سر پرستاران نقش مهمی در “نشستن پشت میزهایی که اغلب مشتری دیجیتال وجود ندارد” دارنددر حالی که سازمان های مراقبت های بهداشتی همچنان با آخرین افزایش COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند ، پرستاران احساس خستگی مزمن ، عدم تقدیر و حتی آمادگی برای ترک حرفه می کنند. با وجود بیماری همه گیر ، که سرعت بخشیدن به تکامل محیط سلامت را ادامه می دهد ، پرستاری و مامایی از مهمترین مواردی هستند که همچنان با موانعی روبرو خواهند شد که توانایی آنها در ارائه مراقبت های بیمار محور را به چالش می کشد. در طول جلسه HETT ، “تنظیم مجدد و احیای مجدد! برنامه پرستاران و ماماهای دیجیتال تا سال 2021 و بعد از آن ، “رهبران پرستاری در مورد چگونگی محصور کردن دستاوردهای همه گیری و راه های بهبود همکاری و کارایی در آینده بحث کردند.

سخنرانان این جلسه عبارتند از: دکتر ناتاشا فیلیپس ، CNIO در NHSX ، انگلیس. فران بیدل ، رئیس ملی انفورماتیک بالینی (پرستاران) و دستیار رئیس انفورماتیک بالینی در خدمات انفورماتیک NHS ولز ، ولز ؛ آنجلا رید ، ارشد حرفه ای در NIPEC ، ایرلند شمالی ؛ مارک فلمینگ ، مشاور پرستار در بهداشت روان ، دولت اسکاتلند ، دیجیتال بهداشت و مراقبت NMAHP ، ناظر بالینی ، اسکاتلند آن واتکینز ، متخصص ارشد ارشد در انفورماتیک مامایی ، شورای بیمارستان دانشگاه Aneurin Bevan ، ولز ؛ و کلر ساتون ، RN ، رئیس تحول دیجیتال ، انجمن مراقبت ملی ، انگلیس.

این بحث توسط Karen Swinsko ، مدیر ارشد بالینی ، سیاست و مدیریت استراتژیک در NHS Digital ، انگلیس ، انجام شد.

برنامه های دیجیتالی ایرلند شمالی

با شروع بحث پنل با رویکرد ایرلند شمالی در استفاده از فناوری ، رید گزارش را که سال گذشته توسط شارلوت مک کارتل ، پرستار ارشد کشور منتشر شد ، برجسته کرد. این گزارش که در وزارت بهداشت منتشر شده است ، به آینده پرستاری و مامایی در ایرلند شمالی می پردازد و شامل م componentلفه ای در مورد چگونگی به حداکثر رساندن فن آوری های عمل دیجیتال در آینده است.

رید گفت: “ما کشور کوچکی هستیم ، اما برنامه های بزرگ دیجیتالی برای آینده داریم.” “از نظر رهبری ، ما از داشتن یک پرستار بسیار امیدوار کننده در حال حاضر بسیار خوشحالیم.

“ما همچنین تشخیص می دهیم که مدیران عامل ما در منطقه در نشستن پشت میزهایی که اغلب مشتری دیجیتال وجود ندارد ، نقش مهمی دارند. برای فعال کردن اقدامات دیجیتالی در آینده ، باید آنها را تسریع کنیم.”

رید همچنین بر اهمیت حضور پرستار و ماما در سطوح تصمیم گیری تأکید کرد: “ما همچنین به چگونگی برنامه ریزی مراقبت های پرستاری پرداختیم و سعی کردیم موقعیت خود را به گونه ای تنظیم کنیم که فرصت های لازم را برای آینده فراهم کند.

گروه رهبری دیجیتال پنج کشور (DLG) برای پرستاران و ماماها در انگلیس و ایرلند متشکل از مجموعه ای از پرستاران و ماماها است که در عمل دیجیتال و انفورماتیک مشارکت داشته اند. طیف تخصصی شامل آموزش ، تحقیق و شرط بندی در هر زمینه است.

حتما بخوانید:
Cerner PAC اهدای به تحریک کنندگان خشونت در کاپیتول را متوقف می کند

رید توضیح داد: “ما یک هیئت مشاوره برای پرستاران سرپرست دولت در انگلستان ، اسکاتلند ، ولز ، ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند هستیم. ما در سال 2019 با آنها بسیار نزدیک کار کردیم تا یک نمای کلی از آنچه می خواستم انجام دهم و رهبری من استراتژی. “

سوابق پرستاران دیجیتالی می شوند

در سال گذشته ، ولز به پیشرفت چشمگیری در زمینه تلفیق فناوری دیجیتال در سیستم مراقبت های بهداشتی خود ادامه داده است. در فوریه سال 2020 ، دفتر انفورماتیک NHS ولز رکورد مراقبت از پرستار ولز (WNCR) را در چندین شورای بهداشت در ولز راه اندازی کرد و به پرستاران اجازه داد تا به دیجیتال مراجعه کنند و پرستاران می توانند ارزیابی های خود را در بالین بیمار بر روی یک دستگاه قابل حمل انجام دهند.

Beadle توضیح داد: “هدف ما ایجاد ارزش اجتماعی و اقتصادی بیشتر با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی دیجیتال است که توسط فناوری امکان پذیر است. به عنوان بخشی از این ، شامل فرآیندها و ارائه راه حل های مناسب است که با بیمار توسعه داده شده است. پزشکان گروه متمرکز اطمینان حاصل شود که آنچه ما انجام می دهیم برای همه قابل دسترسی و کاربر پسند است. “

بیدل همچنین گفت که تمرکز اصلی روی استاندارد سازی زبان برای پرستاران در ولز است: “حتی اگر همه در حال تبدیل شدن به یک روش دیجیتالی کار نباشند ، ما هنوز هم از همان استانداردهای داده استفاده می کنیم تا این تجزیه و تحلیل داده های بزرگ را امکان پذیر کنیم. معنی این نیز این است که ما می توانیم پرستاران خود را در ولز ، همراه با همکاران خود در NHS ، آموزش دهیم تا از همان زبان استفاده کنند. بنابراین همه ما دقیقاً یکسان صحبت می کنیم. ”

تقویت صدای پرستاران

در ماه مه سال 2020 ، NHS انگلیس یک هیئت مشترک تصمیم گیری حرفه ای ، یک هیئت اصلی ایجاد کرد که تیم های مدیریت ارشد را از زمینه های اصلی برای بهبود و اجرای استراتژی مطلع می کند.

دکتر فیلیپس توضیح می دهد: “واضح است که ما شبکه های زیادی داریم و تعداد زیادی پرستار و ماما علاقه مند در سراسر انگلستان داریم ، اما گاهی اوقات صداها منحرف می شود زیرا او بسیار حواس پرت است.

“آنچه که ما در تلاشیم انجام دهیم تقویت این صدا و گردآوری این متخصصان است ، تقریباً به عنوان یک گروه مشاوره استراتژیک ، برای حمایت از من در نقش ملی من.”

دکتر فیلیپس همچنین تصدیق نگرش نسبت به پرستاران را که ناشی از بیماری همه گیر است ، تأیید کرد: “من فکر می کنم انصاف است که بگوییم ارزش پرستاران در سلامت دیجیتال به طور فزاینده ای شناخته می شود. این یکی از موارد کلیدی است که ما روی آن کار می کنیم و تیم من به طور خستگی ناپذیر شروع به پرداخت در مواردی مانند افزایش سرمایه گذاری ما در Florence Nightingale Fellows و افزایش Topol Digital Fellowship کرد.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

“ما در برخی از استقرارها در طی COVID مشاهده کرده ایم که اهمیت نقش پرستار و ماما در پیوستن به مراقبت و این که چگونه فناوری دیجیتال می تواند به ما اجازه دهد این کار را بهتر انجام دهیم. بنابراین بدیهی است که یکی از اولویت ها باشد” دکتر فیلیپس را اضافه کرد.

تمرینات COVID-19

این هیئت جلسه را با به اشتراک گذاشتن دستاوردهای کلیدی مختلف ناشی از همه گیری به پایان رساند. بیدل در مورد رویکرد دیجیتالی ولز گفت: “اگرچه ما در ولز کاملاً دیجیتال نبودیم (…) کار استاندارد سازی به ما امکان ساخت یک سند تشدید سریع را داد که در واقع مقدار اسنادی را که پرستاران باید روی زمین انجام دهند کاهش می دهد. . “

فلمینگ با افزودن تأملات خود در مورد دانش اسکاتلند و ابتکارات نوظهور ، گفت: “یکی از کارهای اولیه ما شناسایی یک پرستار برجسته در هر یک از مناطق ما در داخل NHS و حمایت از خانه های سالمندان و مراقبت از خانه در رابطه با این موضوع بود. ، اکنون ما در حال توسعه یک استراتژی دیجیتالی برای خانه های سالمندان هستیم. این امر به استراتژی جدید ما در خانه های سالمندان و توسعه مراقبت از اسکاتلند مرتبط خواهد شد. “

“این ارتباط با این پرستار ارشد در این منطقه در اختیار ما بود که می توانستیم این پاسخ هماهنگ را داشته باشیم. ما توانستیم این کار را در سراسر اسکاتلند با فشار یک دکمه انجام دهیم. این پشتیبانی متمرکز به ما امکان انجام آنچه بسیار عالی بود را می داد.”

به رسمیت شناختن حرفه پرستاری ، HIMSS جامعه پرستاری را برای ایجاد صدای جامعه پرستاری و ارائه تخصص ، راهنمایی و راهنمایی به متخصصان جهانی انفورماتیک پرستاری راه اندازی کرد. نظرسنجی سالانه فناوری اطلاعات زنان HIMSS در سلامت این هفته با تمرکز بر دستاوردها و تعهدات انجام شده توسط رهبران زن در حرفه های بهداشت دیجیتال در اروپا و همچنین آگاهی از جنسیت آغاز خواهد شد.

بر اساس این شناخت از رهبران مشهور جهان در زمینه بهداشت دیجیتال ، امسال جامعه HIMSS Future50 قصد دارد بهترین رهبران فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی را که به طور قابل توجهی در این بخش کمک کرده اند ، شناسایی کند. دعوتنامه نامزدی برای کلاس HIMSS Future50 از سال 2021 اکنون باز است.


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید