دولت انگلستان گزارش NHS Test and Trace را نشان می دهد و به رکورد تعداد افراد رسیده استبا افزایش شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور ، یک بیانیه مطبوعاتی GOV.UK نشان داد که بیش از 550000 تماس با NHS Test و Trace برقرار شده و گفته شده است که خود را در هفته قبل از کریسمس جدا کنید.

از 17 تا 23 دسامبر ، 181،910 نفر با موفقیت آزمایش شدند. این 58398 بیشتر از هفته قبل است.

وی همچنین اشاره کرد که پرونده ها سریعتر رسیده اند ، در حالی که 80.2 درصد در 24 ساعت رسیده اند ، در حالی که در هفته قبل 77.1 درصد است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

بیانیه مطبوعاتی با ذکر دلایل این پیشرفت ها ، ادعا می کند که اینها به دلیل بهبود وب سایت ردیابی تماس ، معرفی سیستم های ارتباط موثرتر برای اعضای همان خانواده و افزایش تعداد مشارکت های ردیابی دولت محلی به وجود آمده است. .

چرا مهم است

با توجه به ظهور ویروس کرونا ویروس بیشتر قابل انتقال ، این سرویس ایجاد سیستم ردیابی تماس قوی تر و همچنین ارائه آزمایشات بیشتر را در اولویت قرار داده است.

برنامه NHS COVID-19 در پشتیبانی از سیستم رهگیری ارتباط ملی ، به دومین برنامه رایگان آیفون بارگیری شده در فروشگاه برنامه انگلیس خود در سال 2020 تبدیل شد.

در بیانیه مطبوعاتی همچنین مشخص شد که از تاریخ 16 دسامبر ، برنامه NHS COVID-19 در انگلیس و ولز 20،739،925 بار بارگیری شده و 775،191 پوستر QR از طریق سرویس پوستر ویروس کرونا ویروس کرونا برای ویروس کرونا تولید شده است.

متن بزرگتر

واکسن تازه تأیید شده از دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca که امروز معرفی می شود ، به رقابت جهانی برای واکسن های ویروس کرونا می پیوندد. برایان پینکر ، بیمار دیالیزی ، هشتاد و دو ساله اولین کسی بود که امروز صبح در بیمارستان چرچیل در آکسفورد آن را دریافت کرد.

در تلاش اخیر برای مبارزه با COVID-19 ، رهبران جهانی نگرانی بیشتری در مورد مهار فشار جدید ، سریعتر گسترش داده اند. نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد که محدودیت های منطقه ای در انگلیس تشدید خواهد شد و احتمال انسداد در سراسر کشور وجود دارد.

نخست وزیر اسکاتلند ، نیکلاس استورجون ، از محاصره جدید تا پایان ماه ژانویه خبر داد و مدارس در اسکاتلند تا ماه فوریه بسته بود.

سر کاریر استارمر رهبر حزب کارگر خواستار محاصره فوری در انگلیس طی 24 ساعت آینده برای مقابله با افزایش اوضاع شده است.

در حال ضبط

بارونس دیدو هاردینگ ، رئیس صندوق انستیتوهای ملی بهداشت ، گفت: “علی رغم رکورد تعداد افرادی که از آزمایش و ردیابی NHS استفاده می کنند ، ما با موفقیت در حال رسیدن به یک رکورد از افراد با آزمایش مثبت و تماس آنها هستیم.

“زمان اعدام به طور موقت در فصل تعطیلات افزایش یافته است زیرا ما با یک تقاضای بزرگ روبرو هستیم ، اما ما همچنان آزمایشات را برای هر کسی که به آن نیاز دارد ارائه می دهیم ، در حالی که آزمایشگاه های ما تعداد بیشتری آزمایش را انجام می دهند.

“من از تلاش و فداکاری تیم NHS Test and Trace و شرکای ما در این فصل تعطیلات چالش برانگیز بسیار سپاسگزارم.”


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes