ده بازی فکری فعال کننده مغز برای اندروید و آیفون – کلیک

انجام یک بازی فکری و معمایی باعث میشود تا کودک مدت ها بر روی آن تمرکز کند تا به پاسخ برسد. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: انجام بازی های فکری و حل جدول، فرد را در مقابل آلزایمر محافظت می کند . شما باید مواردی را برای استفاده پیدا کنید ، سرنخ هایی که با رمز و راز به شما کمک می کنند ، معمولاً انواع بازی های کوچک اشیا پنهان را انجام می دهید ، هر کدام به شما در پیشبرد بیشتر داستان کمک می کنند. داستان را تا جایی که می توانید پیش ببرید ، خواهید دید که کشف رمز و راز و پیروزی در بازی چقدر سرگرم کننده خواهد بود.

بازی فکری حیوانات اسباب بازی فکری به مجموعه بازی های گفته میشود که هر کس با بهره بردن از ذهن خود قادر به انجام آنها است و باعث تاثیراتی بر حوزه روانشناختی فرد نیز میشود. به صورت کلی بازی Infinity Loop یک بازی فکری متفاوت و جذاب محسوب میشود که البته ممکن است بعد از مدتی شما را خسته کند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی مختصر بازی Infinity Loop بپردازیم. در این مد تکه لوله های به هم متصل شدهای پیش رویتان قرار داده میشود و شما باید تلاش کنید که تکه های مختلف آن را از هم جدا نمایید و به حالتی برسید که هیچ یک از قسمت های لوله به یکدیگر متصل نباشند. 2- از بازیکنان بخواهید یک دایره بزرگ با فضای کافی در مرکز تشکیل دهند. با کلیک بر روی آیکون های ضمیمه شده در انتهای این مقاله میتوانید بازی مذکور را از اپ استور و گوگل پلی استور دانلود نمایید.

حتما بخوانید:
بهترین شرکت طراحی وب سایت در ایران - راستین وب

بازی فکری طنز
بسیاری از این پرسشها لو رفتهاند و میتوانید با استفاده از آنها هوشتان را بسنجید. در این سبک از بازی ها گیمر باید با استفاده از تمرکز و فکر خود معمای موجود در بازی را حل کند. سپس از او بخواهيد پنهان شود و بعد بگوييد فكر ميكني كسي تو را نميبيند؟ بعد از تموم شدن ۲ دور از بازی ستارهی کارت هایی که بردید رو بشمرید. پاسخ معماهای روزانه، روز بعد اعلام میشوند و به این ترتیب زمان کافی دارید تا به این معما فکر کنید و در قسمت نظرات دربارهی آن به گفتوگو بپردازید. این بازی یک بازی فکری ماجراجویی با کلیک است که قرار است داستان قسمت های نمایش را دنبال کند ، با اینکه تعامل شما با داستان بیشتر از تماشای آن در تلویزیون است. شما می خواهید با استفاده از ماوس با چیزهای اطراف ترمونت ارتباط برقرار کنید و به شخصیت ها در رسیدن به اهداف خود کمک کنید.

طراحی کارتها بسیار زیبا به ابعاد 85 در 55 میلیمتر است و در ساخت آنها از جنس لمینت 350 استفاده شده است. این بازی زیبا و رنگارنگ در ۸ حالت مختلف مثل Single، High Flyer و چند حالت چالشی اجرا میشود. اين مجموعه با دقتی خاص کوشيده که بهترين و جدیدترین بردگيم ها و بازی های رومیزی و فکری در ژانرها و سبک هاي مختلف را معرفی و عرضه نمايد. منظورم اینه که این یه مجموعه هست که 4 تا بازی-داستان تعاملی با موضوعات مختلف از قبیل نگهداری از محیط زیست، حفظ منابع طبیعی، صرفه جویی و آشنایی با صداهای پیرامونی داره. امتیاز کسب شده توسط برنامه در گوگلپلی استور ۴٫۷ از ۵ است که نشانگر محبوبیت و کارایی بسیار بالای این بازی است. آمیرزا یک بازی به سبک فکری و حدس کلمه ایرانی است که بسیار پرطرفدار میباشد.

حتما بخوانید:
سه پیش بینی برای سال 2021 از معاون بهداشت Lyft

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی فکری تبانی وب سایت خود باشید.