سرنر می گوید بستر جدید بازدید از ویدئو به سیستم های بهداشت روستایی کمک خواهد کرد



سرنر این هفته اعلام کرد که تا پایان سال آینده یک پلتفرم ویدیویی رایگان به مشتریان CommunityWorks خود ارائه می دهد.

هدف این پلتفرم تأمین نیازهای بهداشتی مردم ساکن در مناطق روستایی است. سرنر می گوید بیماران مشتری خود می توانند از طریق برنامه جدیدی به نام Visit Visit با استفاده از انتخاب خود مراقبت دریافت کنند.

میچل کلارک ، رئیس Cerner CommunityWorks ، در بیانیه ای گفت: “در طی همه گیری ، ما تمایل قابل توجهی از سوی مصرف کنندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای راه حل های بهداشتی مجازی و نوآوری سریع و استفاده از محصولات موجود را مشاهده کردیم.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

چرا مهم است

Cerner CommunityWorks EHR مبتنی بر ابر برای بیمارستان های اجتماعی و دسترسی مهم طراحی شده است.

به گفته سرنر ، برنامه ویزیت ویدئو بخشی از مجموعه ای است که به سازمان ها امکان می دهد ارتباط تعاملی بین کاربران و پزشکان را از هرجایی برقرار کنند.

ارائه دهنده گفت ، آزمایش آزمایشی رایگان تا پایان سال 2021 ادامه خواهد داشت ، با استقرار سریع “در چند روز انجام می شود ، نه چند هفته یا ماه”

در گذشته ، کرنر از طریق همکاری با آمول مراقبت های مجازی را ارائه می داد. اما مقامات سرنر می گویند پیشنهاد بازدید ویدیویی جدید راه حلی است که بومی سرنر است.

گرایش بزرگتر

در پاسخ به همه گیری ، بسیاری از شرکت های EHR با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی همکاری کرده و یا پیشنهادات خود را توسعه داده اند.

حتما بخوانید:
قیمت طلا امروز در امارات

در اوایل ماه مه ، یک رقیب از شرکت Cerner Epic Systems برای تهیه یک پشتیبان ارتباط ویدیویی برای سیستم عامل جدید سلامت EHR ، از Twilio استراق سمع کرد.

یک ماه بعد ، athenahealth در پاسخ به افزایش تقاضای بیماران برای مراقبت های مجازی ، از راه اندازی ابزار telehealth داخلی EHR خود خبر داد.

در حال ضبط

کلارک گفت: “این برنامه آزمایشی یک تجربه جامع و یکپارچه را فراهم می کند که مصرف کنندگان را قادر می سازد تا در بهداشت و مراقبت های خود شرکت کنند.” “من مشتاقانه منتظر کمک به مشتریان خود هستم که راهی دیگر برای انطباق و غلبه بر چالش های ناشی از این بیماری همه گیر فراهم می کند تا بهترین مراقبت و تجربه را برای بیمار خود فراهم کند.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.




منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید