سلامتی موقت مرکز بهداشت خوب است ، اما اکنون در حال ساخت یک چیز عالی استمرکز Bee Busy Wellness در هوستون ، تگزاس ، مانند سایر مراکز بهداشتی در سراسر کشور ، در هنگام ارائه بیماری همه گیر COVID-19 برای ارائه خدمات بهداشت از راه دور به بیماران تلاش کرد.

مشکل

Bee Busy به عنوان راهی برای خلاقیت و گسترش برنامه بهداشتی خود برای افرادی که به دنبال خدمات بهداشت از راه دور هستند ، تلفن های همراه را برای پرسنل بالینی و iPad ها را برای ارائه دهندگان خریداری کرد تا با بیمارانی که سیستم های iOS یا Android دارند اما این کار را ندارند ، ارتباط برقرار کنند. موفق به تلاش برای گسترش EHR خود شده اند تا با ارائه خدمات بهداشت از راه دور سازگار باشد.

بنابراین ارائه دهندگان بیماران را از طریق تلفن های همراه ، iPad ها و لپ تاپ ها درگیر می کنند تا از عهده مشکلات سلامتی آنها برآیند. بیماران در حالی که منتظر فرصتی برای مراجعه حضوری هستند ، از راحتی خانه های خود با ارائه دهندگان خود درگیر می شوند. بیماران برای دسترسی به آزمایشگاه ها از مرکز بهداشت بازدید کردند. با این حال ، آنها برای اطمینان از ایمنی آنها شخصاً به تامین کننده خود مراجعه نکردند.

نورمن میچل ، مدیرعامل مرکز سلامتی شلوغ زنبور عسل گفت: “مرکز سلامت شلوغ Bee Busy به بیمارانی که دارای نقص ایمنی هستند خدمات ارائه می دهد.” “خدمات Telehealth کافی نبود زیرا امکان برقراری ارتباط با EHR شرکت را فراهم نمی کرد و برای ارائه این همه تداوم مراقبت کافی نبود.”

Bee Busy در مناطق زیر تمرکز دارد: جنوب غربی و جنوب شرقی هوستون ، Prairie View ، Waller County ، Montgomery County و Clear Lake District. جمعیت مورد نظر شامل افرادی است که در 200٪ از خط فقر فدرال یا زیر آن زندگی می کنند ، افراد بی خانمان و افرادی که دسترسی محدود به اینترنت دارند یا ندارند.

پیشنهاد

Bee Busy Wellness Center پیشنهادی را برای رفع معضل ارائه داده است. این پیشنهاد با هدف خرید تجهیزات telehealth برای تجهیز کل شبکه مکان ها و خدمات مراکز بهداشتی برای همه بیمارانی که به خدمات بهداشتی دسترسی دارند ، است.

میچل توضیح داد: “این پیشنهاد برای تأمین انطباق با HL7 با ارائه خدمات telehealth از طریق یک سیستم بسته پر از پخش دو طرفه ، راه حل های مراقبت های بهداشتی و ایمنی مشتری طراحی شده است.” “این سیستم چندین نقطه دسترسی خواهد داشت و هم ارائه دهندگان آن و هم بیماران قابل استفاده خواهند بود. این سیستم به بیماران امکان دسترسی به خدمات ترجمه را می دهد و مشکلات اتصال را کاهش می دهد.”

وی افزود ، علاوه بر این ، این سیستم در بستر پزشکی Zoom در دسترس خواهد بود ، در هر اتاق امتحان دارای نقاط دسترسی خواهد بود ، به بیماران از طریق سیستم های Android و iOS دسترسی می یابد و مجوزهای ایمن برای ضبط امضاها را از طریق Docusign فراهم می کند. وی گفت که این پیشنهاد شامل افزودن آموزش به کارمندان در مورد نحوه استفاده از سیستم و امکان دسترسی به اطلاعات محافظت شده بیمار از طریق برجسته است.

حتما بخوانید:
منوی رستوران Al Romansiah در عربستان سعودی

مکان بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان فن آوری و خدمات پزشکی از راه دور در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً لیستی جامع از این تأمین کنندگان با توضیحات دقیق تهیه کرده است. برای خواندن این گزارش ویژه ، اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

Bee Busy ، با تنظیم موقت بهداشت از راه دور ، خدمات دور بهداشتی از جمله نظارت بر بیمار از راه دور ، آموزش بیمار ، خدمات پشتیبانی و ویزیت های ارائه دهنده را ارائه می دهد. ویزیت های ارائه دهنده شامل مرور سیستم ها ، تشخیص ، رژیم درمانی ، ارزیابی سواد سلامت و خلاصه ترخیص است. قبل از COVID-19 ، Bee Busy حداقل خدمات دور بهداشت را ارائه می داد. با این حال ، بیماری همه گیر مرکز بهداشت را تشویق کرد تا ظرفیت خود را برای ارائه خدمات دور بهداشت به مخاطبان گسترده تر افزایش دهد.

میچل گفت: “Bee Busy Wellness Center از برنامه پزشکی پزشکی فی البداهه فعلی ما برای تأمین نیازهای بیماران استفاده می کند.” “ارائه دهندگان از تلفن های همراه و آی پد ، کارکنان از تلفن های همراه و لپ تاپ ها و بیماران از تلفن های همراه شخصی خود استفاده کرده اند. این سیستم در EHR مرکز بهداشت یکپارچه نیست و تلاش برای شارژ کابوس است.”

میچل گفت EHR مرکز ، از شرکت تأمین کننده Aprima ، به ندرت شنیده می شود و یک سیستم آسان برای استفاده نیست که چالش های خاص خود را ایجاد کند.

میچل گفت: “به نظر می رسد تنظیم موقت telehealth کارساز است ، هرچند بدون مشکل و دور از نتایج مورد انتظار ارائه دهندگان نیست.” وی افزود: “به بیماران اندازه گیری گلوكز و فشار خون داده شد تا علائم حیاتی آنها بررسی شود و سپس این موارد را به تأمین كنندگان مستند و تحویل دهند. این امر مدیریت برخی از بیماران را كه نمی توانستند به دستورالعملهای دقیق برنامه موقت ما پایبند باشند دشوار می كرد. پزشکی از راه دور. “

نتایج

برخی از دستاوردهای برنامه فعلی دور بهداشت شامل: افزایش ظرفیت برای خدمات بهداشت از راه دور. ساعت کاری طولانی و افزایش سطح و تعداد بیماران.

میچل اعتراف کرد: “Bee Busy Wellness Center برای دستیابی به ساده ترین شاخص ها تلاش کرده است: به عنوان مثال ، افزایش تعداد بیمارانی که به خدمات بهداشت از راه دور دسترسی دارند.” “این از طریق تلاش های ابتدایی ما برای ایجاد یک بستر بهداشت از طریق سلامتی با هدف جمعیت بیماران حاصل شد. گاهی اوقات تلاش برای میزبانی یک تماس تلفنی و جمع آوری اطلاعات از بیماران چسبناک بود ؛ با این حال ، کارکنان مرکز بهداشت نسبت به … [managing] با منابع محدودی که در اختیار دارند. “

Bee Busy خواستار افزایش دسترسی بیماران به پزشکی از راه دور با ارائه یک راه حل ساده به بیماران ، ارائه تجهیزات غربالگری گلوکز و فشار خون بالا ، ارائه مدیریت و کنترل موارد از راه دور به بیماران و ایجاد ارتباط قوی تر با بیماران درگیر در بیماران خود بود. مراقبت های بهداشتی. با یک برنامه سلامتی سلامتی از آنها استقبال شد.

حتما بخوانید:
لباس السا یک عدد از جذاب ترین لباس های شخصیت های کارتونی می باشد

میچل گفت: “ما همچنین می خواستیم مدیریت مشکلات بهداشتی بیماران جدی را که به مارک پزشکی از راه دور ما دسترسی داشتند بررسی کنیم.” “مرکز بهداشت با سهم استثنایی از منابع ما ، با استقرار کارکنان در مناطقی که به آموزش و نظارت بیشتری نیاز است ، توانسته است نتایج بهداشتی بیمارانی را که به برنامه ما از طریق سلامتی دسترسی داشته اند ، مدیریت و بهبود بخشد.

استفاده از صندوق های جایزه FCC

در بهار سال 2020 ، برنامه telehealth FCC 182،854 دلار به Bee Busy اختصاص داد تا مانیتورهای ویدئویی و دستگاه های مرتبط را برای ارائه خدمات پزشکی اولیه و پیشگیرانه ، از جمله نظارت از راه دور ، تشخیص و درمان ، به جمعیت آسیب پذیر COVID-19 در هوستون خریداری کند. و مناطق اطراف آن.

میچل توضیح داد: “با بودجه جایزه FCC ، Bee Busy قصد دارد یک پلت فرم واقعی بهداشت از جمله موارد زیر را خریداری کند: 27 سیستم PolyCom Studio و 27 مانیتور 32 اینچی Samsung Health Health ، برای هر اتاق امتحان ، پزشکی مجوزهای بزرگنمایی برای اطمینان از حریم خصوصی بیمار ، چهار صفحه آموزش 72 اینچی که کارکنان برای ارائه آموزش از راه دور به کارکنان فعلی و آینده و آموزش از راه دور برای دانشجویان دانشگاه استفاده می کنند ، باعث گسترش بیشتر ما برنامه telehealth. “

این برنامه همچنین قصد دارد زیرساخت IT مرکز بهداشت را به گونه ای ارتقا دهد که شامل یک سیستم نوری برای بهبود ارتباط بین بیماران و ارائه دهندگان باشد ، امکان انتقال آسان داده ها و اطلاعات بین همه طرف های درگیر را فراهم می کند.

“با خرید این دستگاه ها ، مرکز بهداشت قادر به ارائه خدمات دور بهداشت نه تنها به بیماران در منطقه و اطراف منطقه خدمات ، بلکه به [those] میچل گفت: “فراتر از منطقه فعلی خدمات ما”. – ارائه خدمات دور بهداشت برنامه سلامت ما را فراتر از منطقه هوستون گسترش می دهد. یک هدف خاص از پلتفرم Bee Busy telehealth شامل دسترسی به 135 متخصص برای دسترسی ارزان و آسان بیماران بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت آنها است. “

وی افزود: این خدمات خدمات بهداشتی را به طور قابل توجهی گسترش می دهند و راه حل بسیار خوبی برای بیماران نیازمند دسترسی دارند.

با برنامه جدید سلامتی که در حال ساخت است ، Bee Busy امیدوار است که به موارد زیر دست یابد:

  1. برای افزایش دسترسی به خدمات بهداشتی ، یک برنامه بهداشتی مجاز ارائه شده توسط ارائه دهندگان و بیماران را اجرا کنید.
  2. برای افرادی که به دنبال مراقبت های بهداشتی هستند جایگزین ارزان و م toثری برای مراقبت های بهداشتی ارائه دهید.
  3. خدمات بهتر بهداشتی از جمله نظارت بر بیمار از راه دور ، بهبود تعامل با بیمار و بهبود نتایج بهداشتی را ارائه دهید.

میچل در پایان گفت: “مدیریت و مجری Bee Busy متعهد به موفقیت این پروژه هستند.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید