صربستان با استفاده از چارچوب هوش مصنوعی به یک میلیون واکسن می رسدصربستان سازوکاری را برای تصویب واکسن ها در نظر گرفته است ، به شهروندان اجازه می دهد که واکسن هایی را که می خواهند دریافت کنند و کجا واکسینه شوند را انتخاب کنند.

این باعث می شود صربستان تنها کشوری در جهان باشد که شهروندان می توانند نوع واکسن را بین عکس های Pfizer-BioNTech ، Sinopharm چین یا Sputnik روسیه انتخاب کنند.

به گفته ووكاسین گروزدیچ ، مشاور نخست وزیر ، اثربخشی این روش چارچوب برای واكسیناسیون عمدتا به تصمیم آنها برای “تكیه زیاد به فن آوری” است.

کمپین واکسیناسیون قبل از دریافت اولین محموله در دسامبر سال 2020 ، قبل از فناوری برنامه ریزی و آماده شده بود.

صربستان با در نظر گرفتن ترجیحات شهروندان ، با ایجاد نرم افزاری که هر فاز را سه برابر سرعت می بخشد ، فرآیند را دوباره طراحی کرد. آنها همچنین یک پلت فرم جدید برنامه ریزی واکسن دیجیتال به نام سیستم مدیریت ایمن سازی در جمهوری صربستان را اجرا کردند که به نظارت بر ایمن سازی هر شهروند در زمان واقعی کمک می کند.

این پلتفرم مراکز مراقبت های بهداشتی اولیه ، سایت های واکسیناسیون ، انستیتوی ملی بهداشت عمومی ، چندین سازمان دولتی و پورتال ملی دولت الکترونیکی را گرد هم آورده و تبادل اطلاعات ، همکاری و مدیریت بین سازمان ها را تسهیل می کند.

چرا مهم است

در هفت میلیون جمعیت بالکان ، 400000 نفر مبتلا به COVID-19 وجود دارد و 4056 نفر فوت کرده اند.

براساس داده های جهانی ما ، که در اوایل این ماه جمع آوری شد ، صربستان در لیست کشورهای دارای بیشترین واکسیناسیون علیه COVID-19 در سراسر جهان در رتبه هفتم در جهان و دوم در اروپا قرار دارد.

بیش از یک میلیون نفر در صربستان قبلاً اولین دوز واکسن COVID-19 را دریافت کرده اند.

از آن زمان ، آنها 4680 دوز واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19 به همسایگان مقدونیه ، کشوری که برای تهیه واکسن در تلاش است ، اهدا کرده اند.

متن بزرگتر

نخست وزیر صربستان آنا برنابیچ گفت که آنها رویکرد منحصر به فردی را انتخاب کرده اند تا به شهروندان صربستان آزادی انتخاب را به عنوان وسیله ای برای افزایش اعتماد به نفس عمومی و تقویت ایمن سازی بدهند.

برنابیچ توضیح داد: “این تصمیم در واقع نتیجه تمركز گسترده ای است كه طی چهار سال گذشته بر روی دیجیتالی سازی قرار داده ایم. دولت دیجیتال و آموزش دیجیتال ، همراه با دیجیتال سازی اقتصاد ، هسته اصلی وظیفه ما هستند.”

در همین حال ، به گفته نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو ، اسرائیل به عنوان “یک مدل دولت جهانی” برای یک برنامه واکسیناسیون سریع در سراسر کشور عمل کرده است. ماه گذشته ، کشور متعهد شد که در ازای دریافت دوز واکسن COVID-19 ، آمار و جزئیات را به Pfizer ارسال کند.

هفته گذشته ، اسرائیل و یونان توافق نامه ای را امضا کردند که به افرادی که واکسینه شده اند ، می توانند آزادانه بین دو کشور سفر کنند تا بتوانند اقتصاد خود را بهبود ببخشند.

در اوایل سال جاری ، بحرین اولین کشوری بود که واکسیناسیون را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند مجاز دانست. این کشور پس از اسرائیل با نرخ گزارش 49/3 دوز واکسینه شده در هر 100 نفر ، دومین میزان واکسیناسیون در جهان را دارد. بحرین اخیراً به یکی از اولین کشورهای جهان تبدیل شده است که “گذرنامه واکسن” دیجیتالی را برای COVID-19 منتشر می کند.

در حال ضبط

پتار یانیچ ، معاون دبیرکل صربستان ، گفت فوربس: “پس از مشاوره با این کشورها ، برای ما روشن شد که موفقیت تنها با یک سازمان درست و با کمک فن آوری مناسب حاصل می شود. تیم ما ، به رهبری نخست وزیر ، سازماندهی بی نقص و هماهنگی قوی بین بسیاری از ذینفعان مختلف را تضمین کرد. سپس ما یک راه حل فناوری حمایتی برای مدیریت فرآیند ایمن سازی ترسیم کردیم. فقط در طی چند هفته توسط تیم های محلی ما توسعه یافته و سیستم اطلاعاتی اتوماسیون فرآیند را به صورت یکپارچه فراهم می کند. ”


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes