سیستم های پیشرو مراقبت های بهداشتی Truveta را برای خلاصه سازی و فروش داده های بیمار بدون نام تشکیل می دهند


چهارده از سیستم های بهداشتی پیشرو کشور در حال متحد کردن نیروها هستند تا با استفاده از هوش مصنوعی داده های بیمار را شناسایی نکنند و سپس آن را به سایر سیستم های بهداشتی و محققان بفروشند تا نتایج بهتری از طریق بهداشت عمومی برای بیماران ایجاد کنند.

در این بیانیه آمده است ، این پرتاب که Truveta نام دارد ، امکان نوآوری در مراقبت از بیمار و ایجاد روشهای درمانی جدید را فراهم می کند.

با چشم انداز “نجات جان با داده ها” ، این پلتفرم با استفاده از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی میلیاردها نقطه داده بالینی ارائه شده توسط سیستم های بهداشتی را برای جمع بندی و فروش اطلاعات بهداشتی قابل جستجو به دست می آورد. ایده این است که ارائه دهندگان و محققان می توانند از این مجموعه داده ها برای یادگیری سریع تر ، سریع تر حرکت کردن و بهبود نتایج بیمار استفاده کنند.

سیستم های بهداشتی شریک شامل AdventHealth ، Advocate Aurora Health ، Baptist Health در شمال شرقی فلوریدا ، Bon Secours Mercy Health ، CommonSpirit Health ، Hawaii Pacific Health ، Health Ford Health System ، Memorial Hermann Health System ، Northwell Health ، Novant Health ، سیستم بهداشتی Providence ، Sentara Health ، بهداشت Tenet و Trinity Health.

سیستم های بهداشتی شریک داده های ده ها میلیون بیمار تحت مراقبت در 40 کشور را فراهم می کند.

استارت آپ مستقر در سیاتل توسط مدیر عامل سابق مایکروسافت تری میرسون هدایت می شود و توسط هیئت مدیره با تمرکز بر اخلاق و برابری سلامت ، یکپارچگی داده ها و نتایج بالینی توصیه می شود. گروه های تامین کننده اصلی به ارائه راهنمایی و رهبری ادامه خواهند داد.

چرا این مهم است

این داده ها توانایی ایجاد تغییرات اساسی در سیستم ارائه خدمات بهداشتی را دارند ، از جمله کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و بستری مجدد در بیمارستان ها ، ایجاد مداخلات هدفمند ، جلوگیری از اثرات سوverse داروها و موارد دیگر.

سیستم های بهداشتی بنیانگذار در بیانیه ای گفتند که بیماری همه گیر COVID-19 نیاز به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به استفاده از داده ها برای ایجاد نتایج بهتر را نشان می دهد. در یک سال از آغاز همه گیری ، صنعت مراقبت های بهداشتی “پیشرفت چشمگیری” داشته است ، اما تروتا امیدوار است که این فقط آغاز کار باشد.

تری میرسون در بیانیه ای گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 به ما نشان داده است كه جهان برای خدمت بهتر به جوامع ما چقدر به یادگیری سریعتر نیاز دارد.” “چشم انداز ما این است که با استفاده از داده ها زندگی را نجات دهیم. ما می خواهیم به محققان در یافتن سریعتر درمان کمک کنیم ، هر پزشک بالینی را قادر به متخصص بودن کنیم و به خانواده ها کمک کنیم تا آگاهانه ترین تصمیمات مربوط به مراقبت را بگیرند. ما معتقدیم که پلت فرم Truveta می تواند به بهبود برابری در مراقبت های بهداشتی و پزشکی کمک کند. داروی شخصی. ”

با توجه به سیستم های بهداشتی ، محافظت از داده های بیمار برای Truveta از اولویت های اصلی است. در حالی که این استارتاپ پتانسیل نوآوری سیستم عامل خود را تشخیص می دهد ، میرسون می گوید این کار را “با نهایت دقت برای محافظت از حریم خصوصی بیمار” انجام خواهد داد. به این ترتیب ، تمام داده های موجود در سیستم عامل Truveta حذف خواهند شد.

گرایش بزرگتر

ایده Truvetta در اصل از تحقق سیستم مراقبت های بهداشتی پراویدنس بود که بینش های ارزشمندی برای سلامتی در داده های آن و سایر سیستم های تولید شده وجود دارد.

دکتر رود هوخمان ، رئیس و مدیرعامل پراویدنس ، گفت: “سالها است که ما فرصت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مختلف را دیده ایم تا با یک حس مشترک از هدف دور هم جمع شوند و از داده های جمعی ما برای منافع مشترک بشریت استفاده کنند.” “با Truveta ، ما یک مدل منحصر به فرد ایجاد کرده ایم که توسط ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مدیریت می شود ، اما هنوز هم توسط یکی از با استعدادترین تیم های فنی که تمرکز خود را بر روی سلامتی دارند ، پشتیبانی می شود.

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes