[ad_1]

سرنر این هفته گفت که منابع بیشتری را برای آزمایشات بالینی در بیمارستانهای شهری و روستایی و همچنین اقدامات پزشکی از طریق سرمایه گذاری در تحقیقات بهداشت Elligo ارائه می دهد.

به گفته ارائه دهنده خدمات بهداشتی الکترونیکی ، این همکاری ابزارهای موجود در شبکه بهداشت Cerner Learning را برای تسریع در مهلت های آزمایش بالینی و کاهش هزینه های بازاریابی گسترش می دهد.

نمایندگان سرنر نیز به هیئت مدیره الیگو خواهند پیوست.

چرا مهم است

آزمایشات واکسن بسیار تبلیغ شده علیه COVID-19 ، نقایص فرایند آزمایش بالینی را برجسته کرده است ، با Moderna اواخر پاییز مطالعه خود را به تأخیر انداخت تا مشارکت متنوعی را تضمین کند.

همانطور که سرنر خاطرنشان می کند ، بیشتر آزمایشات بالینی در بین جمعیت های همگن در مناطق بزرگ شهری انجام می شود ، به این معنی که درمان های ایجاد شده ممکن است برای پاسخگویی به نیازهای همه بیماران مناسب نباشد.

سیستم های بهداشتی ناکافی نیز می توانند با موانعی روبرو شوند که هزینه زیاد و زمان لازم برای تولید دارو را در بر دارد.

با گسترش داده های موجود در شبکه بهداشت یادگیری ، سرنر می گوید امیدوار است که آزمایشات بالینی را به طور گسترده تر و به راحتی در دسترس قرار دهد.

“دونالد تریگ” رئیس جمهور سرنر در بیانیه ای گفت: “الیگو اشتیاق ما را در دسترس قرار دادن فرصت های آزمایش بالینی در اختیار هر ارائه دهنده و بیمار قرار می دهد. همکاری ما این ماموریت مشترک را در سه ماهه آینده تسریع می کند.”

گرایش بزرگتر

Cerner شبکه بهداشت یادگیری خود را در تابستان 2019 با هدف اتوماسیون جمع آوری داده ها از تعدادی از منابع مانند EHR راه اندازی کرد. از آن زمان ، طبق گفته این شرکت ، 51 سیستم بهداشتی به این شبکه پیوسته اند.

در ماه آگوست ، Mercy Technology Systems یک شبکه داده ملی را راه اندازی کرد که برای کمک به فروشندگان ، توسعه دهندگان فناوری و تنظیم کننده ها به دسترسی به اطلاعات غیرقابل شناسایی در دنیای واقعی کمک می کند.

اندکی بعد ، اداره غذا و داروی ایالات متحده همکاری خود را آغاز کرد و روش های جدیدی را برای جمع آوری شواهد واقعی از منابع مختلف ، از جمله EHR کشف کرد.

در حال ضبط

جان پوتوف ، مدیر عامل شرکت الیگو گفت: “همکاری ما با سرنر برای کمک به تغییر روند تحقیق از طریق بهینه سازی عملیات ، تمرکز بر روی بیمار و تولید داده های درجه نظارتی لازم برای اطلاع رسانی تصمیم گیری ، طراحی خواهد شد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir