سرنر چهار بیمارستان روستایی جدید را به عنوان مشتری CommunityWorks امضا کرده استسرنر هفته گذشته اعلام کرد که با مشتریان جدید در بیمارستانهای لوئیزیانا ، نبراسکا ، نیومکزیکو و داکوتای جنوبی معامله کرده است تا مدل سوابق سلامت الکترونیکی جامعه را از CommunityWorks ارتقا دهد.

چرا مهم است
CommunityWorks ، یک نسخه مبتنی بر ابر از Cerner’s Millernium EHR متناسب با نیازهای بالینی ، مالی و عملیاتی بیمارستان های کوچک و متوسط ​​بسیار قابل دسترسی است.

مرکز پزشکی منطقه ای هورون ، یک بیمارستان دسترسی ویژه 25 تختخوابی در هورون ، داکوتای جنوبی ، CommunityWorks را در مراکز مختلف مستقر خواهد کرد ، از جمله بیمارستان اصلی ، کلینیک بهداشت زنان و کلینیک پزشک. HRMC به جمعیتی بالغ بر 37000 نفر در هفت شهرستان در داکوتای جنوبی و مرکزی خدمات ارائه می دهد.

Rehoboth McKinley Christian Health Services Services ، یک بیمارستان عمومی 69 تختخوابی مستقر در شهرستان مک کینلی ، نیومکزیکو ، که شامل بخش هایی از ملت ناواوو و زونی پوبلو است. علاوه بر CommunityWorks ، RMCH از ابزار تحرک پرستاری Cerner CareAware برای تحریک همکاری بین پزشکان استفاده خواهد کرد.

کرنر گفت ، Lutcher ، یک بیمارستان جیمز پاریش مستقر در لوئیزیانا ، یک بیمارستان دسترسی مهم 25 تختخوابی است که به دنبال مجموعه ای گسترده تر از ابزار برای کمک به ارائه مراقبت های هماهنگ تر برای بیماران روستایی است.

و مرکز بهداشتی 10 تختخوابی سیراکیوز در نبراسکا شامل یک بیمارستان دسترسی مهم و دو کلینیک بهداشت روستایی و همچنین یک عمل ارتوپدی تازه به دست آمده است. وی سرنر را در سراسر بیمارستان مستقر خواهد کرد که در سال 2018 افتتاح شده است.

گرایش بزرگتر

سرنر اشاره می کند که 20٪ از آمریکایی ها توسط بیمارستان های کوچک و روستایی که نیازهای منحصر به فرد خود را دارند – به ویژه در بحران COVID-19 – خدمات رسانی می کنند.

در ماه های اخیر ، این شرکت بر روی این بخش از بیمارستان در ایالات متحده تمرکز کرده است.

به عنوان مثال ، در ابتدای همه گیری ، بیمارستان Macon Community (تنسی) به عنوان اولین بازی مجازی Cerner در نوع خود در ماه مارس برنده جایزه شد ، CommunityWorks را با کمک آنلاین برای جلوگیری از مواجهه با COVID-19 به کار گرفت.

در ماه ژوئن ، سرنر شش مشتری جدید CommunityWorks دیگر را نام برد.

ماه گذشته ، سرنر گفت که یک پلت فرم مراقبت مبتنی بر ویدئو به مشتریان CommunityWorks به طور رایگان تا پایان سال 2021 ارائه می دهد.

در حال ضبط

میچل کلارک ، رئیس Cerner CommunityWorks ، در بیانیه ای گفت: “نحوه تعامل و حمایت از مشتریان و بیماران آنها به COVID-19 تغییر یافته است.” “برخی از ویزیت های سنتی به مطب پزشک و بیمارستان به پشتیبانی شخصی مجازی یا جسمی از راه دور تبدیل شده اند. در طول چالش های مراقبت های بهداشتی سال 2020 ، کارمندان Cerner به شدت به پیشرفت مشتری ما متعهد هستند.

وی افزود: “بیش از هر زمان دیگر ، بیمارستان ها برای اطمینان از مراقبت از بیماران بدون دردسر به فناوری همپوشانی نیاز دارند.” “CommunityWorks عملکرد مورد نیاز بیمارستانها را در بسته ای مقرون به صرفه ، ایمن و مبتنی بر ابر برای تحویل و به روزرسانی کارآمد ارائه می دهد.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes