در UPMC ، پشتیبانی از سلامت اندروید از ایمنی بیماران پیوند کودکان پشتیبانی می کند


بیمارستان کودکان UPMC در پیتزبورگ اولین مرکزی در کشور بود که پیوند اعضا را در کودکان انجام می داد. وی بیش از هر مركزی در ایالات متحده پیوند اعضای سخت را در كودكان انجام داده است.

با تمرکز بر نتایج استثنایی کوتاه مدت و بلند مدت ، پیگیری این کودکان معمولاً از دوره فوری (0-3 ماه) تا پیگیری طولانی مدت (3 ماه تا 20 سال پس از پیوند) گسترش می یابد.

اعضای UPMC کودکان برای بیش از 3000 کودک عضو پیوند زده اند و در حال حاضر بیش از 900 کودک (551 گیرنده کبد یا کبد / روده ، 152 گیرنده کلیه ، 177 گیرنده قلب یا ریه ، 34 کاندید فعال کبدی یا روده ای) تحت نظارت است. ، 12 نامزد قلب یا ریه و 16 نامزد کلیه).

کودکان در سراسر کشور زندگی می کنند ، اما تمرکز بر مناطقی است که به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، مانند شمال شرقی و مرکزی و جنوب شرقی ایالات متحده

مشکل

در سال های 2018 و 2019 ، 36 درصد از جمعیت پیوندی سازمان Medicaid هستند و دیگران در مناطق روستایی هستند که دسترسی ضعیفی به مراقبت های محلی دارند و این امر نیاز به سفر به مرکز برای مراقبت های معمول یا حاد و پیگیری دارد.

“همه این بیماران پیوندی نقص ایمنی دارند. بیماران مبتلا به نقص ایمنی توسط CDC به عنوان خطر بالایی برای COVID-19 شناخته می شوند “. دکتر جورج مازاریگوس ، رئیس پیوند کودکان ، در بیمارستان کودکان UPMC در پیتسبورگ گفت. “علاوه بر خطر COVID-19 ، همه این کودکان با عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی به دلیل عدم توانایی مراجعه به کلینیک برای پیگیری های معمول خود ، با کمبود منحصر به فرد و فوری بالقوه تهدید کننده زندگی و تهدید کننده عضو روبرو هستند.”

برای این گیرندگان یا کاندیداهای پیوند ، یک گزینه جدید و کلیدی که توسط همه گیری ارائه شده است ، دور بهداشت از راه دور بود. نظارت روزمره بر سلامت مداوم آنها برای کنترل اثرات داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی قوی که برای آنها تجویز شده بسیار مهم است ، که دارای عوارض جانبی جدی برای کاهش خطر مداوم رد عضو است.

“پورتال telehealth به طور ترجیحی به گونه ای طراحی شده است که به بیمار امکان می دهد از طریق برنامه HealtheLife به ملاقات خود در پرونده الکترونیکی پزشکی بیمارستان Cerner دسترسی پیدا کند.”

دکتر جورج مازاریگوس ، بیمارستان کودکان UPMC ، پیتسبورگ

مزاريگوس توضيح داد: “ما به افرادي در وضعيت Catch-22 نياز داشتيم كه ديدارهاي معمولي را به دليل نگراني در مورد عفونت ويروس محدود كنند ، اما آنها مجبور بودند كه از نظر پيوند دسترسي به مراقبت را حفظ كنند.”

پیشنهاد

کودکان UPMC با ارائه دهنده خدمات پزشکی از راه دور Sano Health شروع به کار کردند و دو گروه از بیماران را هدف قرار دادند: بیماران در مرحله حاد پس از پیوند و کسانی که نیاز به مراقبت طولانی مدت پس از پیوند دارند.

