سیستم های بهداشتی ، گروه های مراقبتی ، آمازون ابتکار بیمارستان خانگی را راه اندازی می کندیک گروه جدید حامی ، به نام Moving Health Home ، روز چهارشنبه راه اندازی شد و برخی از اپراتورهای بزرگ – سیستم های بهداشتی اصلی ، ارائه دهندگان خدمات مراقبتی و ارائه دهندگان فن آوری – را گرد هم آورد که می گویند می خواهند در فکر درمان بیماران در خانه تغییری ایجاد کنند و می خواهند سازگار شوند بر این اساس مدل های بازیابی هزینه

چرا مهم است
اعضای بنیانگذار این ائتلاف شامل Amazon Care ، Ascension ، Dispatch Health ، Elara Caring ، Intermountain Healthcare ، Home در عوض ، Landmark Health و Signify Health هستند.

آنها گفتند ، این سازمان ها با هم می خواهند “نحوه تفكر سیاستمداران از خانه به عنوان محلی برای مراقبت های بالینی” را به طور اساسی تغییر دهند.

آنها خاطرنشان كردند كه افزايش فرزندخواندگي مجازي طي سال گذشته نشان داده است كه آمريكايي ها براي مراقبت در منزل اشتها ندارند بلكه اين داده ها امكان پذيري ، ايمني و اثربخشي آنها را تاييد مي كند.

بهداشت از راه دور ، نظارت بر بیمار از راه دور ، دیجیتال درمانی ، ویزیت در منزل و سوابق پزشکی مشترک “نشان داده است که مراقبت در منزل می تواند حداقل معادل مراقبت های مراقبتی در صورت بهتر نبودن باشد.”

اکنون ، آنها گفتند ، زمان آن فرا رسیده است که “مدلهای بازیابی هزینه و فرهنگ پیرامون مراقبتهای نهادی را تغییر دهیم تا آمریکایی ها بتوانند خانه خود را به عنوان محلی برای مراقبت انتخاب کنند.”

از جمله اولویت های سیاسی گروه:

  • خدمات تحت پوشش در یک خانه را گسترش دهید.
  • سایت مهم بیمارستان بدون دیوار را برای انعطاف پذیری مراقبت برای حفظ خدمات بیمارستان خانگی ذخیره کنید.
  • با جبران عادلانه هزینه ارزیابی و نظارت بر کدهای منزل ، از دسترسی برابر برای افراد مسن اطمینان حاصل کنید.
  • وکیل مدلی برای پرداخت بسته برای مراقبت طولانی مدت در خانه.
  • انعطاف پذیری بیشتر در خدمات مراقبت از منزل را برای دستیابی به استانداردهای کفایت شبکه تجاری و Medicare Advantage تشویق کنید.

گرایش بزرگتر
جابجایی اعضای خانه بهداشت به تعدادی از آمارها اشاره می کند که به گفته آنها پرونده آنها را برای مراقبت های مجازی با فناوری بیشتر پشتیبانی می کند. آنها به عنوان مثال ، یک تحقیق AARP را ذکر کردند که در آن سه نفر از هر چهار بزرگسال 50 ساله و بالاتر ترجیح می دهند در خانه ها و اجتماعات خود پیر شوند.

آنها اضافه كردند كه علاوه بر این ، بهبود در كیفیت و هزینه مشهود است و خاطرنشان كردند كه برآوردهای CMS نشان می دهد كه مراقبت های بهداشتی خانگی Medicare حداقل 378 میلیون دلار در سال در 9 كشور بخشی از خرید خانه صرفه جویی می كند.

آنها همچنین مطالعاتی را نشان می دهند که مراقبت در منزل را نشان می دهد تا احتمال بستری مجدد در بیمارستان کاهش یابد. بیمارانی که طی 14 روز پس از ترخیص از بیمارستان از خدمات مراقبت در منزل استفاده می کنند ، حدود 25٪ بیشتر احتمال دارد که طی 30 روز پس از ترخیص مجددا از بستری مجدد جلوگیری کنند.

مدتی است که بسیاری از رهبران بهداشت روند در این مسیر را مشاهده کرده اند.

رئیس پلت فرم کلینیک مایو ، دکتر جان هالامکا ، گفت که او آینده “مراکز مجازی در مناطقی که روزگاری به عنوان بیمارستان شناخته می شدند” تصور می کند. [and] یک بخش مراقبت ویژه در همسایگی که از بیماران مریضی که نمی توانند از خدمات بهداشتی در منزل برخوردار باشند مراقبت خواهد کرد.

“آنها به سطحی از شدت احتیاج دارند که هرگز از چنین مکانی منتقل نشود. اما غیر از این؟ همه موارد سرپایی و همه موارد ساده؟ همه چیز به خانه منتقل می شود.”

از نظر خط مشی ، مراکز مدیکر و خدمات مدیکاید برنامه حاد مراقبت در منزل را در نوامبر گذشته آغاز کردند. مدیر وقت CMS گفت: ابتکار بیمارستان خود را بدون دیوار ایجاد می کند ، این کشور انعطاف پذیری جدیدی را از نظر بهداشت از راه دور و نظارت بر بیمار از راه دور فراهم می کند ، زیرا کشور در “جهش پائیز COVID-19” وارد “سطح جدیدی از پاسخ بحران” می شود.

تغییر در چنین سیاستی به تحریک نوآوری از طرف تأمین کننده نیز کمک کرده است. در اوایل سال جاری ، ما گزارش بیمارستان Brigham و زنان در بوستون را ارائه دادیم ، که در حال همکاری با Biofourmis برای توسعه مشترک مجموعه فناوری های بیمارستان های خانگی است.

در حال ضبط
نیک لوپورکارو ، مدیرعامل Landmark Health ، در بیانیه ای گفت: “بیش از 17٪ از ذینفعان Medicare با شش یا بیشتر بیماری مزمن زندگی می کنند.” “مراقبت در منزل بیمار محور برای مدیریت نیازهای بهداشتی پیچیده سالمندان در کشور ما بسیار مهم است. ما به یک برنامه سیاست عمومی نیاز داریم که دسترسی به مراقبت های خانگی ابتکاری را فراهم کند. “

اسکات پاورز ، مدیرعامل Elara Caring افزود: “ما خوشحالیم که به سایر اعضای بنیانگذار ائتلاف Moving Health Home برای حمایت از گسترش استفاده از محیط خانه به عنوان محلی برای مراقبت از بیمار پایدار هستیم”. فن آوری ، هماهنگی مراقبت و توانایی مراقبت ها به گونه ای است كه به بیماران اجازه می دهد درمان را در خانه انتخاب كنند. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes