عربستان سعودی با فیلیپس به عنوان بخشی از ماموریت این کشور برای تبدیل شدن به یک رهبر در مراقبت های بهداشتی با هوش مصنوعی شریک استسازمان اطلاعات و هوش مصنوعی عربستان (SDAIA) برای حمایت بیشتر از “هدف پادشاهی برای تبدیل شدن به یک رهبر در مدیریت هوش مصنوعی” با رویال فیلیپس همکاری کرده است. [AI] در مراقبت های بهداشتی “گزارش شد.

این توافق نامه اخیر شامل فیلیپس ، ترکیبی از “هوش مصنوعی با دانش عمیق از زمینه بالینی و عملیاتی برای توسعه راه حل های یکپارچه است که باعث بهبود کارایی و عملکرد سیستم های بهداشتی می شود.” فناوری های بهتر بهداشتی برای کمک به آنها در ارائه خدمات درمانی پیشرفته به شهروندان ، SDAIA در بیانیه ای گفت.

عبدالله بن شرف الحمدی ، رئیس SDAIA ، گفت: “عربستان سعودی شاهد تجدید حیات کامل توسعه تحت چتر Vision 2030 در همه بخش ها است که مناطق مرتبط با فناوری در راس آن هستند.” “ما ، در SDAIA ، از طریق استراتژی ملی داده و هوش مصنوعی [NSDAI]، به دنبال استفاده کامل از پتانسیل داده ها و هوش مصنوعی و پشتیبانی برنامه های آنها در تمام بخشهای مربوطه باشید.

“این توافق نامه بخشی از تلاش های ما برای ارتقا فن آوری های نوین بهداشتی ، پشتیبانی از تبادل تجربه و توسعه توانایی های ملی است که کیفیت خدمات بهداشتی را بهبود می بخشد ، فرصت های شغلی جدیدی ایجاد می کند و اقتصاد ملی ما را تقویت می کند” ، برای تبدیل شدن به داده و هوش مصنوعی اقتصاد “

متن بزرگتر

SDAIA برای ایجاد یک اکوسیستم هوش مصنوعی برای بخش بهداشتی عربستان سعودی ، زمینه های اساسی را که این همکاری اخیر بر آنها تمرکز خواهد کرد ، بیان کرده است.

از آنجا که هدف اصلی کمک به فیلیپس برای استفاده از فرصتهای ملی هوش مصنوعی در حمایت از چشم انداز 2030 است ، ابتدا یک مرکز دانش ویژه هوش مصنوعی را ایجاد می کند تا “استعدادهای محلی را افزایش دهد و برنامه های محلی را برای AI توسعه دهد”.

فیلیپس همچنین استفاده از راه حل های بهداشتی که هوش مصنوعی را در گردش کار بالینی ادغام می کند ، مانند مجموعه Philips IntelliSpace AI Workflow Suite – که اجازه می دهد چندین برنامه هوش مصنوعی در یک سیستم بهداشتی واحد مستقر شود – و Philips IntelliSpace Discovery ، که برای تسهیل فرآیند تولید برنامه های جدید هوش مصنوعی با پشتیبانی از یکپارچه سازی داده ها ، آموزش و استقرار در محیط های تحقیقاتی.

سرانجام ، این مشارکت همچنین امکان دسترسی به رهبران اصلی نظر از عالی ترین شرکای فیلیپس را برای اشتراک دانش ، فرصت های همکاری تحقیقاتی و پشتیبانی برای صدور گواهینامه از برنامه های جدید AI فراهم می کند.

ما امیدواریم که مشارکت هایی مانند این فرصت ها را برای “فرصت های جدید تجاری در اطراف هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی فراهم کند که منجر به ایجاد یک فرهنگ راه اندازی پایدار شود”.

در حال ضبط

فرانس ون هوتن ، مدیرعامل رویال فیلیپس گفت: “راه حل های مراقبت های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی پتانسیل زیادی برای بهبود نتایج بیمار و اثربخشی ارائه مراقبت دارند.” “چنین راه حل هایی می تواند به عنوان مثال ، وقت ارزشمندی را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی فراهم کند تا تمرکز بیشتری بر بیماران داشته باشند.

“برای دستیابی صحیح به هر جنبه از راه حل مجهز به هوش مصنوعی ، همکاری گسترده بین پزشکان ، محققان داده و سایر متخصصان مورد نیاز است. به همین دلیل ما خوشحالیم که با SDAIA همکاری می کنیم تا AI را در کلیه مراکز درمانی در پادشاهی عربستان سعودی بعنوان بخشی از Vision 2030 فعال کنیم. “

محمد مصطفی ، مدیر کل سیستم های بهداشتی فیلیپس در خاورمیانه و ترکیه ، افزود: “فیلیپس یک تجربه جهانی دارد که به طور استراتژیک مأموریت SDAIA را برای باز کردن قفل ارزش داده ها به عنوان یک سرمایه ملی برای تحقق بخشیدن به چشم انداز پادشاهی برای چشم انداز 2030 و راه اندازی برنامه تعالی AI در بخش مراقبت های بهداشتی.

“مدل های همکاری اثبات شده ما ، همراه با راه حل های ما که برنامه های هوش مصنوعی را در گردش کار بالینی ادغام می کنند ، سیستم های بهداشتی عربستان سعودی را قادر می سازد تا نتایج بهداشتی بهتر ، تجارب بهتر بیمار و کارکنان و هزینه های کمتری را برای مراقبت بدست آورند.

“ما اطمینان داریم که این همکاری بین SDAIA و فیلیپس تحول بخش مراقبت های بهداشتی در پادشاهی را تسریع می کند.”


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes