اما راه های بسیاری برای اعتماد به این فروشگاه ها وجود دارد. این ردیاب ها که ساخت شرکت تلتونیکا هستند، با بررسی و تست های فشرده و بلند مدت ردیاب های با کیفیت موجود در بازار جهانی و بکار گیری آنها در پروژه های گوناگون داخلی، انتخاب و مورد استفاده قرار گرفته اند. خلاصه با این اوضاع من که خیلی لاکچری شدم حواست به من باشه. خلاصه اینکه این دزدگیر آنلاین برای اعلام هشدار به شما خیلی سماجت داره. باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت دزدگیر سیم کارت خور ماشین معمولا بیشتر از دزدگیرهای ساده است. توصیه می کنیم که نصب این دستگاه را به شرکتهای ارائه دهنده خدمات نصب دستگاه ردیاب و یا تعمیر کاران و برق کاران اتوموبیل بدهید. توصیه من به شما این است که از برندهای معتبر در بازار استفاده نمایید. البته توصیه می کنم قبل از انجام این کار استعلام لازم از مراجع قضایی را دریافت کنید تا این کار برای شما عواقبی در بر نداشته باشد. دقت کنید که دو رقم آخر آی پی عدد 72 باشد و بعد از آن ارسال برای دستگاه را انتخاب کنید. سیستم ردیاب ماشین تکنولوژی جدیدی نیست و برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ مورد استفاده قرار گرفت؛ درست زمانی که اولین ماهواره جیپیاس به فضا پرتاب شد.

اطلاعت مربوط به ولتاژ مناسب بر روی دستگاههای ردیاب ثبت شده است. این ردیاب ها توسط ۲ سیم برق مثبت و منفی که به برق دایمی خودرو متصل هستند کار میکنند و ولتاژ کاری آن ها بین ۶ تا ۳۶ ولت می باشد که میتواند روی موتور سیکلت و کامیون و سواری نصب شود. همچنین برای نصب دستگاههای جانبی که در بالا به آنها اشاره کردیم، باید اطلاعات روی دستگاه جانبی را بخوانید تا مطابقت کامل با ولتاژهای اشاره شده بر روی دستگاه را داشته باشند. حتی موتور سیکلتها و کامیونها نیز با رعایت مطلب گفته شده می توانند از ردیاب استفاده کنند. جهت اطمینان که سیمی که از خودرو می گیرید مثبت است می توانید از ولت متر استفاده کنید. سیستم موقعیت یابی جهانی یا – GPS – همانطور که قبلا نیز توضیح داده شده است ، یک سیستم ناوبری مداری است که از 24 ماهواره فعال در مدار زمین تشکیل شده است. حتما بعد از نصب و فیکس کردن دستگاه وضعیت آنتن دهی آن را چک کنید تا درصورت نیاز آن را جابجا کنید.

در کنار هزینه آبونمان شما باید سیمکارت داخل دستگاه را شارژ نمایید. شما می توانید به یکی از این ورودیها یک میکروفون کوچک متصل کنید تا بتوانید صداهای داخل وسیله را بشنوید. همچنین نحوه دستیابی به پنل کاربری را از این شرکتها بخواهید. شما می توانید بعدها این اطلاعات را در هر فاصله زمانی که بخواهید استخراج کنید. این دستگاهها باید بتوانند در مواقع ضروری مثل سرقت خودروی شما، اطلاعاتی که میخواهید را در اختیار شما بگذارد. انگار شما یک شهروند ترکیهای و یا پاکستانی هستید که با خودروی شخصی خودتان به ایران سفر کردهاید و هیچ گونه ارتباطی با تحریمهای ایران را ندارد. احتمالا با خواندن مطالب بالا، سوالاتی در ذهن شما شکل گرفته است که در ادامه قصد داریم به آنها پاسخ دهیم. 6. در چه فاصلهای میتوان خودرو خود را از راه دور با ارسال اس ام اس خاموش کرد؟ ولتاژ پایینتر از حداقل، موجب روشن نشدن دستگاه و بیشتر از حداکثر آن موجب سوختن ردیاب می شود.

2. برای نصب ردیاب خودرو چه چیزهایی مورد نیاز است؟ ردیاب خودرو در ۲۰ سال اخیر برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. ردیاب جی پی اس خودرو نخستین بار توسط ارتش ایالات متحده ی آمریکا در عملیات های نظامی هوایی و زمینی برای مکان یابی دسته ادوات نظامی و یا هدف یابی شلیک موشک و مسیر هواپیما های جنگنده ، مورد استفاده قرار گرفت و پس از گذشت چند سال برای عموم نیز قابل استفاده شد و روز به روز به امکانات و قابلیت های آن اضافه شد. همانطور که گفتیم بعضی ردیابها قابلیت پذیرش یک یا چند ورودی را دارند. ردیاب خودرو دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو، هشدار ضربه خوردن به خودرو، هشدار بالارفتن سرعت بیش از حد مجاز و ورود و خروج از محدوده مجاز تعریف شده می باشد. با جستجو انواع GPS خودرو، با دو مدل آنلاین و آفلاین روبرو میشوید؛ اما تفاوت این دو مدل در چیست؟

ایندکسر