راه حل محرمانه COVID Care مکان های ایمنی را فراهم می کندشرکت جهانی بیوتکنولوژی BLOK BioScience راه حلی برای حفظ حریم خصوصی ، COVID Care را راه اندازی کرده است که شامل یک تست 15 دقیقه ای با علامت CE است.

سیستم انتها به انتها به سازمانها این امکان را می دهد تا ایمنی محل کار خود را از طریق آزمایش در محل و یک سکوی سوئیچینگ دیجیتال که رویکردی اخلاقی به داده ها دارد ، کنترل کنند.

این تنها کارت سلامت مرتبط با COVID در جهان است که دارای گواهینامه ID2020 است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

اتحادیه ID2020 از افراد پشتیبانی می کند تا بر شناسه دیجیتالی خود ، از جمله نحوه جمع آوری ، استفاده و اشتراک اطلاعات شخصی ، کنترل داشته باشند.

چرا مهم است

با تحقیقات اخیر از کالج کینگ لندن که نشان می دهد 18 درصد از افراد با علائم COVID-19 خود جدا هستند ، سازمان ها باید راه حل های آزمایش و پیگیری را برای کاهش شیوع عفونت در سایت های خود اجرا کنند.

در قسمت جلوی سیستم دو برنامه وجود دارد – BLOK Pass و BLOK Verify – که به یک نماینده سازمان اجازه می دهد سلامتی شخصی را که می خواهد با اسکن تلفن خود وارد محل زندگی خود شود ، بررسی کند.

سپس این سیستم سلامت فرد را با توجه به معیارهای ورود از پیش انتخاب شده و سیستم چراغ راهنمایی سیگنال می کند که آیا آنها برای ورود مناسب هستند (سبز) ، آیا لازم است به عنوان آزمایش (کهربا) اقدام کند یا ممکن است خطر عفونت و غیره باشد. هیچ دسترسی نباید داده شود (قرمز).

در پشت ، سازمان ها می توانند معیارهای ورود خود را به نتایج آزمایش COVID-19 ، ردیابی علائم ، سابقه سفر ، تماس نزدیک و سوابق واکسیناسیون پیکربندی کنند.

این پلتفرم همچنین دارای یک درگاه API باز است که امکان ادغام با سیستم های شخص ثالث مانند سیستم عامل های منابع انسانی ، برنامه های سفر و Test and Trace را فراهم می کند.

با تحقیقات Lancet Digital Health نشان می دهد که نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی از پذیرش برنامه های COVID-19 جلوگیری می کند ، BLOK Pass رویکردی “مطمئن” نسبت به داده های شخصی دارد و به افراد اجازه می دهد اطلاعات و هویت خود را کنترل کنند.

متن بزرگتر

با در دست گرفتن اقدامات پیشگیرانه از سوی سازمانها برای COVID-19 ، جریانی از سیستم عاملهای نوآورانه آزمایش در محل آغاز شده است. به عنوان مثال ، PocDoc برای کمک به بازگشت انگلیس به کار ، بستر آزمایش محل کار COVID-19 را راه اندازی کرده است.

در منطقه APAC ، شرکت اتوماسیون Omron یک ربات ضد عفونی کننده UVC را راه اندازی کرده است که ویروس را هدف قرار می دهد.

در حال ضبط

کریس جاستیس ، رئیس BLOK BioScience ، گفت: “ما در حال کار با تعدادی از مدارس ، خانه های سالمندان ، سازمان دهندگان رویدادها و فرودگاه ها هستیم تا یک آزمایش اخلاقی و ایمن و تغییر دیجیتال را اجرا کنیم که با محافظت از سلامتی و حریم خصوصی اعتماد ایجاد می کند. مردم. با تلاش کل صنایع ، اگر ما بخواهیم جامعه خود را باز و ایمن نگه داریم ، این اعتماد بسیار مهم است.

“با ترکیب کارت سلامت دیجیتال منحصر به فرد ما با راه حل آزمایش سریع و کم هزینه مراقبت ، این سازمان های مترقی احتمال شیوع کنترل را به حداقل می رسانند و از سلامتی ، حریم خصوصی ، توانایی ها و – در بعضی موارد – از معیشت مردم محافظت می کنند. .

“واضح است که COVID-19 برای مدتی آینده با ما باقی خواهد ماند ، و حتی در صورت موجود بودن واکسن ، یک سیستم مدیریت سوابق مورد نیاز است. این یک مشکل طولانی مدت است که برای پاسخگویی به نیازهای محرمانه بودن بهداشت و اطلاعات سازمان ها و افراد آنها به راه حل های اخلاقی و فراگیر طولانی مدت نیاز دارد. دقیقاً به همین دلیل BLOK Pass ایجاد شده است. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes