این ویژگی در مدل های مختلف ردیاب کودک قیمت مناسب نیز یافت می شود. بهترین ویژگی ردیاب کوچک GR600 چیست؟ قیمت ردیاب شخصی بسیار کوچک مقرون به صرفه است؟ این زمان برای فرار یک حیوان خانگی سریع کافی است، دستگاههای ردیاب سگ و ردیاب گربه مدل G910 ، با توجه به عمر باتری، اندازه کوچک و قیمت مقرون به صرفه، ممکن است گزینههای خوبی برای حیوانات خانگی به نظر خرید ردیاب برای حیوانات برسند. همچنین افزایش روز افزون قیمت گاو، گوسفند و شتر و افزایش سرقت دام از گلهها و دامداریها لزوم استفاده و نصب ردیاب مخصوص حیوانات را بر روی دامها هم ضروری میکند.

از آن جایی که این ردیاب بر روی حیوانات متصل است امکان خراب شدن آن ها به مراتب بالاتر از ردیاب خودرو و دیگر ردیاب هاست. صاحب حیوان می تواند به وسیله اپلیکیشن مخصوص ردیاب یک محدوده مشخص را روی نقشه برای حیوان ترسیم کند که اگر از آن محدوده خارج شد سریعا به وسیله ردیاب متصل به قلاده حیوان برای صاحبش یک پیام هشدار ارسال میشود که شخص میتواند به صورت آنلاین مکان حیوان خانگی خود را بر روی موبایل و یا کامپیوتر ردیابی کند. به راحتی میتوان در پنل مدیریتی که ردیاب را به تبلت و یا گوشی متصل میکند، از موقعیت مکانی و مسیرهای پیموده شده توسط حیوانات مطلع شد و به محض دور شدن آنها از ناحیه امن، هشدار داده خواهد شد.

غیره از یک محدوده مشخص خارج شد به صاحب حیوان از طریق ردیاب گردن حیوان یک پیام هشدار ارسال شود. در خارج از ایران سگها و گربهها عضوی از خانواده هستند و حتی برایشان ارث و میراث تعیین میشود! امروزه در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و سایت های مختلف، صفحاتی صرفاً جهت درج آگهی حیوانات گمشده ساخته شده اند و هر روز تعدادی از صاحبان این حیوانات آگهی حیوان گمشده شان را در آن درج می کنند و گاهی مژدگانی با مبالغ بسیار بالایی در نظر می گیرند که نشان از میزان غم و امید به پیدا شدن حیوان دوست داشتنی شان را دارند که به آن وابسته شده اند.

اطمینان از سرور های شرکت ارائه دهنده برای فعال بودن آن در تمام نقاط، مورد مهمی است که قبل از خرید نباید فراموش کرد. همچنین به کمک دکمه s.o.s میتوانید برای در مواقع بحرانی به استفاده از ردیاب بپردازید. سپس ردیاب حیوانات خانگی GPS از طریق یک برنامه تلفن هوشمند روی گوشی شما و همچنین به صورت آنلاین از طریق یک وب سایت خاص با شما ارتباط برقرار می کند. ردیاب شخصی بدون نصب جی آر 600 با داشتن ابعادی بسیار مناسب میتواند در کیف، جیب و کوله فرزندان شما قرار بگیرید و مکانهای تردد افراد بهسادگی به شما گزارش دهد.

ایندکسر