ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودروی غیر شارژی از باتری ماشین تغذیه می کند اما ردیاب خودروی شارژی دارای باتری قابل شارژ است و باید آن را در فواصل زمانی مشخص شارژ نمود. ردیاب خودرو مغناظیسی دارای باطری قوی است و همه مسیر های طی شده ی خودرو را برای شما ارسال می کند . در سپر عقب نیز سیمهای زیادی شبیه سپر جلو وجود دارد که پنهان کردن جعبه سیاه کوچک حاوی ردیاب را آسان می کند.

که البته همین امر آن را به یکی از بهترین و چالش برانگیزترین مکان ها برای پنهان کردن ردیاب تبدیل کرده است. با انتخاب این محل، به شارژر اضافی نیازی نیست، چرا که میتوان دستگاه را مستقیما به باتری خودرو وصل کرد. به این صورت که با ارسال یک کد از طریق پیامک می توان از موقعیت ماشین با خبر شد. ما در وایزر با تکیه بر بیش از ۲۵ سال تجربه و دانش شرکت مادر خود، گروه تحقیقات کاوشکام آسیا، از سال ۱۳۹۵ آغاز به ارائهی راه حلهای نوین و هوشمند برای افزایش امنیت داراییهای شما نمودهایم.

این امر در درجه اول به دلیل عدم تجربه رانندگی و همچنین بسیاری از عوامل دیگر ، مانند سرعت ، بیش از حد ، استفاده از تلفن های همراه و مستعد ابتلا به حواس پرت بسیاری دیگر است. با خواندن آن مقاله به راحتی میتوانید جی پی اس ماشین را پیدا کنید. می توانید با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا در سایت ما امکانات جی پی اس آکیتا را تست کنید. برای تست و بررسی ردیاب، نصب سیمکارت و فعال سازی جی پی اس توسط فروشنده را فراموش نکنید. طیف ردیاب های GPS خودرو تولید شده در مدل های متفاوتی می باشد که ویژگی های مختلفی را نیز دربردارند؛ برخی از جی پی اس خودرو در مدت زمان هر 5 دقیقه یکبار به روزرسانی می شوند و برخی هم هر یک ساعت یک بار این کار را انجام می دهند.

حتما بخوانید:
رنتجو - سامانه اجاره خودرو در سراسر کشور

متخصصین ایرانی توانسته اند دستگاهی را به تولید برسانند که هم با استفاده از gps ردیابی را انجام می دهد و هم قابلیت نصب سیم کارت و ردیابی با استفاده از شبکه اینترنت را دارد. اما اصلی ترین بخشی که اهمیت دارد در استفاده سیم کارت داخل جی پی اس این است که فقط ببینید جایی که شما زندگی میکنید کدامیک از اپراتورها آنتن دهی و اینترنت مناسب تری gps ردیاب خودرو دارند. بدین صورت که با نصب این ردیاب چناچه ماشین شما به سرقت رفت می توانید به راحتی متوجه بشوید که الان در چه مکانی قرار دارد. تعداد دفعات شارژ به مدل انتخابی شما بستگی دارد.