مزاريگوس توضيح داد: “ما انتظار داشتيم دو جدول زماني: استفاده اوليه از 100 دستگاه در شش ماه اول و راه اندازي متعاقب آن 200-300 دستگاه باقيمانده در شش ماه آينده.” “دستگاه های اصلی پس از پیوند در مرحله حاد مراقبت به بیماران اولیه تحویل داده شدند یا به بیمارانی پس از پیوند تحویل داده شدند که انتظار می رفت در دسترسی به مراقبت های محل مشکل داشته باشند.”

دستگاه های Android (که توسط Sano Health اداره می شوند) با برنامه بیمارستان UPMC کودکان و دو برنامه دسترسی ویدیویی متصل – VidyoMobile و HealtheLife – و همچنین مطالب مخصوص برنامه بارگیری شدند. به عنوان مثال ، آموزش پیوند قلب یا پیوند کبد را می توان در دستگاه بارگذاری کرد.

کلینیک بی درنگ روی دستگاهها بارگیری شد تا بعداً در مرحله بعد استفاده شود. RTC می تواند مواد پژوهشی پزشکی را که برای پیگیری سالانه پس از پیوند مفید است بارگیری کند.

مکان بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان فن آوری و خدمات پزشکی از راه دور در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً لیستی جامع از این تأمین کنندگان با توضیحات دقیق تهیه کرده است. برای خواندن این گزارش ویژه ، اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

در آوریل 2020 ، کودکان UPMC از برنامه تله سلامت FCC بودجه دریافت کردند. کودکان UPMC اولین نهاد کودکان بود که بودجه دریافت کرد.

مزاريگوس گفت: “ما از اين بودجه براي تحويل 100 دستگاه به خانواده هايي كه كودكان از دوره پيوند كبد ، كليه و روده بهبود مي يابند استفاده كرديم.” “پورتال telehealth به طور ترجیحی به گونه ای طراحی شده است که به بیمار امکان می دهد از طریق برنامه HealtheLife به ملاقات خود در پرونده الکترونیکی پزشکی بیمارستان Cerner دسترسی پیدا کند.”

نتایج

فعالیت پیوند در بیمارستان کودکان UPMC با خیال راحت در طی بیماری همه گیر COVID-19 حفظ شد. شاخص های مورد استفاده برای ارزیابی نتایج دستگاه های telehealth تحویل دستگاه های پیوند حاد ، اندازه گیری استفاده از ویزیت های ویدئویی و رضایت بیمار بود.

مزاريگوس گفت: “توزيع م effectiveثر بود و پس از پيوند كبد و روده تا 63٪ بيماران را تحويل داد ، كه بيشتر جمعيت بيماران اوليه را تشكيل مي دهند.” “استفاده از ویزیت های پزشکی از راه دور از 20٪ در آوریل به 35٪ در ماه مه پس از تحویل دستگاه های اولیه افزایش یافت و در موج اول از آوریل تا آگوست سال 2020 به 40٪ از کل جلسات ماهانه برای جمعیت پیوند کبد رسید. “

استفاده از صندوق های جایزه FCC

کودکان UPMC 192،500 دلار برای ارائه خدمات بهداشت از راه دور به کودکانی که پیوند اعضا انجام داده اند دریافت کردند و بنابراین از نظر ایمنی آسیب دیده و در معرض خطر بالای COVID-19 قرار داشتند.

“با پیش بینی این موج دوم استفاده از پزشکی از راه دور بین پایان سال 2020 و 2021 ، تیم پیوند در حال تهیه برنامه هایی برای توزیع سایر دستگاه ها برای دسترسی به بیمارانی است که ممکن است در معرض خطر سفر باشند. “در طول موج دوم ، که پیش بینی می شود تا اوایل اواسط سال 2021 ادامه یابد ،” مازاریگوس گفت: “این دستگاه ها همچنین برای سنجش بهتر تجربیات بیمار به نظرسنجی رضایت بیمار مجهز خواهند شد.”

وی افزود: تمرکز پزشکی بر روی دستگاه ها همانند مجموعه اول مراقبت های حاد پس از پیوند خواهد بود ، اما با تأکید بیشتر بر تسهیل ارزیابی های سالانه حیاتی پس از پیوند ،

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes