، قانون قانون Telehealth را برای پزشکان مجاز دیگر نیز گسترش دهید.
  • الزام به ایجاد و نگهداری سوابق پزشکی مطابق با همان استانداردهای عملکرد خوب برای سوابق پزشکی برای بیماران در یک محیط شخصی.
  • ممنوعیت بیمه نامه های خاص و قراردادهای فردی و گروهی برای استفاده از برخی از برنامه های فن آوری در ارائه خدمات بهداشت از راه دور.

جالب است بدانید که این لایحه بر زبان جاری نیز تأثیر می گذارد و مشخص می کند که telehealth شامل استفاده از تماس تلفنی نمی شود ، که نشان می دهد نمایندگان مجلس از استفاده از مراقبت های مجازی فقط برای صدا پشتیبانی می کنند.

طرفداران گفتند که برای گسترش دسترسی ، به ویژه در مناطقی که اتصال اینترنت کم است ، فقط تهیه بهداشت تلویزیون صوتی مهم است. (قانون گذاران ایندیانا هفته گذشته نیز لایحه ای را ارائه کردند که دسترسی باند پهن را در مناطق روستایی گسترش می دهد.)

با توجه به واژگان فعلی Zeitgeist پیرامون مراقبت های مجازی ، این لایحه همچنین “پزشکی از راه دور” را به عنوان “telehealth” بازتعریف می کند.

گرایش بزرگتر

اگرچه آینده سلامتی از راه دور تحت ریاست جمهوری رئیس جمهور جو بایدن و کنگره 117 هنوز مشخص نیست ، اما برخی از کشورها توسعه را به دست خود می گیرند.

هفته گذشته ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، اصلاحات گسترده ای را در زمینه بهداشت از راه دور ، از جمله تغییرات گسترده قانونی و نظارتی برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در مکان و نحوه استفاده بیماران از سلامت از راه دور ، و همچنین الزامات جدید بیمه ها در مورد پوشش بهداشت از راه دور.

یک هفته قبل ، فرماندار ماساچوست ، چارلی بیکر ، لایحه ای را امضا کرد که دسترسی به سلامت از راه دور بعد از اورژانس COVID-19 را گسترش می دهد.

در حال ضبط

چاربونئو گفت: “این امر برای ارائه مراقبت های بهداشتی در ایندیانا ، به ویژه در مناطقی که کمبود خدمات دارند ، مناطقی که بیمارستان ندارند و مناطقی که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در نزدیکی آنها نیستند بسیار خوب است.” NWI Times.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر