[ad_1]

یک گروه دو حزبی از مقامات آمریکایی مجدداً لایحه ای را با هدف گسترش دسترسی به سلامت از راه دورتر از بیماری همه گیر COVID-19 ارائه داده است.

دسترسی محافظ به قوانین تحت قانون Telehealth COVID-19 2021 هفته گذشته توسط نماینده مایک تامپسون ، کالیفرنیا ، با بودجه مشترک نمایندگان پیتر ولچ ، D-Vt ، بیل جانسون ، R-Ohio ، دیوید شوایکرت ، R -Ariz معرفی شد. ، جان كورتیس ، آر-یوتا ؛ و دوریس ماتسوی ، کالیفرنیا.

جانسون در بیانیه ای گفت: “Telehealth نقش اساسی در ایمن نگه داشتن بیماران آسیب پذیر در طی این بیماری همه گیر داشته است ، و این قانون دو جانبه از گسترش سلامت از طریق زمین حمایت می کند.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

وی افزود: “افزایش دسترسی به سلامت از دیرباز برای من در اولویت بوده است و من همكارانم را به حمایت از این لایحه مهم تشویق می كنم ؛ زمان آن فرا رسیده است كه كنگره به طور مداوم به گسترش و دسترسی به دور بهداشت بپردازد.”

چرا مهم است

این لایحه ، که برای اولین بار در ژوئیه سال 2020 ارائه شد ، از طریق چهار بند اصلی به اطمینان از دسترسی به مراقبت های مجازی پس از COVID-19 کمک می کند. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی دفتر تامپسون ، این موارد:

  • بیشتر محدودیت های جغرافیایی و موقعیت مکانی را برای استفاده از خدمات بهداشتی درمانی Medicare و تأسیس خانه بیمار به عنوان یک سایت از راه دور واجد شرایط حذف کنید.
  • به مراکز خدمات Medicare و Medicaid اجازه دهید تا 90 روز پس از پایان اورژانس بهداشت عمومی ، بازیابی وجوه telehealth را ادامه دهند.
  • این سازمان را به عنوان یک بدنساز دائمی در برابر بلایا تبدیل کنید ، و به خدمات بهداشتی و درمانی اجازه می دهد تا در تمام موارد اضطراری و بلایای آینده خدمات بهداشتی و درمانی Medicare را گسترش دهند.
  • نیاز به تحقیق در مورد استفاده از telehealth در طی COVID ، از جمله هزینه های آن ، میزان جذب ، نتایج قابل اندازه گیری سلامت و تفاوت های نژادی و جغرافیایی است.

در این لایحه ضمن حفظ سیاست های مداوم محبوب مانند رفع محدودیت های جغرافیایی و سایت ، از برخی موارد حاد تر بهداشتی ، مانند برابری پوشش یا مجوزهای بین ایالتی ، اجتناب می شود.

ولش گفت: “این همه گیری بی سابقه ثابت کرده است که سلامت از راه دور نه تنها م worksثر است بلکه ضروری است.”

“این مفاد عملی در زمینه سلامت از راه دور با موفقیت اجرا شده است و باید ادامه یابد تا اطمینان حاصل شود که همه به مراقبت های بهداشتی با کیفیت دسترسی دارند ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنند و یا چقدر تحرک دارند. فناوری “، وی افزود.

حقوقدانان مجدداً معرفی این لایحه را ستودند و خاطرنشان كردند كه این اجازه می دهد تا افراد مسن همچنان به دامنه وسیعی از خدمات درمانی دسترسی داشته باشند.

آن موند جانسون ، مدیر اجرایی انجمن پزشکی از راه دور آمریکا گفت: “برای دهه ها ، اساسنامه مدیکر خدمات تله بهداشت را به شدت محدود کرده است ، در حالی که سایر پرداخت کنندگان به طور فزاینده ای به خدمات بهداشت از راه دور برای ارائه مراقبت از بیماران در هر زمان و هر کجا که به آن احتیاج داشته باشند ، اعتماد می کنند.” “این اختلاف در طی همه گیری COVID-19 ، زمانی که مراقبت های شخصی برای اکثر بیماران امکان پذیر نبود ، به طرز حیرت انگیزی مشخص شد.

وی افزود: “در حالی كه كنگره و مراكز مدیكر و مدیكید به سرعت در اجرای معافیت هایی كه اجازه بازپرداخت هزینه های سلامتی از طریق سلامتی را در حین بهداشت عمومی اضطراری COVID19 دارند ، اقدام كردند” ، وی افزود: “افراد مسن دسترسی به این مراقبت های مهم را از دست می دهند ، مگر اینکه كنگره اقدامات قاطع دیگری انجام دهد. ”

گرایش بزرگتر

طیف گسترده ای از گروه های صنعتی ، نسخه های قبلی که به طور گسترده مورد استقبال قرار گرفت ، مورد ستایش و اشتیاق قرار گرفت و آنها آن را به عنوان تلاشی برای جلوگیری از سقوط بیماران از “سنگ” پزشکی از راه دور پس از همه گیری ، تحسین کردند.

اما علی رغم هیجان ، پس از تحویل به کمیته ، لایحه در تیر ماه متوقف شد.

به همین ترتیب ، قانون مدرنیزاسیون تلویزیون در سنا سال گذشته نیز نافذ ماند.

در حال ضبط

تامپسون گفت: “Telehealth بازی را در هنگام شیوع ویروس کرونا تغییر داد و اطمینان حاصل کرد که بیماران می توانند ضمن کاهش ویزیت در هنگام ویزیت های پزشکی معمول ، به مراقبت ادامه دهند.”

“با این حال ، بیماران ممکن است با پایان یافتن همه گیری ، با پایان عمل روبرو شوند ، اگرچه مدتهاست که یک روش اثبات شده و مقرون به صرفه برای دریافت مراقبت است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر