شهرستانهای فلوریدا از Eventbrite برای تعیین جلسات واکسن استفاده می کننددر نبود سیستم توزیع در سراسر کشور ، چندین شهرستان فلوریدا برای تعیین برنامه واکسیناسیون به وب سایت جمع آوری بلیط Eventbrite مراجعه می کنند.

بخشهای بهداشتی شهرستانهای Brevard ، Collier ، Flagler و Sarasota ، و غیره ، لیستی از سایتهای ثبت واکسیناسیون در سایت دارند ، که به طور معمول برای رویدادهایی مانند کنسرت ها ، اجتماعات و مهمانی های انتشار کتاب استفاده می شود.

مقامات به The Verge گفتند که این پلت فرم موثرترین راه برای تسریع در روند آزاد سازی واکسن پس از سردرگمی و هدایت ناهموار از سوی دولت است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

سخنگوی بخش Brevard County گفت: “این تنها گزینه ای است که در حال حاضر داریم ؛ این سریعترین ، آسانترین و م wayثرترین راهی است که می توانیم برای کمک به وزارت بهداشت در حل این مشکل داشته باشیم.” .

چرا مهم است

ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، اواخر ماه گذشته اعلام کرد که همه بزرگسالان بالای 65 سال به همراه کارکنان بهداشتی و مراقبت طولانی مدت و ساکنان واکسن واجد شرایط هستند.

گفته می شود این دستور باعث ایجاد گلوگاه ها و مشکلات تکنولوژیکی شده است ، برخی افراد مسن شب ها در پارکینگ ها منتظر دسترسی به واکسن هستند.

روز دوشنبه ، دسانتیس س reportersالات خبرنگاران در مورد مشکلات را رد کرد و گفت که دولت واکسن ها را به بیمارستان ها توزیع کرده است و “بیمارستان ها گفتند ،” اول بیا ، اول خدمت کن “.

دسانتیس گفت: “آنها از سیستم ثبت نام استفاده نکردند ، کاری انجام نشده است و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد.”

در پاسخ به تلاش های غیرمتمرکز برخی شهرستانها به خطوط تلفن اعتماد می کننددر حالی که دیگران به سیستم عامل هایی مانند Eventbrite روی می آورند. با این حال ، کارشناسان هشدار می دهند که این استراتژی می تواند شکاف دیجیتالی را برای افرادی که دسترسی باند پهن ندارند ، عمیق تر کند. برخی دیگر به احتمال خرید اسلات موجود یا حتی با انگیزه سیاسی اشاره می کنند.

کلاهبرداری ها در حال حاضر درحال آغاز است ، مقامات بهداشتی شهرستان پاسکو و پینلاس روز دوشنبه به شهروندان در مورد حوادثی که افراد را مجبور به ثبت نام برای واکسن می کنند هشدار دادند.

وزارت بهداشت فلوریدا در شهرستان پینلاس در توییتر خود گفت: “برای ثبت نام از شما هزینه دریافت نمی شود. ثبت نام رایگان است.”

گرایش بزرگتر

بخشهای بهداشتی در روند انتشار واکسن با موانع مختلفی روبرو هستند ، چالشهای تدارکاتی و پیامهای پراکنده باعث ایجاد موانع موجود برای امنیت سایبری و دسترسی به آنها می شود.

برخی از ارائه دهندگان برای ارائه کمک ، با ارائه ابزارهای تعامل با بیمار و فناوری کنترل درجه حرارت هوشمند ، کار را ساده تر کرده اند تا جراحی کمی ساده تر شود.

با این حال ، به نظر می رسد واضح است که رویکرد ترکیبی برای مدیریت واکسن منجر به یک درک متناسب با گیرندگان بالقوه می شود.

در حال ضبط

در بیانیه مشترک رئیس انجمن بیماری های عفونی آمده است: “دولت های خارج و ورودی باید رهبری فدرال را تقویت کنند تا اطمینان حاصل شود که بودجه کافی ، از جمله بودجه ای که اخیراً توسط کنگره تخصیص یافته است ، بدون تأخیر به بخشهای بهداشتی و ایالتی و محلی می رسد.” روز سه شنبه دکتر باربارا دی. الکساندر و رئیس انجمن پزشکی اچ آی وی دکتر راجش تی گاندی.

“این برای حمایت از استراتژی های موفقیت آمیز اجرای واکسن ، از جمله گسترش کارکنان برنامه ریزی و پیاده سازی و کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، سیستم های مراقبت های بهداشتی و محل کار ، برای بهره برداری از حجم زیاد و از دسترسی به موقع جمعیت واجد شرایط به واکسن اطمینان حاصل کنید “، آنها گفتند.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes