شیکاگو برای معرفی واکسن COVID-19 با Zocdoc همکاری کرده استشهر شیکاگو روز سه شنبه اعلام کرد که برای استفاده از فناوری برنامه ریزی فروشنده برای کمک به اجرای واکسن COVID-19 با Zocdoc همکاری خواهد کرد.

از این هفته ، شیکاگوئی ها می توانند به سایت zocdoc.com/vaccine مراجعه کنند. کاربران واجد شرایط می توانند تاریخ ، زمان و مکان را برای رزرو وقت ملاقات خود به صورت آنلاین با یک ارائه دهنده نزدیک پیدا و انتخاب کنند. کسانی که هنوز شرایط را ندارند می توانند آدرس ایمیل خود را وارد کنند تا در صورت امکان تحویل بیشتر به آنها اطلاع داده شود.

مقامات شهری می گویند هدف این است که شیکاگوئی ها راهی ساده برای یافتن سایت واکسیناسیون در میان سردرگمی مداوم داشته باشند.

کریستینا هیلدرت اندرسون ، معاون کمیسیون بهداشت عمومی شیکاگو ، که همچنین رئیس عملیات پاسخگویی به COVID-19 در این شهر است ، گفت: “درک مسئله واقعاً سال گذشته بود.” “ما تلاش زیادی برای آزمایش دسترسی به COVID-19 کردیم و یکی از مواردی که هرگز به آن نرسیدیم مکان مرکزی برای [find out where] خودت را امتحان کن ”

اندرسون ادامه داد: “در مورد چگونگی جلوگیری از تکرار مشکل واکسن صحبت های زیادی شده است.”

چرا مهم است

مشکلات عدالت باعث گسترش شیوع واکسن در شیکاگو و کل ایالات متحده شده است. افراد رنگین پوست ، به ویژه سیاه پوستان و لاتین ، بطور نامتناسبی تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند.

اما ، همانطور که خرده فروشی ها دوست دارند هفته نامه South Side توجه داشته باشید که سطح واکسیناسیون در محله های غالب سیاه و لاتین کمتر است. تیم های پزشکی به جای وب سایت های اولین و اولین سرویس ، بر نیاز به سیستم قرعه کشی و تلفن پیشگیر تأکید کردند.

اندرسون در پاسخ به این س ifال که آیا خواندن یک برنامه آنلاین می تواند این شکاف را عمیق تر کند ، گفت: “این شهر” Zocdoc را با استراتژی های مبتنی بر جامعه ما هماهنگ می کند: قدم زدن در محله ها ، جوامع ، برنامه ریزی برنامه های آموزش واکسن برای گردش. “افراد با ثبت نام مناسب در پایان. یک مرکز تماس فعال خواهد داشت. ”

حتما بخوانید:
قیمت نقره Centrum در مصر 2022

اندرسون افزود که “بسیاری از مراكز بهداشتی واجد شرایط فدرال واقعاً از ادغام شدن بسیار هیجان زده هستند.” سازمان های مراقبت محلی AMITA Health ، Erie Family Health ، Innovative Express Care و مرکز پزشکی دانشگاه راش توافق نامه همکاری را امضا کرده اند تا هنگام واکسن زدن به بیماران اطلاع دهند و اندرسون انتظار دارد در هفته های آینده کارهای بیشتری انجام دهد.

اندرسون با بیان اینکه برای ثبت نام فقط یک نام ، تاریخ تولد و آدرس ایمیل لازم است ، گفت: “نکته مهم در مورد راه حل Zocdoc این است که اتصال از نقطه نظر IT بسیار آسان است.” طبق گفته های این شرکت ، همچنین پشتیبانی از ترجمه داخلی برای بیش از 100 زبان و همچنین انواع ابزارهای دسترسی را ارائه می دهد.

در مورد شاخص های کلیدی عملکرد برای موفقیت پروژه ، اندرسون گفت که تیم قصد دارد بررسی کند که کد پستی افرادی که از کانال استفاده می کنند و همچنین اطلاعات جمعیتی است.

وی گفت: “ما می خواهیم شاهد باشیم كه تأمین كنندگان با پول نقد در محله های آسیب دیده ثبت نام می كنند.” تیم شهر س askال خواهد کرد ، “آیا تلاشهای ارتباطی ما به پایان می رسد؟”

رهبران شهر تأکید کردند که شیکاگوئی ها ابتدا باید با ارائه دهندگان مراقبت های اولیه مشورت کنند ، اما گفتند که این برنامه می تواند به عنوان یک منبع عمومی برای کسانی که این کار را نمی کنند ، باشد.

مقامات Zocdoc گفتند که فروشنده این ابزار را به صورت رایگان به شهر ارائه می دهد.

دکتر اولیور هاراز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Zocdoc ، گفت: “Zocdoc در گذشته با سازمان های دولتی کار نکرده است. ما معمولاً در اینجا تمرکز نمی کنیم.” “شهر شیکاگو به ما روی آورد. ما خوشحال شدیم که پاسخگو هستیم و با آنها کار می کنیم.”

حتما بخوانید:
چطور گوشی را به ضبط ماشین وصل کنیم؟

هاراز ادامه داد: “چالش یکی از انتظارات است.” “بهترین فناوری برنامه ریزی نمی تواند بر کمبود واکسن غلبه کند. لازم به ذکر است که با گذشت زمان ، ظرفیت بیشتری اتفاق خواهد افتاد.”

گرایش بزرگتر

به جای یک توزیع واحد فدرال ، بسیاری از سیستم های بهداشتی مجزا به مقامات برنامه ریزی روی آوردند تا سعی کنند روند ثبت نام واکسن COVID-19 را بهینه کنند ، کوه سینا مستقر در نیویورک اولین کسی است که واکسن های Schedler زنده را در Zocdoc راه اندازی می کند. .

برخی از ارائه دهندگان ، مانند EnlivenHealth ، گفتند اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی یک رویکرد پیشگیرانه مورد نیاز است ، که نشان می دهد داروخانه ها می توانند از داده های جمعیت شناختی برای هدف قرار دادن بیماران واجد شرایط برای واکسن استفاده کنند.

با این حال ، این خطر از نظر امنیت سایبری (مانند تمام ابزارهای IT) شامل می شود. همین هفته ، سیستم بهداشتی مستقر در میشیگان آسیب پذیری در برنامه ریز اپیک را کشف کرد که به مردم اجازه می داد “از مرز عبور کنند”.

در حال ضبط

“یکی از چیزهایی که خیلی سخت بود [COVID-19] “این است که در بسیاری از موارد ، حوزه های قضایی محلی به عهده خودشان است” ، اندرسون گفت. بخشی از آنچه می خواهیم به مردم بگوییم این است: “این در حال آمدن است. شما به نوبت می آیید ، و یکی از راه هایی که می دانید جلسات در دسترس است ، استفاده از Zocdoc است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید