“سیستم مراقبت های بهداشتی آینده مشتری مداری ، سلامتی گرا و دیجیتال متصل خواهد شد”در سال 2020 ، بیماری همه گیر COVID-19 بسیاری از مشاغل را در وضعیت عدم اطمینان بی سابقه ای رها کرد. شرکت های بهداشتی در کل دوره مراقبت مجبور بودند با چالش های ناشناخته جدیدی روبرو شوند ، و آنها را مجبور به یادگیری سریع ، سازگاری و تغییر شکل ارائه خدمات بهداشتی می کند. در نتیجه ، مفهوم “مراقبت در هر زمان و هر مکان” به یک روند اصلی تبدیل شده است و سرعت دسترسی ما به خدمات درمانی را برای همیشه تغییر می دهد. بنابراین ، تامین کنندگان باید برای اطمینان از آمادگی برای سال 2021 و این نژاد جدید تقاضای مصرف کننده ، استراتژی های خود را دوباره تعریف کنند.

فرصت های نوآوری

اگرچه همه گیری دردسرهای زیادی به همراه آورده است ، اما همچنین فرصت هایی را برای بهبود بهره وری شرکت ها ایجاد کرده است که منجر به تسریع مدل های جدید جذب مشتری و روش های نوآورانه تأمین نیازهای مشتری می شود.

Reenita Das ، یک شریک بهداشت تحول و معاون ارشد Frost & Sullivan ، گفت: “سیستم مراقبت های بهداشتی آینده مشتری مداری ، سلامتی گرا ، مراقبت در همه جا و به صورت دیجیتالی خواهد بود.

“ذینفعان بهداشت و درمان نیاز به ایجاد و پذیرفتن مشارکت بیمار و ابزارها و تکنیک های مجازی و نوآورانه مدیریت سلامت برای حمایت از بیماران در خانه دارند.”

همچنین از هوش مصنوعی بعنوان یک فن آوری تسهیل کننده اصلی در طی همه گیری ستایش شده است. کارشناسان پیش بینی می کنند که افزایش پذیرش و اجرا در طیف مراقبت های بهداشتی ، از کشف دارو گرفته تا مراقبت های دقیق پیشگیرانه ، تا مدیریت گردش کار را شاهد خواهیم بود.

“بهداشت و درمان تا حدود زیادی شاهد مجازی سازی خواهد بود. مدل های جدید تجاری برای حمایت از این تغییر الگو و ظهور این اکوسیستم مراقبت جدید ظهور می کنند. قابلیت همکاری و امنیت داده در معرض خطر خواهد بود. “، Chandni Matur ، تحلیلگر ارشد صنعت در فراست و سالیوان ، افزود.

Telehealth در حال افزایش است

طبق پیش بینی های جدید Deloitte برای سال 2021 ، ویزیت های آنلاین پزشکان در سال آینده به 400 میلیون بازدید در سال در سراسر جهان می رسد. این کاملاً در تضاد با سطح قبل از همه گیری است ، جایی که 0.1٪ از کل بازدیدهای مراقبت های اولیه از Medicare در ایالات متحده از طریق خدمات دور بهداشت صورت می گرفت.

طبق گفته Linda Comp-Noto ، رئیس بخش بهداشت و درمان در Teleperformance ، خدمات بهداشتی و درمانی مجازی آماده انتقال از نیاز همه گیر به مراقبت های عادی جدید بیمار هستند.

کمپ-نووتو گفت: “مدتها پس از پایان همه گیری ، افزایش سلامتی از راه دور همچنان به عنوان پایه ای برای یک استراتژی بهداشتی مناسب برای هنجار جدید افزایش می یابد. روندهای آینده در حوزه مراقبت های بهداشتی حول مداومت در جهت بیمار و برنامه های بهداشتی مشتری مداری خواهد چرخید.

“فناوری از طریق توسعه درگاه های مراقبت های بهداشتی ، برنامه های کاربردی از راه دور بهداشتی و پوشیدنی ، نقش بیشتری در مشارکت بیمار خواهد داشت.”

توانمندسازی دیجیتال مراقبت های اولیه

معرفی جهانی واکسن ها نیز بر بسیاری از تغییرات در مراقبت های اولیه تأثیر می گذارد. طبق گفته Wais Shaifta ، مدیر عامل پلت فرم مشاوره ویدئویی ، Push Doctor ، در طولانی مدت این امر به میزان قابل توجهی سطح ویروس کرونا را کاهش می دهد ، به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه اجازه می دهد با عقب ماندن از بیماران نیاز به مراقبت ، کار را شروع کنند. اگرچه این مثبت است ، اما در کوتاه مدت فشار بیشتری بر NHS کشیده شده خواهد آورد.

گفت شیفتا اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی: “برای دستیابی به هدفی که NHS انگلیس از اجرای 975 واکسن در هفته تعیین کرده است ، پزشکان عمومی باید تقریباً منحصراً بر روی این کار تمرکز کنند و باعث ایجاد اختلال بیشتر در بیماران با مشکلات بهداشتی غیر همه گیر شوند.

“ما بر این باوریم که راه حل های دیجیتال سلامت نقش اصلی را در حمایت از مراقبت های اولیه در این دوره حساس ایفا می کنند ، هزاران قرار ملاقات از راه دور برای پزشکان عمومی برای چنین بیمارانی که در غیر این صورت نامرئی باقی می مانند.

“در این زمان ، بیش از هر زمان دیگر ، ما انتظار داریم که هنگامی که به طور همزمان استفاده می شود ، از قدرت مراقبت از دیجیتال و مراقبت های حضوری استفاده کنیم.”

نقض امنیت در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگتر است

برایان بوگی ، مدیر بهداشت در شرکت مالی نرم افزار رایانه ، گفت: با ادامه کار در خانه و مراقبت های بهداشتی به هدفمندترین بخش حملات فیشینگ و بدافزار تبدیل می شود ، نقض امنیت به یک مشکل بزرگتر تبدیل خواهد شد. مریم گلی.

خدایان گفتند اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی: “در حالی که کارمندان و اطلاعات آنها زمانی در پشت دیوار آتش دفتر و از دید اعضای خانواده آنها ایمن بودند ، اطلاعات محرمانه بهداشتی بیماران در معرض خطر بیشتری قرار دارد زیرا مهاجمان اکنون به محل کارهای موقت در خانه دسترسی دارند. .

“با ورود به سال جدید ، شاهد خواهیم بود که شرکت های بیشتری فرایندها و رویه های جدید را برای کمک به حفظ اطلاعات سلامت بیمار از جمله مسیرهای ممیزی نشان می دهند که چه کسی و چه زمانی به چه اطلاعاتی دسترسی داشته است.”

فناوری سلامت روان

بیماری همه گیر امسال پیامدهای زیادی برای سلامت روان ما به همراه داشت. به گفته سامری ها ، در تحقیقی که بر روی بیش از 70000 بزرگسال در انگلیس انجام شده ، بیش از 1 نفر از هر 10 نفر گزارش کرده اند که در هفته اول قفل افکار خودکشی یا آسیب دیدگی داشته اند. امسال روز جهانی بهداشت روان ، سالی متفاوت برای درمان سلامت روان است که در آن فناوری های جدید نسبت به درمان حضوری ارجحیت دارند.

کارشناسان پیش بینی می کنند که این روند در سال آینده نیز همچنان پابرجا بماند. شرکت تجهیزات پزشکی Flow اخیراً از افزایش 247 درصدی فروش هدفون های محرک مغز مستقر در خانه خود برای درمان افسردگی همه گیر خبر داده است که نشان دهنده سطح امیدوار کننده ای از فناوری بهداشت روان است.

نابرابری های بهداشتی باید در اینجا باقی بماند

اگرچه در زمینه نوآوری های بهداشتی گام های بلندی برداشته شده است تا به نفع جهانی باشد ، نابرابری های بهداشتی همچنان مسئله مهمی برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در طی چند سال آینده خواهد بود.

شیفتا توضیح می دهد: “متأسفانه ، نابرابری هنوز در سیستم بهداشتی ما وجود دارد و متأسفانه همه گیری ، بسیاری از اختلافات طولانی مدت بین گروه های مختلف را تشدید کرده است.

“اکنون می بینیم که برخی از افرادی که بیشترین نیاز به مراقبت را دارند کمترین میزان را دارند که این امر بر لزوم مقابله با نابرابری های بهداشتی تأکید می کند.”

Push Doctor در حال آزمایش غلاف های ویدئویی رایانه ای اضافی و ضد صدا در فضاهای جامعه و مناطق فقیرنشین است. آنها به بیمار امکان می دهند که یک مشاوره خصوصی دیجیتال داشته باشد ، و کارکنان برای مشاوره عملی در مورد استفاده از این فناوری در دسترس هستند.

“با حرکت به جلو ، ما انتظار داریم که صنعت ما با هم کار کند تا مانع از آن شود که مردم در انگلیس بر اساس عواملی که اغلب از عهده کنترل آنها بر نمی آیند ، اختلافات بهداشتی را تجربه کنند و همه بتوانند از مزایای دیجیتال استفاده کنند.” ، نتیجه گیری Shaifta است


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes