درمان های 2.0 ممکن است “در راه” بهار باشد ، می گویند DeGette و Uptonنمایندگان آمریکایی Diana DeGette، D-Colo. و فرد آپتون ، ایالت میشیو ، می گوید آنها در مورد جدول زمانی تکرار بعدی قانون شگفت انگیز شفابخشی قرن بیست و یکم خوشبین هستند.

سیاستمداران در یک مصاحبه با Dan Diamond از Politico در اجلاس سلامت 2020 ، گفتند که آنها امیدوارند Cures 2.0 شامل ارتقا مراکز خدمات Medicare و Medicaid ایالات متحده و تمرکز بیشتر بر پیشرفت سلامت دیجیتال باشد.

قانون درمان قرن بیست و یکم ، DeGette گفت ، “یک لایحه بسیار گسترده” است.

وی در پاسخ گفت: “ما به تغییراتی كه ایجاد می شود بسیار افتخار می كنیم ،” اما ما همچنین فهمیده ایم كه بسیاری كارهای دیگر نیز می توانیم انجام دهیم.

وی افزود: “هدف كامل Cures 2.0 افزایش داروی بیمار محور و سرعت بخشیدن به روش مصرف دارو از درب منزل خواهد بود.”

در اوایل بهار ، DeGette و Upton مقاله ای مفهومی را منتشر کردند که در آن تمرکز اصلی برای Cures 2.0 برجسته شده است:

  • بهداشت عمومی و آمادگی همه گیر.
  • ادغام مراقبان.
  • مشارکت بیمار در تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی.
  • تنوع در آزمایشات بالینی.
  • نوسازی FDA.
  • مدرن سازی CMS.

این مفهوم شامل مقرراتی است که کمیساریای FDA را ملزم به تنظیم مقررات نظارتی مشترک و فراگیر پیرامون فناوری های بهداشت دیجیتال می کند. همچنین FDA ملزم به داشتن رهنمودهایی برای استفاده از نقاط پایانی دیجیتال برای بررسی مقررات است. اتخاذ آزمایشات غیرمتمرکز ، از جمله استفاده از فناوری های بهداشت دیجیتال ؛ و استفاده از فناوری های بهداشت دیجیتال در تولید محصولات بیمار محور.

اگرچه از زمان انتشار روزنامه در آوریل ، جهان قطعاً تغییر کرده است ، اما آپتون گفت که قانون پیشنهادی – حداقل در مراحل اولیه پروژه – لزوماً تفاوت چشمگیری نخواهد داشت.

حتما بخوانید:
بالابر پارکینگی ماشین (بالابر خودرو)

“ما می خواهیم نه تنها به FDA ، بلكه به شركتها و بیماران گوش فرا دهیم. برخی از مواردی كه می توانیم از این سال گذشته یاد بگیریم چیست؟” آپتون پرسید. “آیا آنها قابل توجه خواهند بود؟ من نمی دانم که قابل توجه باشند ، اما مطمئناً خواهیم دید که برای بهبود روند مرحله بعدی می توانیم به طور سازنده ای کار کنیم.”

مفاد قانون درمان اصلی هنوز پابرجاست و بحران COVID-19 روند کار را کندتر می کند. اما نمایندگان گفتند که آنها بیش از 500 پیشنهاد در مورد آنچه در Cures 2.0 “از هر جنبه از جامعه” بگنجانند دارند.

DeGette گفت: “ما همیشه می دانستیم كه وقتی لایحه اصلی را تصویب كردیم ، كمی از جنبه های خدمات بهداشتی دیجیتال آگاه بودیم.”

“حل آن آسان نیست زیرا آنجاست [are] بسیاری از سیستم عامل های مختلف … و آنجا [are] بسیاری از موانع موجود در پرونده پزشکی الکترونیکی و حفظ محرمانه بودن داده ها و غیره “او ادامه داد.” اینها برخی از مناطقی است که ما واقعاً در تلاش هستیم تا در جایی که احساس می کنیم به کار بیشتری نیاز داریم مقابله کنیم. “

دگت و آپتون گفتند که هیچ مشکلی در پیشبرد Cures 2.0 انتظار نمی رود ، خصوصاً با توجه به حمایت رئیس جمهور منتخب بایدن برای اولین اقدام در زمان معاون وی.

آپتون گفت: “من اصلاً ایجاد یک بیل 2.0 با دولت بعدی را مشکلی نمی دانم.” “صادقانه بگویم ، من فکر می کنم عاقلانه است که این موارد را در برنامه 100 روزه خود برای ارتقا قرار دهیم.”

حتما بخوانید:
سدان مد بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

با توجه به این حرکت ، وی گفت: “امیدوارم که آماده باشیم تا بهار 2.0 را تمام کنیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید