فیلیپس BioTelemetry ، یک شرکت کنترل بیمار از راه دور را خریداری خواهد کردهفته گذشته ، فیلیپس اعلام کرد BioTelemetry ، ارائه دهنده تشخیص و نظارت از راه دور قلب را به قیمت 2.8 میلیارد دلار خریداری می کند.

انتظار می رود معامله در سه ماهه اول سال 2021 به پایان برسد.

زیست سنجی مستقر در پنسیلوانیا امکان نظارت از راه دور قلب ، خدمات آزمایشگاهی اساسی متمرکز برای آزمایشات بالینی ، نظارت بر قند خون از راه دور و تولید تجهیزات اصلی را برای مراقبت های بهداشتی و تحقیقات بالینی فراهم می کند.

فرانس ون هوتن ، مدیر عامل شرکت فیلیپس ، در بیانیه ای گفت: “خرید BioTelemetry کاملاً منطبق با استراتژی ما برای ارائه دهنده پیشگام راه حل های مدیریت مراقبت در بیمارستان و خانه است.”

“رهبری BioTelemetry در بازار بزرگ و به سرعت در حال رشد برای تشخیص و نظارت قلبی سرپایی ، موقعیت پیشرو ما در بیمارستان را تکمیل می کند. با استفاده از تجربه جمعی ، در موقعیت بهینه ای برای بهبود مراقبت از بیمار در مراقبت های مختلف برای بسیاری از بیماری ها و شرایط پزشکی خواهیم بود. “ون هوتن ادامه داد.

چرا مهم است

بیشتر فعالیت های بیومتالمتری در زمینه تشخیص و نظارت بر اختلالات ریتم قلب است ، از جمله مانیتورهای پوشیدنی قلب که ریتم های غیر طبیعی قلب و آزمایش های مبتنی بر AI را تشخیص و منتقل می کنند.

BioTelemetry می گوید سالانه 1.2 میلیون بیمار را رصد می کند و هر ماه 40000 حسگر ارسال می کند.

طبق وب سایت این شرکت ، این نرم افزار در پرونده الکترونیکی ارائه دهنده خدمات الکترونیکی ادغام شده است ، و به شما امکان می دهد گزارش های بیمار الکترونیکی و سازگار با HIPAA به سیستم EHR منتقل شوند.

همچنین از فناوری BioTelemetry در تحقیقی توسط New England Journal of Medicine در مورد اثربخشی ساعتهای هوشمند در شناسایی فیبریلاسیون دهلیزی استفاده شده است.

جوزف اچ کپر ، رئیس و مدیرعامل BioTelemetry گفت: “ما از عضویت فیلیپس هیجان زده هستیم و به مسیر ارائه اطلاعات بهداشتی برای بهبود کیفیت زندگی و کاهش هزینه های مراقبت ادامه می دهیم.”

گرایش بزرگتر

بحران COVID-19 مفید بودن نظارت از راه دور بر بیماران در کانون توجه ، از جمله در شرایط مزمن سلامتی را تحت فشار قرار داده است. BioTelemetry از جمله ارائه دهندگان ارائه دهنده ابزارهای پوشیدنی برای تشخیص آریتمی است که نیاز به آنالیز دقیق و دقیق به موقع ECG دارد.

علی رغم خطر احتمالی آریتمی ، بسیاری از بیماران حتی نمی دانند که به آن مبتلا هستند – به طور بالقوه منجر به سکته مغزی و سایر مشکلات قلبی می شود.

در حال ضبط

کاپر در بیانیه ای گفت: “با مجموعه فعلی مدیریت مراقبت از بیمار فیلیپس ، قدرت نوآوری و مقیاس جهانی ، ما کاملاً مجهز هستیم تا بتوانیم تقاضای روزافزون را برای راه حل های telehealth و نظارت از راه دور برآورده کنیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes