در مطب دندانپزشکی دکتر نادری شما می توانید انواع خدمات درمانی و زیبایی را برای دندان های خود دریافت کرده و همچنین با یک دکتر باتجربه در زمینه سلامت دندان های خود مشورت کنید. با کمک طراحی لبخند دیجیتال که شامل یک نرم افزار مخصوص است دندانپزشک متخصص طراحی فرم و طرح لبخند را انجام داده و قبل از عمل به بیمار نشان میدهد تا بیمار بتواند نظر خود را راجع به آن بگوید و پروسه با سلیقه و نظر بیمار جلو برود. ۲۰ مهر ۱۳۹۹ – در کلینیک دندانپزشکی دکتر ملاطایفه می توانید ایمپلنت دندان با کیفیت را توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران و بصورت ایمپلنت اقساطی تجربه …

امروزه کلینیکها و مراکز مخصوصی که خدمات مراقبت و درمان دندان ها را انجام می دهند، یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین مراکز هستند زیرا که دندان ها نقش بزرگی در زیبایی و سلامت ما ایفا میکند و مراقبت از آنها حیاتی است. تعرفه های این مرکز از تعرفه متخصصان بخش خصوصی پایین تر است اما با توجه به ارائه خدمات توسط اعضای هیات علمی متخصص، ممکن است از دندانپزشکان عمومی بخش دندانپزشکی فرسام خصوصی بالاتر باشد. دانشجویان می توانند پس از اخذ مدرک عمومی خود به شرط قبولی در آزمون دستیاری در یکی از شاخه های تخصصی این رشته ادامه تحصیل دهند.

قبل از شروع دوره کارورزی هم یک آزمون دارید به نام پره اینترنتی یا پیش کارورزی که اونجا هم باید حداقل ۵۰ درصد نمره رو کسب کنید تا بهتون اجازه بدن وارد دوره اینترنی یا کارورزی بشین. در دندانپزشکی هم مثل پزشکی و داروسازی بعد از اینکه درس های عمومی و درس های علوم پایه دانشگاه رو گذراندید باید در آزمون جامع علوم پایه شرکت کنید و اگر چند بار در این آزمون رد بشن دیگه نمیتونین رشته دندانپزشکی رو ادامه بدین و فقط میتونین به یک رشته کاردانی یا کارشناسی تغییر رشته بدین. منشی خیلی مهمه. منشی میتونه مشتری جذب کنه یا مشتری ها رو فراری بده.

این صفحه تقدیم به عزیزانی که جنسیت پزشک براشون مهمه ، ولی بازم میگم در رشته های حرفه ای پزشکی مثل جراحی و دندانپزشکی که در واقع بیشتر یک کار هنری است تا پزشکی تحربه ،مهارت و استعداد مهمتر از جنسیت است . عده معدودی از سلمانیها، شاگرد زرگرها و عطارها را میتوان اولین افرادی دانست که با استفاده از روشهای گوناگون، مبادرت به کشیدن دندان، گذاشتن روکش، ساختن دندان مصنوعی و یا برای تسکین دردها و ورمهای دهانی آن هم با وسایل بسیار اولیه مبادرت به انجام امور دندانپزشکی میکردند.

ایندکسر