رشد telehealth توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند ، زیرا ممکن است در سال 2021 سرمایه وارد شود


انفجار telehealth یکی از معدود آبکاری های نقره ای است که در صنعت بهداشت و درمان در طی بیماری همه گیر COVID-19 رخ داده است. سرانجام بلوغ مدل مجازی مراقبت در حال تحقق است ، و تصویر بهبود هزینه هنوز مبهم است – با عدم وضوح در مورد آنچه که تا پایان بحران قابل بازیابی خواهد بود – اما روی دیوار نوشته شده است: مردم آن را دوست دارند. بیمارستانها آن را دوست دارند. و بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران آن را دوست دارند.

تنها نکته مهم این است که بدون سرمایه نمی توان سرمایه گذاری کرد و به گفته کریستوفر مک فادن ، مدیر عامل مراقبت های بهداشتی در شرکت سرمایه گذاری جهانی KKR & Co ، به دست آوردن سرمایه دشوار است.

پذیرش بازار مطمئناً مشکلی نیست. Telehealth رشد مداوم سالانه را نشان می دهد. در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان هنوز در سال گذشته در حال استفاده از استاندارد مراقبت برای بیشتر موارد استفاده هستند ، همه گیری روند را تسریع کرده و اکنون به عنوان استاندارد مراقبت پذیرفته شده است.

مک فادن گفت: “از نظر سرمایه گذاری ، بازار کاملاً حصارکشی شده است.” “شما ارائه دهندگان خدمات بهداشتی بسیار بزرگ و سرمایه گذاری خوبی مانند Amwell و TelaDoc دارید ، و سپس ده ها سازمان کوچکتر دارید که غالباً روی یک مرکز تخصصی یا یک مرکز مراقبت کوچکتر اما رشد می کنند. خیلی سریع. بنابراین فرصت سرمایه گذاری تا حدی شکاف بین این دو نقطه انتهایی است. ”

نمی توان میزان شتاب گرفتن در چند ماه گذشته را دست کم گرفت ، و این گسترش سریع استفاده از آن مشخص کرده است که در کجا می تواند بیشترین تأثیر را داشته باشد. در مکانهایی مانند مراکز جراحی سرپایی ، احتمالاً تأثیر متوسطی بر توانایی گسترش و بهبود مراقبتها داشته است. اما انتظار می رود ارائه دهندگان خدمات مراقبت های اضطراری یا مزمن تأثیر عمیق تری داشته باشند و سرمایه گذاران را به سمت خرید دلارهای خود سوق دهند.

حتما بخوانید:
گن لیپوساکشن - فروشگاه هامون مدیکال

مک فادن گفت: “بدیهی است که برخی از بخشهای هیجان انگیز و سریع در حال رشد هستند.” “Telehealth برای روانپزشکی در حال بلوغ است ، بیماران از موارد بسیار خوب و رضایت استفاده می کنند و می توانند با برخی نابرابری های عرضه و تقاضا در هنگام دسترسی به خدمات بهداشت روان مقابله کنند. اکنون مشاغل برای رشد به سرمایه نیاز دارند. و موقعیت خود را در بازار تقویت کند. ”

وی گفت ، روانپزشکی به عنوان مثال مثال قوی استفاده است ، زیرا دسترسی به روانپزشکان به طور سنتی بر اساس جغرافیا انجام می شود ، عواملی مانند زمان انتظار و کفایت شبکه چالش های بیشتری در کشورهای میانه غربی نسبت به سواحل ایجاد می کند. کشورها ، روانپزشکی در برقراری تعادل مناسب بین عرضه و تقاضا به خوبی عمل کرده و می تواند به عنوان الگویی برای کاربردهای دیگر عمل کند.

پیش بینی ها

با افزایش آگاهی و پذیرش سلامت از راه دور ، بازرسی نیز افزایش می یابد – که به معنای بازرسی نظارتی در مورد مواردی مانند امنیت داده ها و یکپارچگی پرداخت است. همه اینها ملاحظات نسبتاً استانداردی برای شرکتهای مراقبتهای بهداشتی معمولی است و لباسهای دور بهداشتی همان استانداردهایی را که راه خود را برای جریان گسترده فراهم می کنند ، رعایت می کنند.

مک فادن گفت: “خبر خوب این است که استخرهای خصوصی خصوصی بسیار بزرگی وجود دارد که بر سلامت دیجیتال یا نوآوری متمرکز هستند و بدیهی است که telehealth بر این دو استراتژی سرمایه گذاری کاملاً غلبه دارد.” “شما شاهد خواهید بود که سرمایه سلامت دیجیتال در چندین مکان در اینجا آشکار شده است. سلامت دیجیتال شامل دستگاه های پوشیدنی و ابزارهای تعاملی است ، اما مطمئناً سلامت از راه دور بخشی از این روند کلی است. ادغام مراقبت های مجازی در ارائه دهندگان موجود بیشتر و بیشتر است.”

حتما بخوانید:
وکیل خوب اصفهان

وی گفت كه حمایت قوی از طرف مدیكر و جبران هزینه های سنگین ، نقطه عطفی است ، زیرا وی از این ایده كه telehealth وارد مرحله پذیرش مراقبت های استاندارد می شود ، پشتیبانی می كند كه انتظار می رود دلار سرمایه گذاری بیشتری جذب كند.

سوالی که باقی می ماند این است که آیا مشاغلی که می خواهد مراقبت های مجازی را پیاده سازی کند به حدی از بلوغ رسیده است که در آن سرمایه گذاران عملیاتی وجود داشته باشد؟ برای سازمان های خوب اداره شده که پیشنهادات تجاری خوبی دارند و بازپرداخت از کشورهای ثالث را شناسایی کرده اند یا در راه بهبود هستند ، چشم انداز کاملاً خوبی است – و این یک عامل محدود کننده برای کارآفرینان یا سرمایه گذاران اولیه نخواهد بود. هر دو آنها باد برگشت را احساس خواهند کرد.

همراه با مزایای ذاتی telehealth ، مک فادن انتظار رشد مداوم و علاقه سرمایه گذاران در سال 2021 را دارد.

وی گفت: “صرفه جویی در هزینه های زیادی برای سیستم وجود دارد که می توان با کمک به بیماران با بیماری مزمن سلامتی به آنها دست یافت.” “مطمئناً به نظر می رسد که هم برای پوشیدنی ها و هم برای دستگاه های نظارتی همراه با یک راه حل از راه دور برای سلامتی بسیار مناسب است. این امر باعث می شود هزینه های کمتری برقرار شود و تماس کمتری با پزشک وجود داشته باشد. این فرد را مجبور نمی کند که به یک مرکز پزشکی مراجعه کند. این امکان را می دهد. ادغام مداوم تر با سوابق پزشکی ، به طوری که دید طولانی تری از سلامتی بیمار خواهید داشت. همه اینها برای سرمایه گذاران جذاب خواهد بود. “

توییتر: JELagasse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: jeff.lagasse@himssmedia.com
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید