دولت انگلیس 20 میلیون پوند در بودجه تحقیقات AI را افزایش داده استامروز دولت انگلیس برندگان بورسیه تورینگ را اعلام کرد. این 15 همکار ، که پروژه های آنها طیف وسیعی از نوآوری در هوش و مهندسی هوش مصنوعی را شامل می شود ، در تلاش برای “تجهیز نسل بعدی آلن تورینگز به ابزارهایی که انگلستان را در اولویت قرار خواهد داد” از 20 میلیون پوند بودجه دولتی بهره مند می شوند. از این نوآوری چشمگیر فناوری ، “گفت آماندا سلووی ، وزیر علوم.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

هدف از این بورسیه ها تأمین منابع لازم برای همکاران منتخب جهت تسریع در تحقیق و توسعه پروژه های ابتکاری هوش مصنوعی آنها به منظور مقیاس گذاری ورود به بازار ، مقابله با برخی از مهمترین چالش های امروز و تقویت موقعیت انگلستان به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه هوش مصنوعی.

این طرح توسط شورای مهندسی و علوم فیزیکی (EPSRC) به نمایندگی از انگلستان برای تحقیقات و نوآوری (UKRI) ، م theسسه آلن تورینگ ، دپارتمان استراتژی تجارت ، انرژی و صنعتی (BEIS) و دفتر هوش مصنوعی سرمایه گذاری می شود.

این 15 نفر به مدت 5 سال بودجه تأمین می شوند و به 5 نفر از همکاران تورینگ AI که در سال 2019 اعلام شده و برندگان پژوهشگران برجسته جهان تورینگ AI که در سال 2021 اعلام می شوند ، می پیوندند. اینها شامل پروفسور کریستوفر یائو است ، که ترکیبی از هوش مصنوعی و ژنومیک را برای پیش بینی پیشرفت سرطان ها قبل از تشکیل کامل آنها استفاده می کند ، به طور بالقوه برنامه های مراقبت شخصی را اطلاع می دهد و اجازه می دهد درمان زودتر و موثرتری داشته باشد.

حتما بخوانید:
تخت بیمار خانگی و بیمارستانی با بهترین قیمت

لیست کامل همکاران به شرح زیر است:

 • پروفسور دیمین کویل ، دانشگاه اولستر – هوش مصنوعی برای فناوری عصبی هوشمند و همزیستی انسان و ماشین
 • دکتر جف دالتون ، دانشگاه گلاسگو – دستیار جستجوی اطلاعات عصبی
 • دکتر تئو دامولاس ، دانشگاه وارویک – مبانی یادگیری ماشین برای دوقلوهای دیجیتال
 • پروفسور آلدو فیصل ، کالج امپریال – تقویت آموزش بهداشت
 • پروفسور یولان هه ، دانشگاه وارویک – چارچوبی واقعه محور برای درک زبان طبیعی
 • دکتر خوزه میگل هرناندز لوباتو ، دانشگاه کمبریج – یادگیری ماشین برای طراحی مولکولی
 • دکتر آنتونیو هرتادو ، دانشگاه استراتکلاید – عکس برای هوش مصنوعی فوق سریع
 • دکتر Per Lehre ، دانشگاه بیرمنگام – یک تحلیل دقیق از پیچیدگی الگوریتم های هم زمان تکامل
 • پروفسور جیووانی مونتانا ، دانشگاه وارویک – بهبود آموزش های چندعاملی با افزایش عمیق برای تصمیم گیری مداوم در برنامه های واقعی
 • دکتر کریستوفر نعمت ، دانشگاه لنکستر: الگوریتم های احتمالی برای رویکردهای یادگیری مقیاس پذیر و قابل محاسبه (PASCAL)
 • دکتر رائول سانتوس-رودریگز ، دانشگاه بریستول – حاشیه نویسی تعاملی در هوش مصنوعی
 • دکتر سباستین استین ، دانشگاه ساوتهمپتون – سیستم های AI شهروند گرا
 • دکتر ایوان تایوکین ، دانشگاه لستر – سیستم های هوش مصنوعی سازگار ، قوی و پایدار برای آینده
 • دکتر آدریان ولر ، دانشگاه کمبریج – یادگیری ماشین قابل اطمینان
 • پروفسور کریستوفر یاو ، دانشگاه منچستر – ClinAIcan – توسعه کاربردهای بالینی هوش مصنوعی برای سرطان

گرایش بزرگتر

این دور جدید سرمایه گذاری به دنبال تعهد اخیر دولت انگلیس در حمایت و پیشبرد مهارت ها و تحقیقات AI ، از جمله دوره های آموزشی برای نسل بعدی پیشینیان AI است. این بخشی از یک طرح پشتیبانی تحقیق و توسعه گسترده تر است.

حتما بخوانید:
منوی رستوران Al Romansiah در عربستان سعودی

این با افزایش حمایت از هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی همخوانی دارد. تحقیقات نشان می دهد هرچه COVID-19 هوش مصنوعی را بیشتر به سمت جریان انبوه سوق می دهد ، صنعت مراقبت های بهداشتی به آن به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری اعتماد بیشتری دارد و پیش بینی می کند که تصویب آن آسان تر باشد.

در حال ضبط

پروفسور لین گلادن ، رئیس اجرایی EPSRC گفت: “بورس تحصیلی تورینگ از برخی از محققان برجسته ما برای پیشرفت شغلی و توسعه فن آوری های نوآورانه هوش مصنوعی مبتنی بر جامعه پشتیبانی خواهد کرد. با تقویت همکاری بین دانشگاه و صنعت و تسریع در این فن آوری های تحول گرا ، به حفظ و تقویت موقعیت انگلیس به عنوان یک رهبر جهانی در AI کمک می کنند. ”

پروفسور یاو اظهار داشت: “من از اعطای این بورس تحصیلی بسیار هیجان زده هستم که به من امکان می دهد تحقیقات پیشگامانه ای را در مورد تقاطع ژنومیک و هوش مصنوعی انجام دهم. ژنومیکس داده های بی سابقه ای را فراهم می کند که برای تفسیر آنها نیاز به استفاده از هوش مصنوعی است. من در حال توسعه سیستم های اطلاعات بالینی جدیدی هستم تا بهترین مراقبت های ژنوم گرا را برای بیماران سرطانی و پزشکان فراهم کنم تا میزان اثربخشی درمان و میزان بقا را بهبود بخشم ، و خصوصاً خوشحالم که با تعدادی از شرکای پروژه از جمله سرطان تخمدان کار می کنم. تا اطمینان حاصل شود که تحقیقات من با مشارکت بیماران انجام شده است. “


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید