قانون گذاران آمریكایی در حال ارائه مجدد لایحه ای برای محافظت از دسترسی به سلامت از راه دور هستندیک گروه دو حزبی از مقامات آمریکایی مجدداً لایحه ای را با هدف گسترش دسترسی به سلامت از راه دورتر از بیماری همه گیر COVID-19 ارائه داده است.

دسترسی محافظ به قوانین تحت قانون Telehealth COVID-19 2021 هفته گذشته توسط نماینده مایک تامپسون ، کالیفرنیا ، با بودجه مشترک نمایندگان پیتر ولچ ، D-Vt ، بیل جانسون ، R-Ohio ، دیوید شوایکرت ، R -Ariz معرفی شد. ، جان كورتیس ، آر-یوتا ؛ و دوریس ماتسوی ، کالیفرنیا.

جانسون در بیانیه ای گفت: “Telehealth نقش اساسی در ایمن نگه داشتن بیماران آسیب پذیر در طی این بیماری همه گیر داشته است ، و این قانون دو جانبه از گسترش سلامت از طریق زمین حمایت می کند.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

وی افزود: “افزایش دسترسی به سلامت از دیرباز برای من در اولویت بوده است و من همكارانم را به حمایت از این لایحه مهم تشویق می كنم ؛ زمان آن فرا رسیده است كه كنگره به طور مداوم به گسترش و دسترسی به دور بهداشت بپردازد.”

چرا مهم است

این لایحه ، که برای اولین بار در ژوئیه سال 2020 ارائه شد ، از طریق چهار بند اصلی به اطمینان از دسترسی به مراقبت های مجازی پس از COVID-19 کمک می کند. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی دفتر تامپسون ، این موارد:

  • بیشتر محدودیت های جغرافیایی و موقعیت مکانی را برای استفاده از خدمات بهداشتی درمانی Medicare و تأسیس خانه بیمار به عنوان یک سایت از راه دور واجد شرایط حذف کنید.
  • به مراکز خدمات Medicare و Medicaid اجازه دهید تا 90 روز پس از پایان اورژانس بهداشت عمومی ، بازیابی وجوه telehealth را ادامه دهند.
  • این سازمان را به عنوان یک بدنساز دائمی در برابر بلایا تبدیل کنید ، و به خدمات بهداشتی و درمانی اجازه می دهد تا در تمام موارد اضطراری و بلایای آینده خدمات بهداشتی و درمانی Medicare را گسترش دهند.
  • نیاز به تحقیق در مورد استفاده از telehealth در طی COVID ، از جمله هزینه های آن ، میزان جذب ، نتایج قابل اندازه گیری سلامت و تفاوت های نژادی و جغرافیایی است.

در این لایحه ضمن حفظ سیاست های مداوم محبوب مانند رفع محدودیت های جغرافیایی و سایت ، از برخی موارد حاد تر بهداشتی ، مانند برابری پوشش یا مجوزهای بین ایالتی ، اجتناب می شود.

ولش گفت: “این همه گیری بی سابقه ثابت کرده است که سلامت از راه دور نه تنها م worksثر است بلکه ضروری است.”

“این مفاد عملی در زمینه سلامت از راه دور با موفقیت اجرا شده است و باید ادامه یابد تا اطمینان حاصل شود که همه به مراقبت های بهداشتی با کیفیت دسترسی دارند ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنند و یا چقدر تحرک دارند. فناوری “، وی افزود.

حقوقدانان مجدداً معرفی این لایحه را ستودند و خاطرنشان كردند كه این اجازه می دهد تا افراد مسن همچنان به دامنه وسیعی از خدمات درمانی دسترسی داشته باشند.

آن موند جانسون ، مدیر اجرایی انجمن پزشکی از راه دور آمریکا گفت: “برای دهه ها ، اساسنامه مدیکر خدمات تله بهداشت را به شدت محدود کرده است ، در حالی که سایر پرداخت کنندگان به طور فزاینده ای به خدمات بهداشت از راه دور برای ارائه مراقبت از بیماران در هر زمان و هر کجا که به آن احتیاج داشته باشند ، اعتماد می کنند.” “این اختلاف در طی همه گیری COVID-19 ، زمانی که مراقبت های شخصی برای اکثر بیماران امکان پذیر نبود ، به طرز حیرت انگیزی مشخص شد.

وی افزود: “در حالی كه كنگره و مراكز مدیكر و مدیكید به سرعت در اجرای معافیت هایی كه اجازه بازپرداخت هزینه های سلامتی از طریق سلامتی را در حین بهداشت عمومی اضطراری COVID19 دارند ، اقدام كردند” ، وی افزود: “افراد مسن دسترسی به این مراقبت های مهم را از دست می دهند ، مگر اینکه كنگره اقدامات قاطع دیگری انجام دهد. ”

گرایش بزرگتر

طیف گسترده ای از گروه های صنعتی ، نسخه های قبلی که به طور گسترده مورد استقبال قرار گرفت ، مورد ستایش و اشتیاق قرار گرفت و آنها آن را به عنوان تلاشی برای جلوگیری از سقوط بیماران از “سنگ” پزشکی از راه دور پس از همه گیری ، تحسین کردند.

اما علی رغم هیجان ، پس از تحویل به کمیته ، لایحه در تیر ماه متوقف شد.

به همین ترتیب ، قانون مدرنیزاسیون تلویزیون در سنا سال گذشته نیز نافذ ماند.

در حال ضبط

تامپسون گفت: “Telehealth بازی را در هنگام شیوع ویروس کرونا تغییر داد و اطمینان حاصل کرد که بیماران می توانند ضمن کاهش ویزیت در هنگام ویزیت های پزشکی معمول ، به مراقبت ادامه دهند.”

“با این حال ، بیماران ممکن است با پایان یافتن همه گیری ، با پایان عمل روبرو شوند ، اگرچه مدتهاست که یک روش اثبات شده و مقرون به صرفه برای دریافت مراقبت است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: [email protected]
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>