علائم Alcidion با یک سیستم تجویز الکترونیکی با بیمارستان های South Tees NHS FT معامله می کنندشرکت انفورماتیک سلامت Alcidion مستقر در استرالیا توافق نامه ای با South Tees Hospitals NHS FT (South Tees) برای راه حل Alcidion Miya Precision و سیستم بهتر تجویز نسخه الکترونیکی و دارویی OPENeP (ePMA) امضا کرده است.

در بزرگترین قرارداد Miya Precision که Alcidion تاکنون امضا کرده است ، South Tees دومین صندوق اعتماد NHS خواهد بود که ترکیبی از Miya Precision و راه حل Better OPENeP را در 12 ماه گذشته ، پس از پذیرش زودهنگام اعتماد دارتفورد و Gravesham NHS ارائه می دهد. دسامبرگذشته.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

سیستم جدید South Tees ، بزرگترین اعتماد دره Tees در انگلستان را پوشش می دهد ، با بیش از 1000 تخت و تقریبا 9000 پرسنل بالینی و عملیاتی که از 1.5 میلیون نفر مراقبت می کنند.

Miya Precision در حالی که سطح اعتماد سازماندهی را برای ادغام داده های بالینی جدید با داده های بیمار در سیستم های موجود اعتماد فراهم می کند ، South Tees را قادر می سازد تا فرایندها و سوابق مراقبت از بیمار را دیجیتالی کند. این اجازه می دهد تا اطلاعات موجود در سیستم های مختلف در قالب پیاده سازی مشترک AI و پشتیبانی گسترده از راه حل های بالینی تلفیق شود.

یک سیستم OPENeP بهتر به اعتماد امکان می دهد تا فرآیندهای تجویز و تجویز داروها را دیجیتالی کند.

راه حل ها همزمان با اعتماد به مرحله اول اجرای فناوری آغاز می شوند.

حتما بخوانید:
آنچه اپرا می تواند در مورد لباس لاک پشت های نینجا به شما بیاموزد

متن بزرگتر

در ماه مارس ، Alcidion با استفاده از یک ابزار ارزیابی جدید COVID-19 ، نرم افزار Patientrack خود را بهبود بخشید و به مشتریان بالینی این امکان را داد تا از اطلاعات نرم افزاری برای ارزیابی وضعیت کلی بیمارستان و وضعیت بیماران استفاده کنند.

در حال ضبط

دکتر اندرو آدیر ، مدیر ارشد اطلاعات بالینی و مشاور پزشکی فوریت های پزشکی در South Tees ، گفت: “این فناوری توسط افرادی که پزشکان واقعی را درک می کنند برای پزشکان طراحی شده است. توافق ما با Alcidion به ما امکان می دهد بلوغ دیجیتال خود را تسریع کرده و فن آوری های مدرنی را اتخاذ کنیم که تأثیر مثبت و چشمگیری در زندگی روزمره افرادی که از آن استفاده می کنند ، خواهد داشت.

“ما تصمیم گرفته ایم طی فشار بی سابقه ای در NHS ، این توافق نامه را نهایی کنیم. سیستم هایی که در شرف اجرای آن هستیم با کاهش زمان صرف شده در فرآیندهای دستی و ارائه برخی ابزارهای بسیار چشمگیر برای پشتیبانی از تصمیمات بالینی ، به کاهش بار پزشکان متخصص که به طرز خارق العاده ای کار می کنند ، کمک خواهد کرد. ما تصمیم گرفتیم که با Alcidion چیزی فراتر از یک ارائه دهنده فناوری دیگر کار کنیم ، اما به عنوان شریکی که در حال نشان دادن آن است ، نیازهای متخصصان مراقبت های بهداشتی ، استراتژی دیجیتال و نیازهای خاص سازمان ما را درک می کند. “


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید