قانونگذار اوهایو ممنوعیت سقط جنین را از طریق سلامتی از راه دور تصویب کردهفته گذشته ، یک قانونگذار در اوهایو لایحه ای را منع استفاده از پزشکی از راه دور برای انجام سقط جنین را تصویب کرد.

اگر فرماندار جمهوری خواه ، مایك دی واین ، این لایحه را امضا كند ، همانطور كه ​​انتظار می رفت ، اوهایو به بیستمین ایالتی تبدیل خواهد شد كه هنگام تهیه داروهای سقط جنین ، به یك پزشك تجویز شده برای پزشك نیاز دارد.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

طرفداران یادآوری می کنند که محدودیت های سقط جنین ، مانند ممنوعیت سلامت از راه دور ، به طور نامتناسبی بر جوامع چند رنگ ، افراد کم درآمد و سایر افرادی که قبلاً از اثرات همه گیر COVID-19 متزلزل شده اند ، تأثیر می گذارد. این لایحه یک هفته پس از آن صادر شد که یک قاضی فدرال از بازگرداندن قوانینی که طبق آن بیمارانی که برای سقط جنین از دارو استفاده می کنند خودداری می کند تا هنگام بیماری همه گیر شخصاً به یک کلینیک یا مطب پزشک مراجعه کنند ، ارائه شد.

Mifepristone ، همراه با میزوپروستول ، FDA برای سقط جنین تا 10 بارداری حاملگی تأیید شده است. مطالعات نشان می دهد اگرچه ایمنی میفپریستون از پنی سیلین بهتر است ، اما محدودیت آن نسبت به مواد افیونی مانند فنتانیل محدودتر است.

در حکم خود ، قاضی منطقه مریلند ، تئودور چوانگ خاطرنشان کرد که حکم مقدماتی وی در ماه ژوئیه برای کاهش نیازهای شخصی نامشخص بود. بلکه قرار است 30 روز پس از پایان اورژانس بهداشت عمومی اعلام شده توسط الکس هازارد وزیر بهداشت و امور بشردوستانه ایالات متحده پایان یابد.

حتما بخوانید:
فشار شکن ، فشار شکن آب ، تولید کننده انواع شیرهای فشار شکن

با این حال ، در حالی که کل ملت از آنچه هماهنگ کننده گروه کاری کرونا ویروس کاخ سفید به عنوان “کشنده ترین مرحله همه گیری” توصیف می کند ، عبور می کند ، دادگاه نتیجه می گیرد که متهمان شرایط تغییر یافته را برای تحمیل یا انحلال کافی تشخیص نداده اند. “به ترتیب ، به طور کامل یا جزئی ،” ، چوانگ نوشت.

در ماه اکتبر ، دادگاه عالی ایالات متحده پرونده را برای بررسی درخواست دولت ترامپ برای “انحلال ، اصلاح یا تعلیق ممنوعیت ، از جمله به دلیل تغییر شرایط” ، به چوانگ ارسال کرد.

با این حال ، چوانگ می نویسد ، “در حال حاضر شرایط در ایالات متحده از نظر جهانی بحرانی است ، بنابراین هیچ دلیلی برای حذف برخی از ایالت ها یا مناطق خاص بر اساس شرایط مطلوب در آن مکان ها وجود ندارد.”

گرایش بزرگتر

بهداشت باروری یک چالش جالب در دوره وابستگی روزافزون به پزشکی از راه دور است ، با کاربردهایی مانند Nurx و Pandia Health برای پر کردن شکاف بیمارانی که به کنترل بارداری اعتماد می کنند ، افزایش می یابد.

و وقتی صحبت از سقط جنین می شود ، تامین کنندگان گفتند اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی در ماه ژوئیه که آنها قبلاً بیشتر فعالیتهای خود – مانند مشاوره – را به منظور ایمنی بیمار به سلامت از راه دور منتقل کرده بودند. اما تصمیم تابستان امسال به این معنی بود که بسیاری از بیماران اصلاً مجبور نیستند وارد مطب شوند.

به عنوان مثال ، در ایلینوی ، دکتر کالین مک نیکلاس توضیح داد که “اکنون می توانیم داروی شما را برای شما ارسال کنیم و از شما محافظت کنیم” در برابر عفونت احتمالی ویروس کرونا.

حتما بخوانید:
چگونه می توان درس های بهداشت دیجیتال را که از COVID-19 آموخته ایم به آینده منتقل کرد

در حال ضبط

جیمه میراکلز به NARAL Pro Choice در اوهایو در WOSU وابسته به اوهایو NPR.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید