سیستم های بهداشتی برای استفاده از فناوری ویروس کرونا عجله دارند: مروری بر اخبار فروشندگان برای سال 2020اولین مورد COVID-19 سال گذشته در ووهان چین گزارش شد. از آن زمان تاکنون ، ویروس در سراسر جهان شیوع یافته است. بر اساس این گزارش ، امروز بیش از 70 میلیون مورد ویروس کرونا و نزدیک به 1.6 میلیون مورد مرگ ناشی از ویروس گزارش شده است سازمان بهداشت جهانی.

تا ماه فوریه ، سیستم های بهداشتی به سرعت پاسخ داده و مدل ارائه مراقبت خود را مورد بازنگری قرار دادند. طی سال گذشته MobiHealthNews از نزدیک در مورد چگونگی استفاده ارائه دهندگان از سلامت دیجیتال برای درمان ، تریاژ و مبارزه با ویروس گزارش می کند. امسال تلاش های سازمان های تأمین کننده پایدار و جامع بوده است. این مروری فقط نوک کوه یخ ابتکارات دیجیتالی است که توسط فروشندگان در سراسر جهان اجرا می شود.

تلاش های تامین کننده برای مقابله با بحران ویروس کرونا:

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل پیدا کنید. شروع کنید >>

در 19 ژانویه ، یک بیمار وارد یکی از مراکز اضطراری پراویدنس سرفه می کنند و اخیراً گزارش داده اند که از ووهان ، چین برگشته اند. پرستار معالجه بیمار برای مراحل بعدی CDC را فراخوانی کرد و بیمار را از نظر ویروس کرونا آزمایش کرد. یک روز بعد ، بیمار با یک مورد مثبت COVID-19 در بیمارستان بستری شد ، اولین مورد در ایالات متحده.

این جهش تلاش های COVID-19 را که شامل چندین استراتژی دیجیتالی است ، آغاز کرد. در اواسط ماه مارس ، وی یک Chatbot مبتنی بر علائم مرتبط با ویزیت بیمار درخواستی را راه اندازی کرد ، جایی که کاربر می تواند با یک پزشک کلینیک ، معمولاً یک پزشک پرستار ، برای بررسی علائم تماس بگیرد. از طریق این ابزار ، بیماران همچنین می توانند با یک پرستار تماس بگیرند.

سرویس بهداشتی همچنین به سرعت ماژول های آزمایش را راه اندازی کرد و همچنین سیستم آزمایش خود را توسعه داد. در این مدت ، سلامتی از راه دور نیز به یکی از م componentلفه های اصلی مراقبت تبدیل شده است.

“ما با تیم telehealth خود بسیار نزدیک کار کردیم و آنها توانستند با استفاده از ظرفیت telehealth ما توانایی ایجاد یک دماسنج و پالس اکسی متر به بیماران ED را ایجاد کنند و آنها را وادار کنند تا در خانه تماشا کنند.” چگونه این کار را انجام می دهید و مطمئناً در خانه خواهید ماند و راه اشتباهی را طی خواهید کرد؟ دکتر امی کامپتون-فیلیپس ، رئیس کل بالینی در پراویدنس سنت لوئیس ، گفت: “این یکی از مواردی است که با این میکروب خاص دیده ایم که بیماران می توانند برای مدتی خوب شوند و سپس سریعاً جبران می شوند.” جوزف سلامت ، قبل از HIMSS.

این نوع تلاش در سراسر کشور مشاهده می شود. در ماه نوامبر، Pothik Chatterjee از LifeBridge Health ، مدیر عامل نوآوری و تحقیقات ، نوآوری های این سیستم را در Accelerate Health به اشتراک گذاشت. سیستم بهداشت کارخانه PPE خود را با استفاده از چرخ خیاطی و چاپگرهای سه بعدی در بیمارستان راه اندازی کرد.

LifeBridge همچنین با شرکت فناوری GetwellNetwork همکاری کرده است تا یک برنامه موبایل ایجاد کند که به نظارت بر بیمارانی که در مراکز آزمایش مورد آزمایش قرار گرفته اند کمک خواهد کرد.

این نوع تلاش فناوری در سراسر جهان دیده می شود. در ماه فوریه ، مرکز پزشکی Sheba اسرائیل آماده شده است تا 12 مسافر اسرائیلی را در کشتی Diamond Princess ، یک کشتی تفریحی که به دلیل COVID-19 چندین هفته در ژاپن قرنطینه شده است ، تحت حضانت قرار دهد.

اگرچه هیچ یک از 12 مورد تأیید شده ، شبا اقدامات احتیاطی را برای قرار دادن گروه در یک منطقه قرنطینه ویژه در دانشگاه انجام داد و با آنها به گونه ای رفتار کرد که تماس با کارمندان را به حداقل برساند.

Sheba با حداقل سه ارائه دهنده خدمات برای مراقبت از راه دور برای کار در این بیماران کار کرده است ، از شریک مانیتورینگ از راه دور Datos ، که از سیستم عامل آنها برای تهیه یک برنامه نظارت و پروتکل های درمانی و Tyto Care استفاده کردند ، یک شریک جدید که دستگاه ها را فراهم کند و یک تجربه کاربر پسند کاربر پسند برای اجازه دادن به بیماران در امتحانات بدون حضور کادر پزشکی ضروری است.

حتما بخوانید:
یک اسباب بازی ایجاد کنید که بتوانید به آن افتخار کنید

تصمیم سوم ، توسط یک خرید اخیر Teladoc InTouch Health ، یک چرخ دستی پزشکی رباتیک به نام Vici است که مجهز به دوربین ، صفحه نمایش و تجهیزات پزشکی است که می تواند به منطقه قرنطینه بیمار ارسال شود و از راه دور توسط پزشک یا پرستار کنترل شود.

این تنها سیستمی نبود که از طریق فناوری از کارگرانش محافظت می کرد. محققان از دانشگاه و پزشکی جان هاپکینز یک سیستم رباتیک ایجاد کرده اند که به پرسنل پزشکی امکان کنترل از راه دور فن ها و سایر ماشین های شبانه در خارج از اتاق بیماران مبتلا به بیماری های عفونی را می دهد.

این سیستم که هنوز در حال آزمایش است ، در ابتدای همه گیری COVID-19 برای کمک به حفظ تجهیزات محافظت شخصی ، محدود کردن تماس کارکنان با بیماران عفونی و فرصت بیشتر برای کارهای بالینی توسعه داده شد.

نقشه برداری از توزیع

در ایالات متحده ، چندین سیستم بهداشتی در حال ایجاد نقشه های ردیابی COVID-19 هستند. Buoy Health ، یک chatbot تریاژ ، با هم همکاری کرده است تیم بهداشتی کودکان بوستون به عنوان بخشی از ابتکار عمل ، Buoy Health می تواند اطلاعات مربوط به آنچه که بیماران در خانه گزارش می دهند را ارائه دهد. نمودارهای بهداشتی می توانند ایده ای را در مورد نحوه گسترش بیماری در زمینه های گسترده تر به بوآ ارائه دهند.

علاوه بر این ، یک تیم از مرکز علوم و مهندسی سیستم جانز هاپکین داشبورد جدیدی را منتشر کرده است که اطلاعات WHO و CDC را برای ردیابی در زمان واقعی ویروس ادغام می کند. داشبورد شامل اطلاعات مربوط به موارد مربوط به مناطق و کشورها و همچنین موارد مرگ و میر است. اطلاعات بر روی نقشه و در نمودارهای مربوطه نمایش داده می شود.

روی آوردن به پزشکی از راه دور

پزشکی از راه دور و خدمات تلفنی نیز به طور فزاینده ای محبوب می شوند. در بهار ، خدمات بهداشتی در انگلیس یک ابزار آنلاین جدید با نام NHS 111 راه اندازی کرده است تا بعد از افزایش تعداد سوالات دریافتی در مورد شیوع ، به کسانی که خواهان مشاوره سریع در مورد ویروس کرونا هستند کمک کند.

در ایالات متحده ، دولت ترامپ اعلام کرده است که گسترش خواهد یافت مزایای بهداشتی Medicare برای مبارزه با COVID-19. در آن زمان ، HHS اعلام كرد كه در طول گسترش ، مدیكر به طور موقت به پزشكان خدمات telehealth در سراسر كشور را پرداخت می كند تا جلوی شیوع ویروس كرونا جدید را بگیرد.

به دلیل افزایش پزشکی از راه دور ، انجمن پزشكی آمریكا منبع جدیدی ایجاد كرده است كه پزشكان می توانند برای مشاوره در مورد بیماری سلامتی از راه ویروس کرونا به آن مراجعه كنند ، به نام “راهنمای مرجع سریع پزشکی از راه دور” كه هدف آن كمك به پزشكان در یافتن بهترین روشها برای پیاده سازی این فناوری است. این دستورالعمل ها از سیاست و کدگذاری تا اجرا را شامل می شود.

این انجمن همچنین منبع جدیدی را برای اصول اخلاقی در طی همه گیری ویروس کرونا. پزشکان همچنین می توانند به مجموعه ای از ژورنال AMA مقالاتی در مورد اخلاق مرتبط

در ماه آوریل ، telehealth انگیزه جدیدی دریافت کرد رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال ، آجیت پای ، برنامه ای 200 میلیون دلاری را برای مبارزه با بحران COVID-19 با ورشکستگی تجهیزات و خدمات ارتباط از راه دور برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط پیشنهاد کرده است.

بودجه این طرح توسط بودجه های اختصاص یافته در سال تأمین می شود لایحه مراقبت 2 تریلیون دلاری به امضای کنگره و رئیس جمهور دونالد ترامپ در ماه مارس. پی می نویسد ، در صورت تصویب پس از بررسی توسط پنج نماینده کمیسیون ، این طرح می تواند خدمات بهداشتی اضافی را برای بیماران بیشتر و ارائه دهندگان خدمات فراهم کند.

پزشکی از راه دور نیز از این قانون فدرال جلب توجه کرده است. در ماه مه یک گروه دو حزبی از سناتورهای آمریکایی به رهبران دو اتاق قانون نامه نوشتند و از بودجه باند پهن بیشتر برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در بسته های امدادی ویروس کرونا حمایت کردند.

نامه، از 8 مه ، به طور خاص خواستار افزودن 2 میلیارد دلار به برنامه بهداشت روستایی موجود (RHC) برای جبران تقاضا برای سلامتی از راه دور ناشی از مراقبت های بهداشتی اضطراری است.

حتما بخوانید:
لباس استوک بچگانه

در طی یک همه گیری ، والدین برنامه ریزی شده اعلام کرده است که در حال گسترش خدمات دور بهداشتی خود است تا تمام 50 کشور را شامل شود. بیماران می توانند برای برخی از نیازهای کنترل بارداری ، آزمایشات مربوط به عفونت های مقاربتی ، هورمون درمانی تأیید کننده جنس ، پروفیلاکسی قبل از مواجهه (PrEP) ، پروفیلاکسی پس از مواجهه (PEP) ، غربالگری عفونت ادراری و صبح بعد از آن از خدمات بهره مند شوند. قرص.

مراکز بهداشتی و درمانی منتخب برای والدین برنامه ریزی شده ، مشاوره های مربوط به سقط جنین را نیز از طریق خدمات telehealth ارائه می دهند. این سازمان این روش را به عنوان راهی برای مراقبت از بیماران در طی ویروس کرونا ایجاد کرد.

همچنین دیدیم که پزشکی از راه دور دموکراتیک تر شده است. Doctor on Demand و ایالت ماساچوست توافقی را برای دستیابی 24-7 به بازدید از راه دور مخابراتی از COVID-19 برای ساکنان بیمه نشده ماساچوست انجام داده اند.

تحقیق و کشف

همچنین این بیماری همه گیر منجر به تحقیقات جدیدی برای کشف و ردیابی آن شده است. موسسه تحقیقاتی Scripps ، مطالعه DETECT (تعامل و پیگیری دیجیتال برای کنترل و درمان زودهنگام) را رهبری می کند. این داده ها از ضربان قلب ، فعالیت و خواب جمع آوری شده از طریق تعدادی دستگاه – مانند Fitbits ، ساعتهای اپل ، Garmins ، Oura Rings یا سایر مواردی که می توانند داده ها را با Google Fit یا Apple HealthKit به اشتراک بگذارند – ترکیب کرده و آنها را با گزارشات علائم گزارش شده توسط شرکت کنندگان جفت می کند. .

هدف این پروژه نه تنها شناسایی مناطق شیوع ویروس مانند COVID-19 سریعتر است ، بلکه همچنین “ایجاد رویکردهای فردی تر در مراقبت های بهداشتی” با استفاده از نشانه های خاص انسان برای علائم حیاتی است.

در ماه آگوست، انستیتوی تحقیقاتی Scripps Research با نتایج مطالعه DETECT خود ، دریافت که غربالگری مبتنی بر علائم COVID-19 می تواند با درج اطلاعات جمع آوری شده از سنسورهای پوشیدنی در الگوریتم های پیش بینی ، بهبود یابد. بر اساس یک نامه تحقیقاتی که اخیراً در طب طبیعی منتشر شده است ، این روشی است که می تواند با شناسایی زود هنگام افراد علامتی و بدون علامت ، مکمل تلاش های آزمایشی باشد.

در اواخر سال ، UC سانفرانسیسکو اعلام کرد TemPredict را مطالعه کنید. این تلاش ها کاربران Oura Ring را به انتشار داده های فیزیولوژیکی جمع آوری شده و بررسی های روزانه در مورد وضعیت خود دعوت می کند. همچنین به نظر می رسد “شناسایی مدل هایی که می توانند شروع ، پیشرفت و بهبودی در موارد بعدی COVID-19 را پیش بینی کنند. اگر این رویکرد موفقیت آمیز باشد ، ممکن است دریچه ای برای مطالعه پیگیری و مدیریت سایر بیماری ها و شرایط باز شود. “

در پاییز ، Fitbit معامله ای در حدود 5/2 میلیون دلار انجام داد وزارت دفاع ایالات متحده ، از طریق فرماندهی تحقیقات و توسعه پزشکی ارتش ایالات متحده ، در حال گسترش کار خود برای ایجاد الگوریتمی است که بتواند COVID-19 را قبل از ظهور علائم تشخیص دهد.

علاوه بر این جایزه ، Fitbit از مطالعه با موسسه تحقیقات پزشکی فاینشتاین در بهداشت Northwell Health برای تصحیح بیشتر الگوریتم تشخیص زودرس خبر داد.

در حالی که پزشکی از راه دور و سایر فن آوری ها به سرعت در سال جاری پذیرفته شده است ، انتظار می رود این پیشرفت ها در آینده انجام شود. به عنوان مثال ، دکتر جو کوئدار ، مشاور ارشد مراقبت مجازی در Mass General Brigham ، می گوید که می بیند از راه دور پزشکی و سایر ابزارها برای کمک به مراقبت از سالمندان استفاده می شود.

“در سال 2050 دو برابر افراد زیر 5 سال روی کره زمین بیش از 65 سال زندگی می کنند و این همچنان چشمگیرتر است زیرا خوشبختانه ما عمر طولانی تری داریم. اما از آنجا که عمر طولانی تری داریم ، به خدمات بهداشتی بیشتری نیاز داریم. ” MobiHealthNews.

اگرچه آینده سلامتی ، از جمله شیوع واکسن ها هنوز مشخص نیست ، اما فناوری به طور حتم در تصویر خواهد بود.


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren siteler