سازمان HHS اهمیت جلوگیری از تقلب در پزشکی از راه دور را تکرار می کنددفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، ضمن هشدار درباره اینکه باید اقدامات لازم برای اطمینان از اینکه مراقبت های مجازی به دلیل تقلب به خطر نیفتد ، اقدامات بالقوه را انجام دهد ، اذعان کرده است.

کریستی آ. گریم ، رئیس بازرس OIG ، روز جمعه در بیانیه ای گفت که افزایش سریع پزشکی از راه دور در بیماری همه گیر COVID-19 نظارت ، شفافیت ، پاسخگویی و یکپارچگی را از اهمیت بیشتری برخوردار می کند.

“OIG کارهای نظارتی قابل توجهی را برای ارزیابی خدمات telehealth در موارد اضطراری بهداشت عمومی انجام می دهد. پس از اتمام ، این بررسی ها یافته ها و توصیه های عینی را ارائه می دهد که می تواند با توجه به انعطاف پذیری خدمات بهداشت عمومی ، سیاست گذاران و سایر ذینفعان را آگاه سازد. telehealth باید ثابت باشد ، “گریم نوشت.

چرا مهم است

گریم خاطرنشان کرد که برای اکثر مردم ، با توجه به پتانسیل آن برای افزایش دسترسی ، کاهش بار و امکان مراقبت بهتر ، گسترش telehealth مثبت ارزیابی می شود.

وی به قوانین اخیر اشاره کرد که در آن OIG قول داده است که فناوری های بهداشت دیجیتال ، از جمله پزشکی از راه دور ، باید هماهنگی مراقبت و نتایج بهداشت را بهبود ببخشند.

گریم نوشت: “جایی که زمانی telehealth و سایر فناوری های دسترسی از راه دور به راحتی مورد استفاده قرار می گرفتند ، بهداشت عمومی اضطراری آنها را برای بسیاری از ذینفعان به مسئله ایمنی تبدیل کرده است.”

وکلا از این بیانیه استقبال کردند و گفتند که آنها آماده همکاری با آژانس برای اطمینان از ادامه مراقبت های ایمن از خدمات بهداشت از راه دور هستند.

آن موند جانسون ، مدیر ارشد اجرایی انجمن پزشکی از راه دور آمریکا ، گفت: “ما باید مالیات دهنده را از تقلب در سلامتی محافظت کنیم و در عین حال اطمینان حاصل کنیم که ذی نفعان مدیکر به مراقبت های مجازی با کیفیت بالا دسترسی دارند.”

گریم همچنین در بیانیه خود بین تقلب از راه دور بهداشت و طرح های “تله ایسم” تمایز قائل شد. در مورد مورد دوم ، آژانس تحقیقاتی را در مورد طرح های کلاهبرداری انجام داد که باعث افزایش دامنه طرح های بازاریابی تلفنی در ترکیب با پزشکان انجام ویزیت های جعلی از راه دور شد.

گریم گفت: “در بسیاری از موارد ، مجرمان از بازدید تلویزیونی جعلی فاکتور نمی گرفتند. در عوض ، مرتکبان با تقلب سایر اقلام یا خدمات ، مانند تجهیزات پزشکی با دوام یا آزمایشات ژنتیکی را فاکتور می کردند.”

گرایش بزرگتر

نگرانی در مورد کلاهبرداری در مورد بحث در مورد گسترش سلامت از طریق سلامتی سنگین تر شده است ، اعضای کنگره و گروه های مشاوره بر اهمیت حفظ یکپارچگی برنامه های پزشکی از راه دور تأکید می کنند.

گرچه گریم مستقیماً به آن اشاره نكرد ، اما به نظر می رسید كه اظهارات وی اشاره به یك پرونده اخیر دارد كه در آن یك زن فلوریدا به جرم توطئه برای ارتكاب كلاهبرداری بهداشتی و اظهارنامه مالیاتی دروغین اعتراف كرد.

در این مورد ، وزارت دادگستری ایالات متحده ادعا می كند كه كلی ولف و توطئه گران وی با تكیه بر ماسك “پزشکی از راه دور” بیش از 400 میلیون دلار ادعای غیرقانونی برای تجهیزات پزشکی با دوام مدیكر و برنامه بهداشت مدی و جانبازان قدیمی ارائه داده اند. برای توضیح حجم زیاد غیرمعمول ادعاها.

در حال ضبط

گریم گفت: “با ادامه کار و گفتگوی ملی ما ، OIG معتقد است که این یک هدف مشترک دارد.

وی ادامه داد: “در حالی که ما همچنان در زمینه نظارت و اجرای COVID-19 کار می کنیم ، ما مشتاقانه منتظر ارائه اطلاعات مستقل و عینی به ذینفعان و سیاست گذاران هستیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes