بنابراین بدون توجه به اینکه گلخانه برای چه کاری مورد استفاده قرار میگیرد، باید محیط آن کنترل شده باشد؛ این کار برای سلامت گیاهان گلخانه ضروری میباشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که کامپاند چیست و تفاوت کامپاند و مستربچ در چه مواردی است. زیرا بعضی مواقع ممکن است که قاب گوشی سبب داغ شدن گوشی شود. به عبارتی دیگر، مستربچ، یک افزودنی است که به پلیمر پایه اضافه میشود تا خواصی را به آن اضافه کند، ولی کامپاند به طور مستقیم وارد دستگاه میشود تا محصول نهایی تولید شود؛ حال ممکن است که به کامپاند مورد استفاده در روند تولید، مستربچ اضافه شود یا ممکن است که نیازی به اضافه کردن مستربچ نباشد. لیبل پلی کربنات مورد استفاده کارگاه ها و شرکت های الکترونیکی می باشد که دستگاه تولید می کنند و برای پنل آن نیاز به چاپ لیبل پلی کربنات دارند که چاپ بر چسب پلی کربنات به صورت رنگی بوده و قسمت هایی از آن برای دکمه های دستگاه ها برش می خورد. به ویژه طلق های رنگی مات برای این منظور مناسب هستند.

پلی کربنات روناک پلی کربنات تبدیل به یک جایگزین مناسب برای شیشه در پوشش گلخانه ها شده است. شکل شیشه ای واضح است و ۲۵۰ برابر مقاوم تر از شکست شیشه است و ۳۰ برابر مقاومت بیشتری نسبت به ورق های اکریلیک دارد. همچنین مقاومت بالای آن نسبت به پلاستیک باعث تقاضای روزافزون آن به عنوان پوشش درپنل دستگاهها گردیدهاست. برای ماندگاری و مقاومت بیشتر رنگ چاپ شده در برابر ساییدگی و خط و خش و حفظ شفافیت چاپ لیبل پلی کربنات میتوان از پوشش وارنیش بر روی پلی کربنات استفاده کرد. کرکره های خودکار و یا کرکره های برقی که به صورت اتوماتیک عمل مینمایند با نام کرکره ضد سرقت نیز معروف هستند که اکنون می خواهیم راجع به این کرکره ها بیشتر بدانیم : همان طور که از نام این نوع از کرکره ها مشخص است کرکره هایی هستند که کار اصلی شان در ارتباط با جلوگیری نمودن از سرقت می باشد.از کرکره هایی که دارای قابلیت ضد سرقتی هستند بیشتر در مکانهایی استفاده می شود که بحث امنیت مهم باشد .

دو طرف ورقهای Flat pc با فیلم محافظ سطحی پوشانده می شود و برروی طرفی از سطح ورق که دارای لایه مقاوم دربرابر اشعه UV می باشد مطالبی در مورد نحوه نصب و نگهداری ورق چاپ شده است . ورق های پلی ویو (سینوسی) و پلی سان (ذوزنقه ای) دوجداره شرکت پلیمر طلایی یزد تولید کننده برتر ورق پلی کربنات تخت ، دوجداره و چندجداره ، ورق کریستال و آکریلیک پس از کسب تجربه های موفق در تولید ورق RFX (ویژه گلخانه) در خاورمیانه شروع به تولید ورق های سینوسی (پلی ویو) و ذوزنقه ای (پلی سان) دوجداره با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا نموده است. شرکت ایرانیت کوهی مرکز فروش ورق پلی کربنات رنگی و ورق طلق کریستال در ضخامت ها و رنگبندی های گوناگون می باشد. و حال آنکه طلق پلی کربنات ، یا ترموپلاستیک رنگی ، کاربرد های گسترده تری دارد . به طور خاص ، ورق های پلاستیکی به طور گسترده ای در چیدمان سازه ها و سازه های مختلف استفاده می شوند و یک پوشش سقف قابل اعتماد را تشکیل می دهند. پلی کربنات ، بسته به نوع آن ، می تواند سلولی و یکپارچه باشد ، در حالی که هر یک از انواع ویژگی های خاص خود را دارد.

از این رو در مقاله های متعددی در ارتباط با محصولات مجموعه اقدام به معرفی محصول خود کرده ایم.همانطور که واقف هستین ما در مقالات قبلی به معرفی کامل محصولات طلقی نیز پرداختیم.مقالاتی در ارتباط با طلق هوشمند،طلق پلکسی گلاس،طلق شفاف و … در پلی کربنات شفاف یا همان تخت ظاهر ورق شبیه به شیشه بوده و در ضخامت های 2، 3، 4، 5، 6، 8، 10، و 12 میلی متر و همچنین ابعاد استاندارد یک ورق کامل آن 205 سانتی متر در 305 سانتی متر است. سایزی که برای گلخانه های استاندارد بکار میرود شامل، 3 الی 6.2 و 8 الی 8.3 در 10 متر و ضخامت 4 تا 8 میلی متر می باشد. اشعه ی فرابنفش یا امواج UV انرژی الکترو مغناطیسی میباشد که از طول موج کمی برخوردار است ولی انرژی بسیار بالایی دارد. همانطور که میدانید امواج uv از خورشید سرچشمه میگیرند.بنا بر این صنعتگران تولید طلق اقدام به تولید طلق های uv کردند.تا در مکان هایی که تابش اشعه فرابنفش بیش از حد انتظار است به منظور جلوگیری از آسیب رساندن اشعه فرابنفش به انسان از طلق uv استفاده کنند. منظور از پوشش ضد یو وی یا همان (anti UV) پوششی میباشد که از انسان و اشیا در برابر اشعه ی مخرب آفتاب (اشعه ی فرابنفش) محافظت میکند.ضد یو وی بودن هر اشیا و وسیله ای ، ضمانت میکند که آن وسیله اگر در مدت زمان زیادی در معرض تابش مستقیم اشعه فرا بنفش هم قرار گیرد ، آن وسیله در مقابل این اشعه ی مخرب آسیبی نمیبیند.

پلی کربنات شفاف چیستبرای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از پلی کربنات ابراهیمی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر