سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده می تواند با اتوماسیون گردش کار 16.3 میلیارد دلار پس انداز کند


صنعت بهداشت و درمان ایالات متحده میلیاردها دلار پس انداز بالقوه سالانه خود را با بستن دستی معاملات مشترک تجاری ، طبق شاخص کیفیت مراقبت مقرون به صرفه سال 2020 از دست می دهد.

بر اساس این گزارش ، از 372 میلیارد دلار هزینه شده برای پیچیدگی های اداری با سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده ، 16.3 میلیارد دلار اضافی می تواند از طریق اتوماسیون گردش کار صرفه جویی شود. این مبلغ در بالای 122 میلیارد دلاری است که صنعت از طریق اتوماسیون پس انداز کرده است.

گزارش CAQH از داده های برنامه های بهداشتی و ارائه دهندگان از سال 2019 برای محاسبه فرصت های پس انداز مربوط به بررسی پوشش بیمه بیمار و تقسیم هزینه ، اخذ مجوز قبلی ، ثبت ادعا و اطلاعات اضافی و ارسال و دریافت پرداخت استفاده می کند.

تأثیر چیست؟

در این گزارش آمده است كه پتانسیل پس انداز در صنعت پزشکی به دلیل افزایش هزینه ها در بیشتر معاملات دستی و جزئی الکترونیکی همراه با كاهش هزینه های معاملات الکترونیکی در حال افزایش است.

در حقیقت ، پتانسیل پس انداز نسبت به سال گذشته 35٪ افزایش یافته است و از 9.9 میلیارد به 13.3 میلیارد رسیده است.

با توجه به برنامه های پزشکی ، پذیرش فرایندهای کار کاملاً خودکار افزایش یافته است ، به استثنای ادعاها و قابل قبول بودن و تأیید منافع ، که هر دو ثابت مانده اند. مجوز قبلی همچنان منطقه ای است که کمترین میزان فرزندخواندگی را دارد و فقط 21٪ از برنامه های پزشکی معاملات کاملاً الکترونیکی را برای این کار انجام می دهند.

منطقه ای که بیشترین پتانسیل را برای صرفه جویی در هزینه دارد ، از طریق واجد شرایط بودن و اتوماسیون برای تأیید مزایا است که باعث صرفه جویی در صنعت پزشکی 85.6 میلیارد دلار در سال 2019 می شود.

بر اساس این گزارش ، اگر صنعت پزشکی تمام فرآیندهای کنترل شده توسط CAQH را به طور خودکار انجام دهد ، می تواند 43.39 دلار برای هر بیمار (29.84 دلار برای ارائه دهندگان و 13.55 دلار برای برنامه ها) صرفه جویی کند.

در بیانیه CAQH آمده است: “با توجه به میلیون ها بار انجام این معاملات هر روز ، امکان پس انداز در اقتصاد مراقبت های بهداشتی قابل توجه است.”

گرایش بزرگتر

یکی از زمینه هایی که ثابت شده است برای اتوماسیون رسیده است ، مدیریت چرخه درآمد است.

در سال گذشته در یک ارائه دیجیتالی در HIMSS20 ، مارک مورش ، معاون فناوری در Optum360 ، داده هایی را نقل کرد که نشان می دهد به دلیل اقدامات ناکارآمد چرخه درآمد ، 200 میلیارد دلار پسماند اداری در سیستم مراقبت های بهداشتی وجود دارد.

به همین ترتیب ، اولویت اصلی صنعت مراقبت های بهداشتی در تاریخ اخیر ، کاهش فرآیندهای کار پرهزینه و وقت گیر است.

بیش از 90٪ مدیران مالی و مدیران درآمد معتقدند که استفاده از ابزارهای خودکار در چرخه درآمد آنها مهم است.

مدیران چرخه درآمد با مصاحبه گفتند که بازده سرمایه گذاری از طریق موقعیت های تمام وقت معادل کمتر محقق می شود.

به خصوص اکنون ، رهبران مراقبت های بهداشتی برای بهبودی اقتصادی از بیماری همه گیر به فناوری و اتوماسیون روی آورده اند. هشتاد و یک درصد مدیران مالی و رهبران ارشد می گویند که برای بقای طولانی مدت سازمان های آنها ، نیاز کاملاً و فوری به تحول دیجیتال وجود دارد.

در حال ضبط

کریستین بورناسکا ، مدیر تحقیق و سنجش در CAQH گفت: “گزارش امسال نشان داد که به طور کلی پذیرش فرایندهای الکترونیکی در صنایع پزشکی و دندانپزشکی افزایش یافته است.” “این داده ها همچنین نشان می دهد که تلاش های اتوماسیون آینده می تواند به بازدهی بیشتر نیز منجر شود.”

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes