راه اندازی سلامتی جمعیت با افزایش 167 میلیون دلاری رنگ رنگ به وضعیت یکشاخ می رسداین هفته ، شرکت بهداشت و ژنومیک Color پس از کسب 167 میلیون دلار بودجه سری D ، به آخرین اسب شاخدار سلامت دیجیتال تبدیل شد. سرمایه گذاران.

این شرکت در حال حاضر 278 میلیون دلار بودجه با ارزش 1.5 میلیون دلار افتخار می کند.

چه کاری انجام می دهد

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

Color یک زیرساخت دیجیتالی برای موسسات و ابتکارات بهداشت عمومی ایجاد کرده است. مدل این شرکت مبتنی بر گردآوری آژانس های بهداشت عمومی ، م institutionsسسات تحقیقاتی ، سازمان های کارفرمایی ، سیستم های بهداشتی و ذینفعان مراقبت های بهداشتی است.

مشتریان آن به نرم افزارهای سفارشی دسترسی دارند که برای ادغام با نتایج آزمایشگاه و سازگار با HIPAA طراحی شده است. به عنوان بخشی از خدمات خود ، شرکت راه اندازی می تواند نتایج آزمایش ژنتیکی را برای ژن های مرتبط با افزایش خطر سرطان های ارثی شایع و کلسترول بالا ارائه دهد.

طبق وب سایت آن ، این شرکت می تواند اطلاعات ژنتیکی ناشناس را با پایگاه های اطلاعاتی عمومی به اشتراک بگذارد. اگر شرکت کنندگان اجازه دهند ، سیستم همچنین می تواند اطلاعات را با همکاری علمی به اشتراک بگذارد.

طبق گفته این شرکت ، این سرویس می تواند در فرمایشات پزشکان ادغام شود و مصرف کنندگان می توانند پس از آزمایش ، مشاوره ژنتیکی دریافت کنند.

اخیراً ، این شرکت روی آزمایش COVID-19 کار کرده است. این شرکت نه تنها آزمایش بلکه نظارت بر سلامت جمعیت را نیز ارائه می دهد. او با پرکین المر و ایالت کالیفرنیا همکاری کرد تا در این آزمایشات کار کند.

این برای چیست

این شرکت قصد دارد اعضای جدیدی به تیم مدیریتی خود اضافه کرده و فعالیت های خود را مقیاس بندی کند. این شرکت کلر وان را به عنوان مدیر ارشد بعدی محصول ، امیلی رویترز را به عنوان معاون بعدی استراتژی و عملیات و اشلی چندلر را به عنوان معاون بازاریابی استخدام کرده است.

عکس در بازار

پیش از این ، Colour این عنوان هنگامی بود که او با موسسه ملی بهداشت برای برنامه همه ما همکاری کرد ، یک پروژه تحقیقاتی ملی که به جمع آوری داده ها از یک جمعیت متنوع در مورد پیشگیری و درمان بیماری اختصاص دارد.

NIH مبلغ 4.6 میلیون دلار کمک هزینه برای کمک به شرکت کنندگان در برنامه با یافته های شجره نامه ، صفات ، فعل و انفعالات داروها با ژن (فارماکوژنومیک) و ژن های مرتبط با بیماری های پرخطر فراهم کرد.

ابتکارات بهداشت عمومی که ژنومیک را ترکیب می کنند ، به طور فزاینده ای محبوب می شوند. در فنلاند پروژه FinnGen، یک همکاری تحقیقاتی خصوصی و خصوصی ، با هدف جمع آوری 500000 نمونه ژنومی (تقریباً 10٪ از جمعیت فنلاند را پوشش می دهد) ، همراه با سوابق بهداشتی ، برای کمک به درک ریشه بیماری ، اولویت بندی درمان دارویی و برای پیشنهاد درمان های جدید.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes