دولت امارات متحده عربی یک سیستم شکایات الکترونیکی برای گزارش سو system استفاده از سلامتی ارائه کرده استمشخص شد که سو abاستفاده های پزشکی و اشتباهات اداری انجام شده در بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به زودی از طریق یک سیستم متمرکز گزارش می شود.

در هفته فناوری GITEX 2020 توسط وزارت بهداشت و پیشگیری ایالت خلیج فارس (MoHAP) رونمایی شد ، سیستم جدید شکایات الکترونیکی راه اندازی شد ، “برای اطمینان از اینکه کارکنان پزشکی و فنی مطابق با سیاست ها و مقررات نقش خود را ایفا می کنند. در بخش بهداشت خصوصی ، “در بیانیه ای از MoHAP آمده است.

متن بزرگتر

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

معاون جدید وزارت بهداشت MoHAP گفت: این سیستم جدید بخشی از تلاش های MoHAP برای “بهبود کیفیت سیستم بهداشتی ، نوآوری در راه حل های هوشمند ، پایبندی به اجرای سیستم های کیفیت و مشارکت فعال در شکل گیری سیاست ها و استراتژی های عمومی است.” برای سیاست و مجوزهای بهداشتی ، امین حسین العامری.

گزارش شده است که این کار با تشکیل شکایت و اجازه انتقال سوابق پزشکی بیمار به MoHAP “ضمن حفظ محرمانه بودن کامل” کار خواهد کرد.

شاکیان می توانند وضعیت وی را در هر زمان کنترل کنند تا زمانی که “نتیجه نهایی توسط یک کمیته پزشکی خنثی معرفی شود” به نام کمیته مسئولیت پزشکی. MoHAP ادامه داد: “این کمیته” این حادثه را بررسی کرده و هر دو طرف را بشنود و همچنین اقدامات پزشکی که توسط پزشک انجام می شود را ارزیابی خواهد کرد. “

در حال ضبط

هسا مبارک ، مدیر توانمند سازی و انطباق بهداشت MoHAP ، افزود: “سیستم جدید یک دارایی مهم برای رویه های موجود است زیرا رسیدگی به شکایات توسط همه ذینفعان را به منظور دستیابی به انطباق بهداشتی برای مراکز بهداشتی درمانی خصوصی تسهیل می کند.

“این اجازه می دهد تا همه افراد ، چه ساکنان و چه بازدیدکنندگان ، شکایت خود را بهمراه کلیه شواهد اثبات کننده در مراکز بهداشتی درمانی خصوصی ثبت کنند. سپس گزارشی برای اقدامات مناسب به کمیته مجوز پزشکی ارائه می شود. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes