عمل کانکتیکات 2 میلیون دلار دادخواست سو abuse استفاده از حقوق بشر را حل و فصل می کندمرکز OB-GYN مستقر در نورویچ ، کانتیکت پس از آنکه یک زوج گفتند آزمایشات ژنتیکی که در دوران بارداری سفارش داده اند هرگز انجام نشده ، به توافق 2 میلیون دلاری در مورد دادخواست قصور پزشکی رسیده است.

طبق گفته وکیل زوجین کلی ریدرون ، خطای ادعایی احتمالاً مربوط به سیستم جدید الکترونیکی سوابق بهداشتی OB-GYN Services Inc است که مشکلات دسترسی به نتایج آزمایشگاه را نشان می دهد.

راردون به روزنامه The Day گفت: “ما فکر می کنیم این واقعیت که هرگز آزمایش نشده است به دلیل مشکل نرم افزاری نادیده گرفته شد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

خدمات OB-GYN در طی بیانیه مطبوعاتی درخواست اظهار نظر را بر نمی گرداند.

چرا مهم است

الیزابت تروتر ، کمی بعد از تولد فرزند دوم خود ، که مبتلا به فیبروز کیستیک است ، در نوامبر 2018 علیه OB-GYN Services شکایت کرد.

تروتر هنگام بارداری با اولین فرزند خود در سال 2016 درخواست آزمایش ژنتیک داد ، اما طبق گفته Reardon ، غربالگری فیبروز کیستیک به دلیل مشکلات EHR هرگز انجام نشد. وی اعتقاد داشت که این آزمایش از دو سال پیش انجام شده و در بارداری دوم درخواست آزمایش نکرده است.

اگرچه نه خدمات OB-GYN و نه Reardon به س questionsالاتی در مورد استفاده از EHR پاسخ ندادند ، اما در نسخه تجدیدنظر شده پرونده که در آگوست سال جاری تشکیل شد ، از “نمودار مدیتیشن” بیماران یاد شده است که نشان می دهد مشتری این مرکز است. تامین کننده مستقر در ماساچوست Meditech.

مدیت تک به درخواست های مربوط به اینکه آیا خدمات OB-GYN در زمان حادثه ادعایی مشتری بوده است ، پاسخ نداده است.

“در همه اوقات در اینجا ، شاکی الیزابت تروتر نمی دانست که هیچ پرونده ای برای فیبروز کیستیک / شکننده X / SMA به دستور متهمان صادر نشده و توسط Quest Diagnostics تنظیم شده است ، اما متقاعد شده بود که غربالگری سفارش داده شده و انجام شده است”.

راردون به Law.com گفت اگر تروتر می دانست حامل ژن فیبروز کیستیک است برای بار دوم باردار نمی شود. Trotters گفت که آنها قصد دارند از سقف 2 میلیون دلار برای معالجه دختر دوم خود استفاده کنند.

طبق گفته Reardon ، خدمات OB-GYN همچنین موافقت کرده است که به عنوان بخشی از شهرک با پیاده روهای زوم صحبت کند. یکی از متهمان ، دکتر دیوید کالا ، عذرخواهی کرد و گفت که سیاستها تغییر کرده است تا اشتباه تکرار نشود.

ریداردون گفت: “این دیدار با دکتر کالا مهمترین چیز برای مشتری من بود.”

گرایش بزرگتر

ادعاهای سو abuseاستفاده مربوط به EHR در سالهای اخیر افزایش یافته است ، با عوامل سیستمیک و خطاهای مصرف کننده که منجر به ادعای خطاهای پزشکی می شود. در سال 2017 ، کارشناسان به ارائه دهندگان توصیه کردند که آگاه باشند که آنها مسئول داده هایی هستند که به آنها دسترسی دارند.

دکتر دیوید تروکسل ، دکتر ، مدیر پزشکی در شرکت پزشکان ، که یکی از نویسندگان مطالعه یک تحقیق در مورد ادعاهای سو relatedاستفاده در رابطه با EHR است ، نوشت: “تمام داده ها و اطلاعات موجود را قبل از معالجه بیمار بررسی کنید.”

وی گفت: “وضعیت مراقبت های بهداشتی ، در دسترس بودن داده ها و شدت وضعیت و وضعیت بیمار آنچه را از نظر دادگاه منطقی تلقی خواهد شد ، تعیین می کند.”

در حال ضبط

“از سال 2001 تاکنون [cystic fibrosis] آزمایش قبل از زایمان استاندارد مراقبتی است که به عنوان بخشی از آزمایش معمول زنان و زایمان در ایالات متحده از همه زنان ارائه می شود. آزمایش CF ناموفق در این پرونده باعث شد كه خانم تروتر و همسرش تصمیمی آگاهانه در مورد بارداری فرزند دوم نگیرند. “

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes