رهبر GOP در کلرادو اسامی آنلاین و آدرس خانه کارکنان بهداشت عمومی را منتشر کردروز دوشنبه ، یک رهبر گروه جمهوری خواه در شهر کلرادو شروع به انتشار نام و آدرس خانه مقامات بهداشت عمومی کرد ، ظاهرا در پاسخ به محدودیت های COVID-19.

به گزارش 9 نیوز ، مارک هال ، رئیس مشترک جمهوری خواه پارکر ، دوشنبه شب در صفحه فیس بوک خود اطلاعاتی درباره دو وزارت بهداشت عمومی کلرادو و مقامات محیط زیست را منتشر کرد ، سپس پست را در یک گروه فیس بوکی که ایجاد کرد ، به اشتراک گذاشت. .

هال در پستی پاک شده نوشت: “من هر روز در گروه خود نام و آدرس کارمندان منتخب غیر منتخب را منتشر می کنم ، نهادهای غیرانتفاعی که معتقدند می توانند عضلات را در مشاغل کشش دهند. ما خواهیم دید که در خانه هایشان چقدر قدرت دارند.”

هال روز سه شنبه با صدور بیانیه ای ضمن عذرخواهی ، گفت: “اقداماتی كه انجام دادم تلاشی برای ابراز ناامیدی من بود. اما در پس زمینه ، این تصمیم بسیار نامناسبی بود.”

چرا مهم است

هال ، که اوایل سال جاری ناموفق برای شورای شهر پارکر نامزد شد ، یکشنبه شب ارسال پست در صفحه شخصی خود را آغاز کرد ، دوشنبه “روزی که ما به عنوان شهروندان به پا می خیزیم”.

هال نوشت: “اگر شما برای ایالت ها ، CDPHE ، Tri-County یا سایر آژانس ها کار می کنید ، در خانه ها و مکان های دیگر رادار هستید ،” طبق تصاویر منتشر شده در گروه فیس بوک Living in Parker، CO.

هال نوشت: “شما می خواهید ضد آمریکایی باشید ، میهن پرستان خطاهای راه شما را به شما نشان می دهند. ما چنین چیزی را نخواستیم ، اما شما آن را وارد کردید.”

پارکر که در 20 مایلی جنوب شرقی دنور در شهرستان داگلاس واقع شده است ، حدود 57000 نفر جمعیت دارد. بسیاری از پوسترهای مربوط به زندگی در پارکر ، گروه فیس بوک کلرادو با عصبانیت و وحشت نسبت به پست های هال واکنش نشان دادند ، به گفته این مقام سابق بهداشت عمومی که خود توصیف کرده بود ، آنها “از شوک” و “خشمگین” بودند.

ساکنان دیگر اقدامات هال را “بی احتیاط ، بی پروا و انتقام جویانه” خواندند و گفتند “کسی صدمه خواهد دید”.

هال در این نشریه که شامل اطلاعات شخصی دو مقام بهداشت ایالتی است ، آنها را “افرادی که بدون خشونت باید از آنها بازدید کنید ، اما بوق های هوا ، بوق ها و نشانه ها” توصیف کرده است.

هال گفت COVID-19 را “آنفولانزای منظم” می داند ، “اینها افرادی هستند که هزاران شغل را اخراج می کنند و مشاغل را می کشند.”

هال ادامه داد: “باز هم ، من از هیچ گونه خشونت و آسیب جسمی حمایت نمی كنم ، اما به آنها بگویید كه چه احساسی دارید. وقتی گفتم امروز روزی است كه باید تلافی كنید ، منظورم این بود.” “انقلاب در جریان است.”

همانطور که توسط 9 نیوز گزارش شده است ، اعضای اولیه گروه هال در فیس بوک شامل کمیساریای جمهوری خواه شهرستان داگلاس ، لورا توماس (که گفته است برای نظارت بر فعالیت های آن به این گروه می پیوندد) و شهردار پارکر جف توبورگ ، که گفته است قبول می کند دعوت برای عضویت بدون نگاه کردن به هدف یا محتوای آن. در اوایل دسامبر ، توبرگ این گرافیک را در فیس بوک خود منتشر کرد با عنوان “برای تو [restaurants]، برای میله های شما ، برای سخنرانی و حق داشتن اسلحه … # FightBack. “این پست در صفحه فیس بوک جمهوری خواهان پارکر به اشتراک گذاشته شد.

جمهوری خواهان منطقه داگلاس روز سه شنبه از هال فاصله گرفتند و گفتند که سازمان وی “وابسته به حزب مردم کار داگلاس نیست”.

جنیفر لودویگ ، معاون بهداشت در تری کانتی ، صفحه هال را در مصاحبه با “دلسرد کننده” خواند. Highlands Ranch Herald.

لودویگ گفت: “این بسیار نگران کننده است و سطح استرس را افزایش می دهد.” “ما فقط ایمیل به همه کارکنان ارسال کرده ایم تا آنها را از وضعیت و اقدامات ایمنی که باید ادامه یابد مطلع کنیم.”

گرایش بزرگتر

بخش های بهداشت محلی و ایالتی تحت بحران COVID-19 تحت فشارهای فزاینده ای قرار دارند و بیمارستان ها گاهی اوقات برای کمک به مجوزهای گزارش داده های بیمار فدرال به آنها اعتماد می کنند.

اکنون وظیفه آنها کمک به سازماندهی انتشار واکسن COVID-19 ، با تغییر فرایندها از کشوری به کشور دیگر است.

با توجه به این نیازهای بزرگ ، هدایت چهره های عمومی به محدودیت های COVID-19 به سادگی وزن بیشتری به یک سیستم استرس زا اضافه می کند.

در حال ضبط

هال در توصیف گروه اکنون حذف شده خود نوشت: “ما افرادی هستیم که از بخش بهداشت ، گذرگاه دولت و مقاماتی که برنده و بازنده را در تجارت انتخاب می کنند ، خسته شده ایم.”

“کلرادو یکی از 5 کشور برتر است [sic] اظهار داشت و هیچ دلیلی وجود ندارد که “، وی افزود.” ما نام / آدرس همه این افراد را بدون مهارت اجرای قانون منتشر خواهیم کرد. ما همه چیز را منتشر خواهیم کرد [sic] برای آنها ، که در مالکیت عمومی است.

هال گفت: “اگر آنها جنگ می خواهند ، ما می توانیم این جنگ را به آنها بدهیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes