[ad_1]

دکتر پاتریس هریس ، 174 مین رئیس انجمن پزشکی آمریکا و اولین آفریقایی-آمریکایی صاحب عنوان ، گفت: “این سازمان در سال 2021 مانند سالهای قبل نیست.”

هریس روز سه شنبه به عنوان بخشی از مجموعه مجازی CHeT Talks که توسط مرکز بهداشت و فناوری دانشگاه روچستر سازماندهی شده است ، اظهار داشت که در میان نمایندگان مجلس AMA تعداد زنان و افراد رنگارنگ بسیار بیشتر از 5 سال پیش است.

“من همیشه می خواستم از درون عوض شوم و درگیر و درگیر شوم. و اگر مشکلی مشاهده کردید ، با خود تصمیم بگیرید و برای تغییر سازمان به عضویت در آن درگیر شوید.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

از آنجا که AMA از تنوع بیشتری برخوردار است ، این انجمن بیشتر تلاش خود را برای رفع دلایل اصلی نابرابری های بهداشتی در بین جمعیت های کم برخوردار و در میان رنگین پوستان متمرکز کرده است. و در زمانی که این جوامع بطور نامتناسبی از بیماری همه گیر رنج می برند.

هریس گفت ، COVID-19 “س questionsالات زیادی ایجاد کرده است که بسیاری از ما قبلاً آنها را می دانسته ایم.” “بسیاری از ما قبلاً درباره نابرابری های سلامتی اطلاع داشتیم. اما آنچه این همه گیری ما را مجبور به انجام آن کرده این است که در مورد نژادپرستی ساختاری صحبت کنیم – و بیشتر در مورد رابطه بین عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت صحبت کنیم.”

یکی از حاضران گفت: از هر 800 آمریکایی سیاه پوست ، یک نفر در اثر COVID-19 جان خود را از دست داد – که همانطور که هریس خاطرنشان کرد ، به دلیل ژنتیک خاص آنها نبوده است.

وی گفت: “و این یک مشکل ژنتیکی نیست … درمورد اینکه چرا سیاه پوستان و قهوه ای ها ، مردم محلی ، بیشتر می میرند ، بیشتر در بیمارستان بستری می شوند”. “این نژادپرستی است ، نه رقابت”.

وی گفت: “سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده” باید بیشتر بر روی تعیین علت مرگ بیشتر سیاه پوستان و قهوه ای ها متمرکز شود.

“در ابتدا ، ما حتی داده ها را نداشتیم – نژاد ، جنسیت. ما همچنین به کد پستی احتیاج داشتیم. این یکی از توصیه های اولیه بود. من به خصوص در مورد کد پستی و همپوشانی نگران بودم ، زیرا اگر متوجه شدیم بیشتر است – بروز بالای بیماری یا بستری شدن در بیمارستان … ما باید منابع لازم را برای این جامعه تهیه کنیم. “

“سرمایه بهداشت خود را در سازمان خود داشته باشید”

هریس گفت در حالی که در یک زمان “پزشکان آفریقایی-آمریکایی نمی توانستند به AMA بپیوندند” ، در سال 2019 این انجمن یک مرکز برای عدالت بهداشتی ایجاد کرد – و افسر ارشد بهداشت خود ، دکتر آلتا میبانک را استخدام کرد.

هریس گفت: “ما در راه هستیم – و این یک سفر است ، نه یک مقصد – برای جاسازی سرمایه سلامت در DNA AMA.”

وی گفت ، “ما به دنبال آلتا نیستیم تا مشکل را حل کند”. “این در موسسات بسیار اتفاق می افتد: آنها یک فرد DEI را استخدام می کنند [diversity, equity and inclusion] و آن شخص صاحب آن است و مسئول است. “

هریس گفت ، تلاش برای یک سیستم مراقبت بهداشتی عادلانه برای همه یک کار است – تا اوج. “وقتی رهبران با من صحبت می کنند ، وقتی با مدیران عامل صحبت می کنم ، می گویم” سرمایه بهداشت خود را در سازمان خود داشته باشید. “

“ما در شرف وارد کردن سرمایه بهداشت در AMA DNA هستیم.”

دکتر پاتریس هریس ، انجمن پزشکی آمریکا

تاکنون ، وی با احتیاط خوش بین بوده است که رهبری ملی مخاطرات را تشخیص می دهد.

“البته تیم بایدن اکنون از COVID-19 استفاده می کند. آنها برای اولین بار دکتر مارسلا نونس-اسمیت را به عنوان یک شرکت سهامدار اصلی استخدام کردند. من به یاد می آورم اولین باری که صحبت های او را شنیدم و این که چگونه این گفتگو مطرح شده است : عدالت مربوط به COVID-19 مربوط به توزیع عادلانه واکسن ها ، عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت ، نژادپرستی ساختاری.

وی افزود: “دولت بایدن قطعاً زمین خورده است.” “و از آنجا که آنها دارای اولویت اصلی COVID-19 هستند ، تمام سایر مواردی که باید رسیدگی شوند ، و تاکنون به آنچه من دیده ام متعهد هستند تا به این مسائل دیگر بپردازند.”

شخصی از هریس پرسید که چگونه پیشنهاد داده است افراد رنگارنگ را برای ورود به مشاغل بهداشتی و کمک به مبارزه با بی عدالتی مراقبت های بهداشتی از خط مقدم ترغیب کند.

وی گفت: “ما معتقدیم كه ما خط لوله را با شروع زودهنگام كودكان و اطمینان از اینكه كودكان مورد نیاز خود را دارند ، تهیه می كنیم.” “ما از سن پیش دبستانی شروع می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم [of] منابع آنها ، منابع اجتماعی-عاطفی و آموزش کافی و برابری در آموزش وجود دارد.

وی افزود: “من وقتی به دانشگاه رفتم به اندازه بعضی از هم سن و سالانم آماده نبودم.” “ما سیستم های مدرسه ای داریم که مبتنی بر مالیات بر املاک است. و سالها پیش ما یک طراحی مجدد انجام دادیم ، بنابراین شما دارای جوامع خاص رنگارنگی هستید که در منطقه ای زندگی می کنند که ممکن است به دلیل آموزش مجدد در معرض خطر محیط قرار داشته باشد. ، ارزش املاک شما پایین تر خواهد بود و این برای پایه مالیات برای سیستم آموزشی چندان مناسب نیست. “

این مسائل “نه تنها برای حل ما نیست ، بلکه باید بخشی از مکالمه در مورد مشاغل و وسایل نقلیه با درآمد خوب و اینکه آیا در کویر غذایی زندگی می کنید یا خیر.” هریس در مورد این موارد اساسی در مورد SDOH گفت. “ما باید جوان را شروع کنیم ، اما باید اطمینان حاصل کنیم که سیستم هایی وجود دارد که فرصت دستیابی به همه را برای همه فراهم می کند.”

در همین حال ، همه گیری و پیامدهای بیشمار مدارس تعطیل شده در چالش های بهداشت روان همچنان ادامه دارد.

هریس گفت: “منابع ، منابع ، منابع.” “مدارس باید افتتاح شوند ، اما آنها باید منابع داشته باشند. ما به یک استراتژی تست جامع و گسترده نیاز داریم. ما باید مطمئن شویم که این داده ها از طریق پست ارسال می شوند. و ما باید به انجمن ها برویم ، از آنها بپرسیم. آنها به چه چیزی نیاز دارند ، و سپس متعهد و مسئول باشید تا منابع مورد نیاز آنها را تأمین کند. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر