دکتر راشل لوین با کمیته سنا در زمینه سلامت از راه دور و مسائل جنسیتی مواجه استدر جلسه استماع تأیید سنا ، دکتر راشل لوین با ابراز حمایت از پزشکی از راه دور ، بر اهمیت تأمین نیازهای بهداشت روان جوانان تأکید کرد و استراتژی خود را برای مقابله با بحران مواد مخدر در حال گسترش در میان بیماری همه گیر COVID-19 بیان کرد.

رئیس جمهور جو بایدن ماه گذشته لوین را به عنوان دستیار دبیر وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده معرفی کرد. وی اولین مقام رسمی فدرال است که توسط سنای آمریکا تأیید خواهد شد.

لوین به اعضای کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا گفت: “حرفه من به افراد کمک می کند زندگی سالم تری داشته باشند.” “من به عنوان دستیار وزیر بهداشت ، هر روز متعهد می شوم که به مردم کشورمان کمک کرده و سلامت عمومی خود را ارتقا دهم.”

چرا مهم است

لوین روز پنجشنبه به همراه نامزد خود برای HHS ، نامزد جراح عمومی دکتر ویوک مورتی روبرو است. مورتی ، که قبل از برکناری توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، از سال 2014 تا 2017 جراح عمومی بود ، اعتراف کرد که تخریب مداوم COVID-19 باعث میلیون ها نفر از جمله اعضای خانواده خودش شده است.

“اگر به عنوان جراح عمومی تأیید شود ، بالاترین اولویت من خواهد بود [be to] به پایان این همه گیری کمک کنید ، “مورتی گفت.

چندین کمیسار از لوین و مورتی درمورد اپیدمی اپوئیدها ، با سناتور مگی حسن ، از نیوهمپشایر ، با اشاره به اهمیت ادامه بودجه فدرال برای ایالت ها هنگام تلاش برای تغییر روند ، از آنها سوال کردند.

حسن گفت: “من هر دو شما را به داشتن دانش و تجربه برای مبارزه با بحران مواد افیونی با گسترش دسترسی به درمان و سو abuse مصرف مواد تشویق می کنم.”

لوین گفت: “بحران مواد مخدر و مصرف بیش از حد آن ادامه دارد.” “این در طول بحران COVID-19 تشدید شده است و ما باید با قاطعانه به مقابله با این مسئله ادامه دهیم.” لوین ، که در حال حاضر بهترین متخصص بهداشت در پنسیلوانیا است ، به برنامه های ایالتی اشاره کرد که دسترسی به درمان پزشکی را گسترش می دهد.

مورتی بر اهمیت ادامه تمرکز بر آموزش عمومی درباره مواد افیونی و اجرای توصیه های اصلی درمان در سیاست های آینده تأکید کرد. وی همچنین به گزارشی در سال 2016 که توسط دفتر جراح عمومی مبارزه با اعتیاد منتشر شده است ، اشاره کرد که شامل چندین برنامه پیشگیری از نظر اقتصادی است.

وی گفت: “آنها هنوز به خوبی شناخته شده نیستند و اغلب سرمایه لازم را نمی گیرند.”

لوین همچنین از حمایت خود از برنامه های سلامتی ، به ویژه از نظر مراقبت های بهداشت روان ، خبر داد.

وی گفت: “این یک مسئله خصوصاً دشوار در مناطق روستایی است ، جایی که دسترسی به خدمات بهداشت روان وجود ندارد. و به همین دلیل است که فکر می کنم سلامت از راه دور بسیار بسیار مهم خواهد بود.” “و این شامل روانپزشکی و تله روانشناسی است.”

وی افزود: “البته … دسترسی باند پهن برای این موفقیت بسیار مهم است.”

مورتی با تأکید بر نقش پزشکی از راه دور در زمینه دسترسی به مراقبت در مناطق روستایی افزود: تقویت نیروی کار بهداشتی در مناطق روستایی نیز از اهمیت برخوردار است.

“ما می بینیم که پزشکان اغلب آموزش می بینند و سپس دوباره جابجا می شوند [to]یا در مناطق شهری بمانید ، “او گفت.” ما در مناطق روستایی پرستار و پزشک کافی نداریم ، اما می توانیم از عهده آن برآییم. ”

نامزدها قدرت رویکرد داده محور برای نیازهای بهداشت عمومی ، به ویژه تفاوت در نتایج بهداشت را برجسته کردند.

مورتی در پاسخ به بازجویی از سناتور بیل کسیدی ، لوئیزیانا ، گفت: “منشأ اختلافاتی که در سلامتی می بینیم پیچیده است.” “به خصوص با COVID ، چرا برخی از جوامع عملکرد بدتری نسبت به دیگران دارند – بعضی از آنها را می فهمیم ، اما هنوز در مورد آن اطلاعات داریم.”

اگرچه سناتورهای این کمیته تمرکز زیادی بر ویروس کرونا و سلامت روانی داشتند ، برخی مسئله سلامتی LGBTQ را مطرح کردند – ظاهراً هویت فرا هویت لوین را تأیید می کنند.

سناتور تامی بالدوین ، ویسکانسین ، اظهار داشت که اغلب داده ها در مورد تفاوت های بهداشتی جامعه LGBTQ کم است.

بالدوین پرسید: “با توجه به تجربه شما به عنوان یک مقام بهداشت عمومی ، دولت فدرال برای حمایت از دولت و سایر تلاشها برای اولویت بندی بهتر و رفع نیازهای بهداشتی افراد جامعه LGBTQ چه کاری باید انجام دهد؟” مجلس سنا

لوین گفت: “برابری در مراقبت های بهداشتی جنبه اساسی رویکرد ما به COVID-19 و در واقع همه مسائل است.” “COVID-19 مطمئناً چالشی را در نابرابری های بهداشتی که در کشورمان شاهد هستیم ، شامل جامعه LGBTQ به ما نشان داده است.”

لوین گفت پنسیلوانیا تنها کشوری است که داده های مربوط به گرایش جنسی و هویت جنسیتی را برای آزمایش COVID-19 جمع آوری کرده است.

“من فکر می کنم این مسئله اهمیت داده ها را مطرح می کند. درج اطلاعات مربوط به گرایش جنسی و هویت جنسیتی در جمع آوری اطلاعات ما بسیار مهم است. این شامل تحقیقات زیادی است که توسط بهداشت و خدمات انسانی و CDC انجام شده است. من فکر می کنم اگر ما اطلاعات بیشتری بدست آوریم ، در مورد این تفاوتهای سلامتی اطلاعات بیشتری کسب می کنیم و می توانیم سیاستهای مناسبی را برای حل آنها تدوین کنیم. ”

سناتور رند پاول ، کنتاکی ، لوین را تحت فشار قرار می دهد در مورد افراد زیر 18 سال که در مورد هویت جنسیتی تصمیم پزشکی می گیرند. مطالعات نشان می دهد که فرزندان تراجنسیتی دارای هویت جنسیتی قوی همانند کودکان سیسجندر هستند و بسیاری از متخصصان بهداشت حمایت از اجازه دسترسی خردسالان به مراقبت های جنسیتی را ابراز داشته اند.

لوین گفت: “داروسازی جنسیتی یک رشته بسیار پیچیده و متنوع است ، با تحقیقات قوی و استانداردهای مراقبت که ایجاد شده است.” “اگر من به اندازه کافی خوش شانس باشم که مورد تأیید قرار بگیرم ، خوشحال خواهم شد که با شما و مطب شما کار کنم … تا درباره جزئیات استانداردهای مراقبت از داروهای تراجنسی صحبت کنم.”

گرایش بزرگتر

جلسات دادرسی مورتی و لوین پس از جلسات دادرسی برای نامزد HHS ، خاویر بتسرا ، که در اوایل این هفته حمایت خود را برای سلامتی از راه دور به کمیسیون HELP نشان داد ، انجام شد.

Besera گفت: “اگر ما از COVID یاد نگیریم كه چگونه سلامت از راه دور می تواند به نجات جان انسانها كمك كند ، پس ما با مشكل روبرو هستیم.”

این سه مورد از جمله انتصاباتی است که بایدن از زمان تحلیف خود در آژانس انجام داده است ، از جمله دریادار سوزان اورسگا به عنوان سرپرست جراح عمومی.

در حال ضبط

سناتور پتی موری ، رئیس کمیسیون HELP ، واشنگتن گفت: “علاوه بر محوریت عدالت در پاسخ به COVID-19 ، ما باید متعهد شویم که برای ساختن یک سیستم بهداشتی درمانی عادلانه تر تلاش کنیم.” “

همه افراد ، از جمله خانواده های رنگارنگ ، افراد کم درآمد ، مناطق کم برخوردار ، افراد LGBTQ ، افراد دارای معلولیت و دیگران ، باید بتوانند از مراقبت های مقرون به صرفه با کیفیت بالا برخوردار شوند … دکتر مورتی و دکتر لوین ، من می دانم که اولویت ما مشترک است ، “موری گفت.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes