سطح سوم بالاتر قصد دارد در عرض 5 ماه Google Health را ترک کندسومین مدیر عامل Google Health قصد دارد گروه غول فناوری را ترک کند Business Insider در هفته گذشته

انتقال معاون مهندسی Shashidhar Thakur به جناح تجاری گوگل باعث می شود که وی سومین مدیر ارشد اجرایی باشد که طی پنج ماه Google Health را ترک می کند.

پسندیدن ج مایکل مک دانل ، مدیر بهداشت جهانی گوگل ، در ماه سپتامبر و سپس دکتر دومینیک کینگ ، رهبر انگلیس ، در ماه اکتبر ترک کرد.

گوگل در طی بیانیه مطبوعاتی به درخواست ها برای نظر پاسخ نداد.

چرا مهم است

در سال های اخیر ، Google Health چندین همکاری چشمگیر ایجاد کرده است ، از جمله با کلینیک Mayo با کار در زمینه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین.

مطابق با Business Insiderبا این حال ، کارمندان سابق Google Health می گویند این گروه هنوز با چشم انداز طولانی مدت خود دست و پنجه نرم می کند. رسانه همچنین گفت که Google Health با انسجام مبارزه می کند و چشم انداز تحقیقاتی آن مربوط به مدیریت محصول است.

پسندیدن ج خاطرنشان كرد ، دكتر دیوید فینبرگ ، معاون رئیس بهداشت Google به مدیر عامل AI جف دین گزارش داد كه وی نیز در اوایل این ماه پس از ترك یکی از بهترین اخلاق هوش مصنوعی این شرکت ، Timnit Gebru ، با طوفان جنجال روبرو شد. .

تولیدات گبرو بر مشارکت وی در مقاله ای تأکید داشت که در زمینه خطرات احتمالی و تعصبات مدل های بزرگ هوش مصنوعی تالیف شده است.

مطابق با کابلگبرو گفت که یک مدیر ارشد از او خواسته است نام خود را از روزنامه خارج کند. گبرو سپس شرایط ادامه کار خود را در شرکت بیان کرد. طبق گفته گبرو ، گوگل او را اخراج کرد. (گوگل ادعا می کند استعفای وی را پذیرفته است.)

خبر جدایی گوگل از Gebru با بیانیه رویترز دنبال شد که این شرکت ضمن تأیید “چالش های واقعی” منتشر شده توسط این نرم افزار ، از دانشمندان خود خواسته است “لحن مثبتی” در تحقیقات AI ایجاد کنند.

گرایش بزرگتر

Google حملات مکرر در زمینه IT در مراقبت های بهداشتی انجام داده است ، اغلب با پذیرش سمپاشی. در ماه نوامبر ، Google Cloud از دو ابزار هوش مصنوعی خود رونمایی کرد که برای کمک به سازمان های مراقبت های بهداشتی تجزیه و تحلیل حجم زیادی از متن بدون ساختار طراحی شده است.

Andrea Bodnari ، مدیر محصول در Google Cloud ، در یک پست وبلاگ با اعلام این ابزارها گفت: “برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ، روند بررسی و نوشتن سوابق پزشکی بسیار وقت گیر است.”

هفت ماه قبل ، این شرکت از راه اندازی API مراقبت های بهداشتی خود خبر داد که برای امکان تبادل استاندارد داده ها بین برنامه های ساخته شده در Google Cloud طراحی شده است.

در حال ضبط

یکی از کارمندان سابق این شرکت گفت: “گوگل هلث” به هیچ وجه تصمیم نگرفته است که وقتی بزرگ می شود چه می خواهد باشد Business Insider.

آنها ادامه دادند: “و این چیزی بود که خود شروع شود ، البته در یک شرکت بزرگ. اما اکنون دو سال و نیم گذشته است و در واقع دوام نیافته است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes