شرکت مشترک فناوری انگلیس در حال راه اندازی COVID جهانی و گذرنامه واکسیناسیون استشرکت فناوری سایبری انگلیس VST Enterprises (VSTE) یک پاسپورت سلامت دیجیتال به نام V-Health Passport در آوریل 2020 برای مسافران و شرکت های هواپیمایی در انگلستان ایجاد و راه اندازی کرد و اکنون قصد دارد آن را در سراسر جهان توزیع کند.

پاسپورت وضعیت سلامتی فرد را شامل می شود ، از جمله وضعیت آزمایش COVID-19 و سوابق واکسیناسیون وی در گذرنامه دیجیتال.

V-Health Passport دارای 200 کلینیک در انگلستان است که می توان یک آزمایش COVID-19 را رزرو کرد و توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی به عنوان “قابل پرواز” شناخته شود.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل پیدا کنید شروع کنید >>

در انگلیس ، این برنامه از قبل راه اندازی شده است و از طریق شرکای آزمایش مراقبت های بهداشتی Salutaris People و Akea Life در هر دو فرودگاه نیوکاسل و لیورپول جان لنون در دسترس است.

چرا مهم است

مسافرانی که هفته گذشته به انگلیس رسیده بودند با تاخیرهای طولانی ، نقض قوانین فاصله اجتماعی و ورود مسافران برای دریافت گواهینامه های معتبر COVID-19 با صحنه های بی سابقه ای در فرودگاه هیترو روبرو شدند. بررسی های دقیق تر زمانی صورت گرفت که دولت اقدامات جدیدی را برای ورود به انگلیس در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیشتر عفونت آغاز کرد.

کارشناسان در مورد خطرات پیش روی خطوط هوایی ، فرودگاه ها و مسافران از گواهی نامه های معتبر آزمون COVID-19 ، کارت های واکسیناسیون و استفاده از گذرنامه های سلامتی با فناوری های QR و بارکد ناامن ، هشدار دادند. همچنین پیامدهای نقض احتمالی داده ها با استفاده از فناوری محافظت نشده برای اسکن کد در گذرنامه های سلامتی وجود دارد.

فناوری V-Health Passport سازگار با GDPR است و بر اساس چارچوب رازداری Self Sovereign Identity ساخته شده است ، جایی که کاربر می تواند اطلاعاتی را که می خواهد به اشتراک بگذارد انتخاب کند.

متن بزرگتر

در اوایل این هفته ، NHS به مردم هشدار داد تا در مورد دعوت های جعلی برای واکسیناسیون ویروس کرونا که توسط کلاهبرداران ارسال شده است ، هوشیار باشند. ایمیل کلاهبرداری شامل پیوند ثبت نام برای واکسن است ، اما برای واکسیناسیون واقعی نیازی به ثبت نام نیست.

سایر ارائه دهندگان گذرنامه سلامت دیجیتال در بازار ، مانند Truu ، در حال گسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات موجود NHS هستند تا پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی بتوانند هویت ، مدارک و مدارک خود را به طور ایمن ثابت کنند. این شرکت که توسط پزشکان Manreet Nijjar و Henry Goodier تاسیس شده است ، هدف آن اطمینان از ایمنی بیمار است و هدف آن افزایش اعتماد و استفاده از ابزار پزشکی از راه دور مانند مشاوره های از راه دور بهداشت است.

در حال ضبط

Manreet Nijjar ، بنیانگذار Truu و ​​مشاور پزشک در Barts Health NHS اعتماد ، به بهداشت ITITNews: “اصل افرادی که داده های خود را ذخیره می کنند و این که می تواند در همه جنبه های زندگی قابل حمل باشد ، به ویژه در مراقبت های بهداشتی ، اعم از این که پزشکی سریع اعزام شود یا بیمار باشد که حرکت می کند ، راه پیش رو است. انجام خواهد شد. این نحوه پیاده سازی آن است. یکی از بزرگترین مواردی که در رابطه با انقلاب سلامت دیجیتال وجود دارد این است که ما جنبه محرمانه بودن و رضایت راجع به داده های شخصی را از دست داده ایم ، که این یک اصول اخلاقی پزشکی است که باعث ایجاد اعتماد به پزشکی می شود.

“این همان چیزی است که Truu واقعاً برای آن است. محرمانه بودن ، محرمانه بودن طراحی و رضایت به اشتراک گذاری داده ها همه عناصر مهم در ایجاد اعتماد دیجیتال هستند. ما از فن آوری دیجیتال استفاده می کنیم تا کارآیی و اعتماد را به روند فیزیکی پیش استخدام وارد کنیم. روند کار پزشکان و از همین فناوری می توان در دنیای دیجیتال استفاده کرد. اینگونه است که ما آن را از نظر شخصی که کلیه سوابق صادر شده توسط مقامات معتبر را در اختیار دارد ، می بینیم. “

لوئیس-جیمز دیویس ، مدیر عامل VSTE ، گفت: “ما اولین شرکت فناوری در جهان هستیم که پاسپورت سلامت دیجیتال ایمن ، چند منظوره ، بین شرکتی و بین دولتی را تولید می کنیم که متکی به استفاده از بارکد یا کدهای QR نیست. احراز هویت. فن آوری.

“هر دو بارکد و کد QR دارای پیامدهای امنیتی بالقوه زیادی هستند ، زیرا می توان آنها را شبیه سازی و هک کرد ، مورد آخر فرایندی به نام Binding است. بنابراین ، هرگونه پیشنهاد استفاده از این نوع فناوری در گذرنامه سلامت حمل و نقل هوایی دارای خطرات امنیتی بسیار واقعی است.

“نه تنها اطلاعات شخصی شهروند در معرض خطر است ، بلکه همچنین وضعیت آزمایش COVID ، سوابق واکسیناسیون و همچنین اطلاعات کارت اعتباری وی در معرض خطر است. همه اینها می تواند منجر به پتانسیل واقعی نقض گسترده داده ها و داده های شخصی و داده های این امر به ویژه هنگام استفاده از بارکد یا فناوری کد QR که برای بررسی داده های آزمایش COVID-19 انسانی و یا واکسیناسیون استفاده می شود ، نگران کننده است. ”


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes