[ad_1]

بیمارستان HIMSS مرحله 7 EMRAM را به بیمارستان دکتر سلیمان آل حبیب ، الحبر ، عربستان سعودی اهدا کرد.

EMRAM یا مدل الکترونیکی پذیرش سوابق پزشکی ، میزان پذیرش و بلوغ قابلیت های مراقبت از بیمارستان EMR را از 0 تا 7 اندازه گیری می کند.

در طی ارزیابی مجازی بیمارستان الخبر ، آمار مربوط به استفاده از خون و فرآورده های خونی یادداشت شد. کمتر از یک درصد واحدهای صادر شده باید به انبار برگردانده می شدند و کمتر از پنج درصد فرآورده های خونی از بین می رفت. تأیید شد که بیمارستان تعدادی از KPI های انتقال خون را با سایر بیمارستانهای گروه مقایسه کرده و به طور کلی عملکرد خوبی داشته است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

همچنین اشاره شد که لیست خوبی از مجموعه سفارشات از یک لیست در یک قسمت جستجوی داده شده ساخت یافته تولید می شود.

چرا مهم است

مطالعات نشان می دهد که کاهش کل مدت اقامت در بیمارستان ، کاهش مدت اقامت بعد از عمل و کاهش هزینه ها ممکن است مربوط به استفاده از مجموعه سفارشات باشد. افزایش استفاده از کیت های سفارش بالینی الکترونیکی در کلیه تنظیمات بالینی در بیمارستان های اورژانسی کلیدی است.

جان رینور ، مدیر منطقه ای ، EMEA ، HIMSS ، گفت: “همه پزشکان و پرستاران در این بیمارستان توانایی نشان دادن جنبه های مختلف سیستم اطلاعات بیمارستان VIDA را دارند. آنها یک محیط دیجیتالی بسیار بالغ ایجاد کردند و هنگام توصیف عملکرد عناصر بالینی از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بودند. ما این تصور را داشتیم که آنها موفق شده اند ارتباط مهمی بین بلوغ دیجیتال و ایمنی بیمار ایجاد کنند. “

بیمارستان دکتر سلیمان آل حبیب ، الحبار ، به تعداد نسبتاً کمی سازمان در خاورمیانه پیوست که متعهد به استفاده از اطلاعات و فناوری برای تحریک تحولات تحول آفرین و بهبود ایمنی بیمار هستند.

متن بزرگتر

سال گذشته ، دکتر سلیمان آل حبیب به مرحله 6 EMRAM رسید و به دلیل استفاده از فناوری برای تقویت فرایندهای بالینی و گردش کار پرستاری مورد ستایش قرار گرفت ، تا جایی که تمام پزشکان به سیستم های الکترونیکی اعتماد کردند.

اندکی پس از آن ، بیمارستان مواسات الخبر به مرحله 7 EMRAM دست یافت و اولین بیمارستان خصوصی مرحله 7 در عربستان سعودی شد که به تأیید اعتبار دست یافت.

از دیگر بیمارستانهای عربستان سعودی برای تأیید EMRAM می توان به بیمارستان چشم چشم King Khaled اشاره کرد که در ماه مارس استاندارد Stage 7 اعطا شده و شهر پزشکی Medical Abdulaziz Medical (KAMC) در ریاض که در نوامبر 2019 به مرحله 7 رسیدند.

در آخرین اخبار تأیید ، بیمارستان عمومی Ng Teng Fong (NTFGH) ، واقع در جورونگ شرقی در سنگاپور به عنوان بخشی از خوشه سیستم بهداشت دانشگاه ملی (NUHS) ، موفقیت EMRAM مرحله 7 خود را توسط HIMSS با موفقیت تأیید کرد.

در حال ضبط

پروفسور روری فارل ، مدیر پرستار بیمارستان در دکتر سلیمان ال حبیب ال هوبر ، گفت: “بدون شک دانش و انگیزه برای موفقیت مهم است. تیم چند رشته ای با همکاری دکتر سلیمان آل حبیب آل هوبر و Cloud Solutions (شاخه فناوری HMG) این موضوع را از زمان افتتاح بیمارستان در سال 2019 به وفور نشان داده است.

“دستیابی به مرحله 6 HIMSS EMRAM در سال 2020 و اکنون دستیابی به مرحله 7 بخشی از سفر تحول بیمارستان و تیم است و ادامه خواهد داشت ، سفر ما تازه آغاز شده است. تیم دکتر سلیمان آل حبیب آل هوبار با افتخار فراوان از تمام سیستم های فناوری اطلاعات ارائه شده توسط Cloud Solutions ، از جمله داده ها ، و سپس استفاده از آنها برای بهبود مراقبت از بیمار ، بهینه سازی کیفیت و ایمنی ، یک روش شخص محور در همه زمان ها . “

دکتر عبدالحمید چاگلا ، مدیر امور بیمارستان های شرکتی و تضمین کیفیت در گروه پزشکی دکتر سلیمان آل حبیب ، گفت: “همانطور که در زمینه مراقبت های بهداشتی پیش می رویم ، ما در HMG تلاش می کنیم ایمنی بیمار را افزایش دهیم ، خطاهای انسانی را کاهش دهیم ، هماهنگی مراقبت موثر ، تجزیه و تحلیل عملکرد بهبود یافته ، افزایش در دسترس بودن اطلاعات بیمار ، ادغام مراقبت و کاهش هزینه های عملیاتی.

“بهترین کار برای همه اینها این بود که فعالانه عمل کنیم و از فناوری به عنوان نیروی محرکه سازمان دیدن کنیم ، و این دقیقاً همان کاری است که ما با پشتیبانی Cloud Solutions و راه حل های پیشرفته آنها انجام دادیم.”

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر