فرماندار ماساچوست قانونی را برای حمایت از سلامت از راه دور امضا می کندفرماندار ماساچوست ، چارلی بیکر ، لایحه ای را با یک لایحه جامع امضا کرد که شامل گسترش دسترسی به سلامت از راه دور پس از فروپاشی سلامت عمومی COVID-19 است.

این قانون ، که بیکر روز جمعه امضا کرد ، همچنین شامل مقررات گسترش عمل به انواع مختلف پزشکان است. ارائه دهندگان خدمات را ملزم به اطلاع قبلی از آنلاین یا آفلاین بودن روشی به بیماران می کنند. افزایش دسترسی به مراقبت های اضطراری ؛ و ارائه پوشش بیمه ای برای کلیه خدمات توانبخشی اورژانس ، بستری و شناختی مربوط به COVID-19.

“من افتخار می کنم که این قانون را امضا می کنم ، خدمات تله بهداشتی را که در طی این همه گیری حیاتی شده اند ، دسترسی به مراقبت های با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را گسترش می دهد ، برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر قبض های پزشکی غافلگیرانه ، و دسترسی به آزمایش و درمان COVID-19 را گسترش می دهد. ، “بیکر در بیانیه ای گفت.

چرا مهم است

در ابتدای سلامت عمومی COVID-19 ، بیکر با صدور یک دستور اضطراری ، بیمه گران را ملزم به پوشش بهداشت از راه دور برای اطمینان از ایمنی ارائه دهنده و بیماران کرد. قانون جدید برخی از این تغییرات را دائمی می کند ، گرچه برخی دیگر فقط تمدید می شوند.

به عنوان مثال ، قانون جدید بیمه ها را تحت پوشش خدمات بهداشتی رفتاری مجازی با همان نرخ خدمات شخصی قرار داده و به مدت دو سال به نرخ های برابری برای مراقبت های اولیه و خدمات بیماری های مزمن نیاز دارد.

همچنین به برابری تعرفه برای تمام 90 روز پس از پایان وضعیت اضطراری نیاز دارد.

“پوشش خدمات خدمات بهداشت از راه دور ممکن است شامل بازبینی استفاده ، از جمله مجوز قبلی ، برای تعیین مناسب بودن بهداشت از راه دور به عنوان وسیله ای برای ارائه خدمات بهداشتی باشد ؛ البته با این شرط که تعیین باید به همان روشی انجام شود که اگر خدمات انجام شده باشد تحویل شخصاً “، لایحه را بخوانید.

این قانون همچنین اقدامات گسترده ای را برای گسترش دامنه اقدامات پرستاران ، بیهوشی ، پرستاران روانپزشکی و اپتیک ، و همچنین حذف موارد ارجاع قبل از ویزیت های مراقبت های اضطراری ، از جمله سایر مقررات ، انجام خواهد داد.

سخنگوی رندی هانت ، آر-ساندویچ ، در بیانیه ای گفت: “این قانون چندین فاکتور اصلی را در نظر گرفته است که باعث می شود مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر و صورتحساب های پزشکی کمتر تعجب آور باشند.”

وی افزود: “Telehealth اینجاست که بماند و همراه با گسترش مسئولیت های عملی ، افراد بیشتری در مکان های بیشتر از خدمات پزشکی با کیفیت برخوردار می شوند.”

گرایش بزرگتر

با تکثیر واکسن ها (امیدوارم) آینده سلامتی از سال آینده فوریت جدیدی پیدا کرده است.

بیشتر عدم قطعیت مربوط به پوشش بیمه ای است ، برخی از بیمه های خصوصی در حال حاضر برای لغو پوشش مراقبت های مجازی حرکت می کنند ، در حالی که برخی دیگر در جهت مخالف گام برداشته اند.

و در حالی که مراکز خدمات Medicare و Medicaid برای ایجاد دائمی برخی از پوشش ها تغییر مکان داده اند ، مدیر Seema Verma گفته است که کنگره ایالات متحده تغییرات پایدارتری ایجاد خواهد کرد.

در حال ضبط

سناتور جولیان سر ، D-Truro گفت: “این قانون همچنان به هدف مشترک ما در تغییر دسترسی به و ارائه خدمات بهداشت روان در ماساچوست ادامه می دهد.” “این قانون نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت ، اما به ویژه دسترسی روستاییان ، افراد رنگین پوست ، خانواده های کارگر و جوانان به سلامت روان را گسترش می دهد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes