علائم دیجیتال NHS مربوط به بهبود تبادل داده استNHS Digital توافق نامه ای با DXC Technology و آژانس ملی علوم استرالیا CSIRO امضا کرده است که باعث بهبود قابلیت همکاری ، اشتراک داده ها و مراقبت های یکپارچه در سراسر سازمان ها و سازمان های مراقبت های بهداشتی در انگلیس می شود.

سرور اصطلاحات دیجیتال NHS مستقر خواهد شد و به عنوان یک سرویس ترجمه عمل می کند ، به این معنی که کدهای بالینی و اداری برای سازمان های مراقبت های بهداشتی و سازمان های مراقبت های بهداشتی و فناوری های قراردادی آنها نگاشته می شوند.

برای ادغام زبانهای برنامه نویسی محلی و موجود در زبانهای برنامه نویسی ملی و بین المللی ، حمایت از مراقبت های یکپارچه و بهبود ایمنی بالینی ، از یک چارچوب خرید ارائه می شود.

سرور از ابزارهای دیگری مانند NHS Data Dictionary پشتیبانی می کند و به محققان امکان می دهد پایگاه های داده جدیدی را پشتیبانی کنند که از سیستم های جدید کدگذاری مانند SNOMED-CT پشتیبانی می کند.

چرا مهم است

راه حل اصطلاحات مطابق با استانداردهای قابلیت همکاری سریع سلامت (FHIR) ، سیستمی است که برای تبادل اطلاعات سلامت به صورت الکترونیکی استفاده می شود و آستانه های بالاتری را برای کیفیت داده های بالینی اعمال می کند.

CSIRO قبلاً Ontoserver را برای نقشه برداری از تغییرات متداول در اصطلاحات بالینی ایجاد کرده است.

NHS ولز سرور اصطلاحات ارائه شده تحت برنامه منابع ملی داده را مشاهده می کند ، که به شما امکان استفاده مداوم از SNOMED-CT را می دهد. تجزیه و تحلیل داده های بالینی NHS ولز ؛ ایجاد و نگهداری کارت های کد بین سرویس ها و سازمان ها ؛ و نگهداری و انتشار کد اداری و بالینی Once for Wales.

تصویر بزرگتر

همکاری با ONC و CMS برای تصویب FHIR در ماه مارس اخیراً سرعت همکاری بیشتری یافته است.

در حال ضبط

Nicholas Outbridge ، معمار ارشد داده در NHS Digital ، می گوید: «ضبط داده ها یک بار و سپس ترکیب ، مقایسه و به اشتراک گذاری امن داده ها ، یک چالش طولانی مدت برای NHS است.

“قابلیت هایی که Ontoserver فراهم می کند کلیدی برای اطمینان از تبادل امن و معنی دار داده از سیستم های مختلف بین ارائه دهندگان خدمات مراقبت ، محققان و ارائه دهندگان خدمات است. داده های NHS در حال حاضر ابزاری ارزشمند در کنترل بیماری ها و یافتن روش های درمانی جدید است ، اما اگر به داده های محلی تر دسترسی داشته باشیم ، سریعتر باعث افزایش واقعی محققان می شود. “

کالین هندرسون ، مدیر کل DXC انگلستان ، اظهار نظر کرد:صحبت یک زبان مشترک برای ادغام مراقبت های بهداشتی و بهبود مراقبت از بیمار ضروری است. این توافق نامه یک گام بزرگ به جلو برای NHS در ارتقا inter قابلیت همکاری با ارائه اصطلاحات مشترک در اکوسیستم های بهداشت ملی ، منطقه ای و محلی است. “

ریدیان هرل ، مدیر پزشکی در خدمات انفورماتیک NHS ولز و CCIO NHS ولز می افزاید: “داده های ساختاری ، استاندارد و مربوط به کلینیک برای ارائه داده های با کیفیت بالا که منجر به راه حل هایی برای بهبود نتایج در سرویس بهداشتی ما می شود ، ضروری است. اجرای سرویس اصطلاحات NHS Wales پیشرفت چشمگیری در ارائه دیدگاه ما به مردم ولز برای ارائه خدمات درجه یک مراقبت از سلامت و مراقبت دیجیتال است که با دسترسی به افراد ثروتمند ، تصمیم گیری کارآمد تر ، موثرتر و ایمن تر را امکان پذیر می کند. محتوا ، داده ها و اطلاعات مربوط به بهداشت و مراقبت از انسان. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes