[ad_1]

این هفته ، دولت بایدن آخرین دور انتصابات به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده را اعلام کرد.

اگرچه برخی از جای خالی ها هنوز هم جلب توجه می کنند – در میان آنها مدیر دائمی مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید – اجاره های جدید نشان می دهد که دولت بایدن در طول بیماری همه گیر COVID-19 به پر کردن و بازسازی نمایندگی ادامه می دهد.

رئیس ستاد HHS ، شان مک لوسکی در بیانیه ای گفت: “در حالی که کشور ما از یک بحران بهداشت عمومی بی سابقه عبور می کند ، رئیس جمهور بایدن در حال ایجاد تیمی قوی ، باتجربه و متنوع در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده است.”

چرا مهم است

اگرچه برخی از کارمندان ذکر شده در ارتباطات HHS قبلا گزارش شده اند – از جمله مک کلوسکی ، دکتر روچل والنسکی به عنوان مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و میکی تریپاتتی به عنوان هماهنگ کننده ملی بهداشت IT – چندین نام جدید نیز ظاهر شده است.

به عنوان مثال اردن هفكارت به عنوان دستیار ویژه در دفتر فوری دفتر فنی ONC منصوب شده است. Hefkart عضو تیم امنیت سیستم های اطلاعاتی بایدن بود و علاوه بر کمک به ارائه دهندگان شبکه های امنیتی ، جهت کمک به تأمین کنندگان شبکه های امنیتی برای رعایت الزامات فنی برای رعایت مقررات IT سلامت ، تیمی را برای کمک به سازمانهای غیرانتفاعی در برابر حملات سایبری ایجاد و رهبری کرد.

آریل وورونوف ، که از مارس 2017 به عنوان مشاور ارشد بهداشت در کمیته مالی سنا کار می کند ، رئیس قانونگذاری در CMS خواهد بود. وورونوف در هنگام تلاش برای لغو قانون مراقبت از قیمت مناسب ، در برابر نماینده مجلس سنا استدلال های رویه ای را تنظیم و انجام داد و خط مشی بیمه در بازار خصوصی را دنبال كرد.

ماکس لسکو ، که در تیم پاسخ داخلی COVID بایدن خدمت می کرد ، رئیس دفتر در مطب جراح عمومی خواهد بود. پیش از آن ، لسکو مدیر اجرایی ملی صندوق دفاع از کودکان بود.

جسیکا اسکروگز ، به عنوان مشاور ارشد و مدیر برنامه ریزی و پیشرفت جراح عمومی ، به لسکو در دفتر دستیار وزیر بهداشت پیوست.

سونیا چسن ، که همچنین در تیم انتقال بایدن ، جایی که او مسئول تیم های بررسی آژانس داخلی و اقتصادی بود ، خدمت می کرد ، رئیس جدید ستاد اداره سو staff مصرف مواد و بهداشت روان خواهد بود. صادق تقریباً یک دهه تجربه فعالیت در موسسات خیریه Pew دارد.

کلر پیرس-وروبل و پری بریسکین مشاوران ارشد مک کلاسکی خواهند بود و شانون میریکس به عنوان معاون رابط کاخ سفید در دفتر وزیر منصوب خواهد شد.

کیمبرلی اسپینوسا معاون دستیار وزیر دادگستری و کیرستن آلن ، شان هیگینز و لوئیزیانا پرز فرناندز به کابینه دستیار وزیر امور خارجه خواهند پیوست.

گرایش بزرگتر

این نیروها به تعدادی از نیروهای ارشد HHS ، از جمله دریادار سوزان اورسگا ، به عنوان سرپرست جراح عمومی پیوستند.

سایر نامزدهای HHS هنوز منتظر تأیید سنا هستند ، از جمله خاویر بکرا به عنوان دبیر و دکتر راشل لوین به عنوان دستیار وزیر بهداشت. هر دو نامزدی تاریخی هستند: بکرا اولین رهبر آمریکای لاتین به ریاست این بخش خواهد بود و لوین اولین مقام منتقل شده آشکارا توسط سنا خواهد بود.

در حال ضبط

ماكلوسكی گفت: “ما با هم در دولت بایدن-هریس ، همه گیر COVID-19 را مقابله خواهیم كرد ، از قانون مراقبت مقرون به صرفه محافظت و تقویت خواهیم كرد ، دسترسی به كیفیت ، مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه و بهبود عدالت در جوامع سراسر كشور را گسترش خواهیم داد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر