فاوسی بر اهمیت تبادل اطلاعات در اخبار واکسن COVID-19 تأکید می کنددکتر آنتونی فاوسی ، متخصص ارشد بیماری های عفونی روز دوشنبه گفت که اگرچه احتمال واکسن ضد COVID-19 دلپذیر است ، اما آخرین اخبار Pfizer و Moderna نباید به معنای کاهش هوشیاری در هفته های آینده باشد.

فوزي در سمپوزيوم مجازي سالانه انجمن انفورماتيك پزشكي آمريكا گفت: “سواره نظام در حال آمدن است ، اما سواره نظام هنوز در اينجا نيست.”

فاوسی گفت: “آنچه ما باید انجام دهیم این است كه امید به یك واكسن انگیزه ما را بیش از پیش افزایش دهد تا بسیار بسیار سختگیرانه و بسیار بسیار مراقب اقدامات اساسی ، ساده و عملی بهداشت عمومی باشیم.”

فاوسی در حین مکالمه خود در کنار آتش بر اهمیت اشتراک و ردیابی داده ها به عنوان بخشهای اصلی پاسخ COVID-19 تأکید کرد.

فاوتسی گفت: “موارد بسیاری وجود دارد که ما برای آنها نیاز به داده های بهتر داریم.” “این آنجاست. هدف این است که آن را کنار هم قرار دهید ، به شکلی قرار دهید که گسترش یابد.”

به عنوان مثال ، وی گفت ، سطح جامعه کشف نشده ای که از طریق حامل های بدون علامت منتشر می شود هنوز نسبتاً ناشناخته است و بدون ابتکار عمل آزمایشی جامع همچنان کدر خواهد بود.

اگرچه وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده وب سایت HHS Protect خود را ایجاد کرده است ، اما داده ها براساس گزارش های بیمارستان است و نه آزمایش های جامعه – و پیشکسوتان آژانس می گویند که آنها اغلب یک هفته یا بیشتر عقب هستند.

فاوسی گفت: “من فکر می کنم چندین زمینه وجود دارد که نیاز به پیشرفت دارند. یکی از آنها سیستم بهداشت عمومی محلی است.”

وی گفت: “سال ها و سال ها پیش ، قبل از از بین بردن برخی بیماری ها از طریق واکسن و موفقیت آنتی بیوتیک ها ، سیستم های بهداشت عمومی در شهرستانها و ایالت ها واقعاً سالم و سالم بودند.” “ما می توانیم از آنها در ردیابی تماس ، شناسایی ، جداسازی در شرایط COVID استفاده کنیم.

وی افزود: “من حدس می زنم كه بتوانیم بگوییم كه ما خود قربانی موفقیت های خود بوده ایم.” “ما اجازه دادیم كه این سیستم اساساً تمام شود. وقتی به آن نیاز داشتیم ، آنجا نبود. ما باید سیستم محلی بهداشت محلی خود را بازیابی كنیم و باید آنچه را كه ما شبکه و برنامه امنیت جهانی بهداشت می نامیم ، تقویت كنیم.”

فاوسی همچنین به لزوم نظارت بر بیمارانی که علائم COVID-19 را مدتها پس از عفونت اولیه ادامه می دهند ، اشاره کرد. وی گفت ، اگرچه برخی از این بیماران از طریق سوابق الکترونیکی بهداشت قابل کنترل هستند ، اما همه افراد دارای EHR نیستند.

وی بر سودمندی اشتراک اطلاعات بویژه در زمینه مشارکت عمومی و خصوصی تأکید کرد.

فاوسی گفت: “ما باید در مورد تشویق – در واقع ، تقریباً لزوماً – به اشتراک گذاشتن داده ها به عنوان بخشی از قرارداد تحقیقاتی خود با اعطا کنندگان و پیمانکاران خود ، بسیار باز باشیم.” “داده ها اکنون چنان حجیم هستند که نه تنها باید به اشتراک گذاشته شوند ، بلکه باید به روشی به اشتراک گذاشته شوند که افراد بتوانند از آن استفاده کنند.”

وی همچنین استدلال می کند که محققان باید آنچه را که او “داده های منفی” می نامد ، به اشتراک بگذارند که به گفته وی می تواند باعث اتلاف وقت دانشمندان دیگر شود.

فاوسی گفت: “اگر کاری انجام داده باشید ، برای یک سال کار خود را انجام داده اید … باید داده های مثبت و منفی را به اشتراک بگذارید.”

با توجه به آینده مدیریت واکسن COVID-19 ، فاوسی ایده گذرنامه ایمنی به اصطلاح مبتنی بر ایمنی را نادیده گرفت.

وی گفت: “این جناس نیست: کارت مصونیت در حال حاضر در کارتها نیست.”

در عوض ، وی از ثبت واکسن به عنوان ابزاری برای بهداشت عمومی نام برد تا اطمینان حاصل شود که سیستم ها می توانند افرادی را که واکسن را دریافت کرده اند ردیابی کنند (و اگر رقبایی در دسترس باشد ، کدام بیماران واکسن دریافت کرده اند).

پس از همه ، او گفت ، مهم است که به یاد داشته باشید که COVID-19 آخرین بیماری عفونی جهانی نخواهد بود.

وی گفت: “همه گیرها وجود دارد. آنها خیالات شخصی نیستند.” “آماده سازی بسیار مهمتر از پاسخ است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes