قانون جدید قابلیت همکاری CMS روندهای پیش مجوز را ساده می کندمرکز خدمات Medicare و Medicaid در ایالات متحده روز پنجشنبه قانون پیشنهادی را با هدف بهبود تبادل الکترونیکی داده های بهداشتی بین پرداخت کنندگان ، ارائه دهندگان و بیماران صادر کرد.

این قانون به Medicaid ، CHIP و QHP احتیاج دارد که API های FHIR مبتنی بر HL7 را برای پشتیبانی از تبادل داده و مجوز قبلی ایجاد کند. همچنین شامل استاندارد پیشنهادی API برای انجام اقدامات بهداشتی در سراسر کشور است.

“برای بیماران ، دیگر هیچ مشاجره ای با ارائه دهندگان قبلی و یافتن دستگاه های نمابر باستانی برای استفاده از داده های خود وجود نخواهد داشت. برای ارائه دهندگان ، هیچ مجموعه دیگری از تاریخچه سلامت بیمار بر اساس اطلاعات ناقص ، نیمه فراموش شده خارج از خود بیماران وجود نخواهد داشت. برای پرداخت کنندگان ، این اولین قدم به سمت ایجاد سیستم های مهم تبادل داده است که باید برای ارزش گذاری آنها به کار ببریم. ”

چرا مهم است

قانون پیشنهادی به دنبال بهبود API دسترسی بیمار با نیاز به استفاده از دستورالعمل های خاص استقرار HL7 توسط پرداخت کنندگان آسیب دیده است.

CMS در متن قانون یادداشت می کند: “اگر این IG ها اختیاری باقی بمانند ، به احتمال زیاد API های مورد نیاز به گونه ای ساخته می شوند که ناسازگاری بین و بین API پرداخت کننده و با برنامه های شخص ثالث ایجاد کند.”

علاوه بر این ، CMS به پرداخت كنندگان پیشنهاد می دهد تا فرایندی را ایجاد ، پیاده سازی و نگهداری كنند تا اطمینان حاصل شود كه توسعه دهندگان برنامه های شخص ثالث كه می خواهند اطلاعات بیمار را بدست آورند ، با برخی از مفاد رازداری مطابقت داشته باشند.

برخی از پرداخت کنندگان همچنین باید یک API مبتنی بر FHIR بسازند که به فروشندگان اجازه می دهد از قبل بدانند چه اسنادی مورد نیاز است ، روند اسناد را ساده کرده و به فروشندگان اجازه می دهد درخواست های قبل از مجوز را ارسال کنند و به صورت الکترونیکی پاسخ دهند. ، مستقیماً از EHR تامین کننده یا از یک سیستم مدیریت عملی.

این قانون حداکثر 72 ساعت برای پرداخت کنندگان تصمیم گیری در مورد درخواست های فوری و هفت روز تقویمی برای موارد غیر فوری را ارائه می دهد ، با ذکر دلیل خاص برای هر رد.

CMS در بیانیه ای گفت: “این سیاست ها ، در كنار هم ، می تواند باعث عدم پذیرش و تجدیدنظر در اوایل شود ، در حالی كه ارتباط و تفاهم بین پرداخت كنندگان ، ارائه دهندگان و بیماران را بهبود می بخشد.”

این قانون همچنین شامل پیشنهادی از طرف دفتر هماهنگ کننده فناوری اطلاعات سلامت ملی برای اتخاذ مشخصات برای اجرای API عملیات بهداشتی به عنوان بخشی از زیرساخت ملی فناوری اطلاعات سلامت است.

“با پیشنهاد این مشخصات به ONC برای پیاده سازی از این طریق ، CMS و ONC با هم همکاری می کنند تا یک رویکرد واحد برای بهبود استانداردها در HHS ارائه دهند که تمام استانداردهای قابلیت همکاری را به روشی ثابت و یک مرحله ای برای استفاده از HHS تصویب می کند.” ، قانون را بخوانید.

گرایش بزرگتر

این قانون بر اساس قوانین قطعی در مورد قابلیت همکاری و دسترسی بیمار است که هدف آن مطابقت با مفاد قانون درمان قرن 21 است.

اگرچه بیماری همه گیر COVID-19 از نظر مهلت مقررات و انطباق تا حدودی انعطاف پذیری را برای آژانس ایجاد کرده است ، اما همچنین بر اهمیت تبادل اطلاعات بی وقفه تأکید کرده است.

بیماران همچنین ابراز علاقه زیادی به دسترسی به داده های خود کرده اند.

در حال ضبط

“اگر فقط یک چهارم ارائه دهندگان از راه حل های الکترونیکی جدیدی که این پیشنهاد در دسترس قرار می دهد استفاده کنند ، قانون پیشنهادی طی 10 سال آینده بین 1 تا 5 میلیارد دلار پس انداز می کند. ورما در بیانیه مطبوعاتی گفت: “با ابتلا به بیماری همه گیر ، حتی بیشتر بر سیستم مراقبت های بهداشتی ما فشار می آورد ، سیاست های این قانون بسیار حیاتی تر از هر زمان دیگری است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes