“شرکای سلامت” از بهداشت و سلامت در مدرسه استفاده می کند ، که حتی می تواند غیر متخصصان نیز باشد


سال گذشته ، شرکای بهداشتی غربی اوهایو وظیفه داشتند مراقبت های بهداشتی مدرسه را در 71 سایت در تولدو ، اوهایو انجام دهند.

مشکل

در بسیاری از این مکانها ، شرکای بهداشت برای انجام معاینات حضور نخواهند داشت و برخی از کارکنان در محل آموزش پزشکی حداقل داشته اند یا هیچ گونه آموزش پزشکی ندارند. بنابراین بلافاصله به فکر پزشکی از راه دور افتادم.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

در مورد کارکنان غیر پزشکی ، از سیستم عامل های پزشکی از راه دور که Health Partners گوش می دادند ، فقط Tyto Care به اندازه کافی بصری بود که حتی افراد عادی می توانستند معاینه های معنی دار را برای کمک به ارائه دهندگان خارج از سایت ارائه دهند.

پیشنهاد

نرم افزار و سخت افزار پلتفرم telehealth راهنمایی هایی را برای معاینه بیمار یا دستیار از طریق تصاویر ویدئویی معاینه کننده ارائه می دهد ، که به بازپرس دستور می دهد تا صوتی ، تصویری و عکسهای با کیفیت پزشکی را با کیفیت پزشکی ارسال کند تا به ارائه دهنده ارسال شود همکاران بهداشت

دکتر وارن “کالوین” موریس ، مدیر ارشد بالینی در Health Partners در غرب اوهایو ، گفت: “جهت گیری کارکنان جدید بسیار واضح بود ، از فیلم های YouTube منتشر شده توسط Tyto Care که سخت افزار و نرم افزار را نشان می دهد.” “حتی کسانی که در اطراف کامپیوتر حرکت می کنند به سرعت مهارت های لازم را برای کارآیی کسب می کنند.

“تاکنون این سخت افزار و نرم افزار [are] کمترین ترس از هر چیز دیگری که ما گوش داده ایم ، در حالی که اطلاعات بالینی یکسان یا برتر را ارائه می دهیم. “

مکان بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان فن آوری و خدمات پزشکی از راه دور در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً لیستی جامع از این تأمین کنندگان با توضیحات دقیق تهیه کرده است. برای خواندن این گزارش ویژه ، اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

موریس توضیح داد: “ما چندین کارمند اصلی را شناسایی کرده ایم تا به عنوان کاربر فوق العاده و مربی Tyto شناخته شوند.” “آنها همچنان بر نصب سخت افزار کلینیک Tyto و پیمانکار IT ما در صورت لزوم سیستم را به شبکه مدرسه میزبان متصل کردند یا کلینیک Tyto را از طریق تاب هایی که از باند پهن 4G LTE استفاده می کنند به اینترنت متصل کردند. همه بازرسان ما به Tyto متصل هستند کلینیک از 20 سایت بالینی ما از طریق WiFi امن خودمان. “

“جهت گیری کارکنان جدید بسیار واضح بود ، از فیلم های موجود در YouTube که سخت افزار و نرم افزار را در عمل نشان می دهد.”

دکتر وارن “کالوین” موریس ، شرکای بهداشتی اوهایو

این انتشار مدتها قبل از آنکه آزمایش COVID-19 در دسترس عموم باشد ، انجام شد و بنابراین از اکسی مترهای پالس متصل به سخت افزار کلینیک از طریق بلوتوث برای ارزیابی بیشتر بیماران با علائم ریوی فراتر از سمع قبلی که توسط کلینیک ارائه شده است ، استفاده شد.

بیماران مبتلا به تب ، تغییر صدای ریه و کاهش اشباع اکسیژن خون برای COVID-19 مورد آزمایش قرار گرفتند ، در حالی که بیمارانی که علائم اضافی داشتند از راه های دیگر آزمایش شدند.

نتایج

اول و مهمترین ، پلت فرم telehealth به شرکای بهداشتی این امکان را می دهد تا تجهیزات تحقیق و آزمایش را به سرعت در بیش از 70 مکان مستقر کنند ، برخی از آنها نمی توانند از یک مرکز بهداشت دانشجویی کاملاً کارمند پشتیبانی کنند اما بیماران آنها نیازهای پزشکی و توانایی های محدود اغلب دارند.

با اجازه دادن به شرکای بهداشتی برای استفاده از کارکنانی که در محل خود هستند ، علاوه بر برخی از کارکنان شریک بهداشت ، از مهارت های متخصصان مراقبت های بهداشتی و متخصصان بهداشت مجاز می توان در زمان و زمان نیاز به آنها استفاده کرد و مانعی برای آنها ایجاد نکرد. از فاصله و جغرافیا.

وی افزود: “سهولت استفاده از Tyto Care به ما اجازه می دهد تا حتی توسط كاركنان مشكوك و دارای ضعف فن آوری سریع پذیرش شود و كیفیت معاینات و تصاویر به پزشكان و پزشكان مجاز اجازه می دهد تا با اطمینان مراقبت ها را تشخیص داده و تجویز كنند.”

این امر به ویژه در شرایط دائماً در حال تغییر ناشی از همه گیری ، فراهم آوردن تریاژ معنی دار و دقیق برای استفاده از منابع کمیاب برای آزمایش و درمان COVID-19 از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

موریس افزود: “روشن است که بسیاری از بیمارانی که از طریق کلینیک Tyto در سایت های ما معاینه شده اند ، با هزینه و قرار گرفتن در معرض COVID-19 که همراه آن است ، از بخش اورژانس جلوگیری کرده اند.”

نکاتی برای دیگران

وی توصیه کرد هنگام انتخاب یک بستر پزشکی از راه دور ، متخصصان فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی باید از کارمندان و ارائه دهندگان خدمات رد شوند ، زیرا در هر سخت افزار ، نرم افزار و رابط کاربری خطاهایی را پیدا می کنند که باعث ایجاد تردید در ذهن آنها در مورد توانایی آنها برای ارائه مراقبت از راه دور معنی دار می شود. برخی از متخصصان خارج از Health Partners به ​​موریس گفته اند كه پزشکی از راه دور دارویی “واقعی” نیست.

موریس گفت ، هر متخصص IT در سیستم عامل های سلامت IT باید:

  1. برای همه نقش های تیم مراقبت ، به ویژه برای کامپیوتر خجالتی ، یک منحنی یادگیری مسطح پیشنهاد دهید.
  2. آنها تصاویر بالینی دقیق ، معنی دار ، اصوات و تله متری دیجیتال را ارائه می دهند.
  3. به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید تا سناریوهای مختلف نصب را کنترل کنید.
  4. قابل اعتماد و به خوبی نگهداری شود.
  5. مورد قبول بیمار باشد.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes